Skechers Spor Ayakkabı

Skechers Spor Ayakkabı Fiyatları

990 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Renk
Cinsiyet
Taban Malzemesi
Ayak Kapama
Taban Tipi
Ön Kısım Bilgisi
Bilek Boyu
Burun Koruma
Saya Teknolojisi
Dış Taban Teknolojisi
Su Geçirmezlik
Su Geçirmezlik Teknolojisi
Yastıklama

Skechers Spor Ayakkabı

Skechers Spor Ayakkabı fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Skechers Spor Ayakkabı ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Skechers Spor Ayakkabı Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Skechers Spor Ayakkabı incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Profilo Bulaşık Makineleri
 • Epson Yazıcılar
 • Bera Yatak
 • New Balance Spor Ayakkabı
 • Siemens Bulaşık Makineleri
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Skechers Spor Ayakkabı fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Skechers
  Skechers 51472-Nvy Skech Air 20 Zero Gravity Erkek Spor Ayakkabı

  Skechers 51472-Nvy Skech Air 20 Zero Gravity Erkek Spor Ayakkabı

  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Skechers Spor Ayakkabı

  Spor yapmak, sağlıklı bir yaşam için çok önemlidir. Spor aktivitesinin türü ne olursa olsun her branşın kendine özgü hareketleri ve yararları vardır. Spor yapmak, birçok kişinin zaman ayırdığı bir aktivitedir. Buna paralel olarak spor ayakkabılar önem kazanır. Her branş kendine özgü hareketlere sahip olduğu için her biri için özel spor ayakkabılar üretilir. Bundan dolayı Spor ayakkabılar model olarak oldukça çeşitlidir. Spor ayakkabılar günümüzde sadece spor yapmak için değil gündelik hayatta daha rahat gezmek için de kullanılır. Artık birçok kişi gün içinde daha konforlu olmak için klasik ayakkabılar yerine spor ayakkabıları tercih eder. Bundan dolayı günlük kullanım için tasarlanan spor ayakkabı modelleri vardır. Spor ayakkabıların büyük önem kazanması ile birlikte çeşitli birçok spor ayakkabı markası kurulmuştur. Spor ayakkabı markası olarak ilk akla gelen markalar arasında Skechers yer alır. Skechers bir performans ayakkabı şirketidir. Amerikan merkezli bir marka olan Skechers spor ayakkabı modelleri ile dünya çapında tanınır ve spor ayakkabı kullanıcıları tarafından rağbet görür.

  Skechers Spor Ayakkabı Modelleri

  Skechers, spor ayakkabı alanında oldukça geniş ürün yelpazesine sahiptir. Her yaş grubuna uygun model bulunur. Spor ayakkabıları kendi içinde kullanım yerine göre farklı kategorilere ayrılır. Her spor branşı için farklı spor ayakkabı modeli üretilir. Her branş kendine özgü hareketler içerir. Sakatlıkları önlemek için spor ayakkabıları bu gibi hareketler baz alınarak üretilir. Örnek vermek gerekirse, futbol için ayrı, basketbol için ayrı spor ayakkabı modelleri bulunur. Aynı zamanda, Skechers koşu ayakkabıları da vardır. Diğer bir yandan, unisex modellerin yanı sıra Skechers hem kadınlar için hem erkekler için spor ayakkabı modelleri üretir. Skechers spor ayakkabı bayan modelleri kadınların ayak tipi baz alınarak üretilir. Kadınlar bir spor ayakkabısında rahatlık dışında estetik görünüme de önem verir. Skechers, tasarım bakımından oldukça çeşitli ürünlere sahiptir. Estetik görünümü ve özgün tasarımları ile kadınlar tarafından sık sık tercih edilen modeller arasında yer alır. Birçok renk seçeneği bulunur. Öne çıkan Skechers kadın spor ayakkabıları arasında Skechers summits kadın spor ayakkabı 12980 bbk modelleri vardır. Summit serisi içerisinde farklı birkaç çeşit vardır. Bu seri diğer modellere göre sadedir. Günlük kullanıma uygundur. Farklı renk seçenekleri vardır. Ortopedik olması ve rahat tabanı ile öne çıkar. Esnek bir yapıya sahiptir. Bundan dolayı konforlu bir kullanım sunar. Skechers spor ayakkabı erkek modelleri de estetik görünümden ödün vermeden üretilir. Erkek kullanıcılar için oldukça fazla sayıda basketbol ve futbol ayakkabısı vardır. Skechers futbol ve basketbol ayakkabılarına erkekler daha çok rağbet gösterir. Günlük kullanıma uygun modeller arasında Skechers 52631-bbk erkek spor ayakkabı modeli yer alır. Sade tasarımı sayesinde birçok kıyafet ile rahatça kombinlenebilir. Aynı zamanda son derece ortopediktir. Böylelikle gün boyu hareket halinde olmanıza rağmen gün sonunda ayak ağrılarıyla baş etmek zorunda kalmazsınız. Skechers spor ayakkabı kadın modelleri daha çok günlük kullanım için uygundur. Fakat kadınlar Skechers koşu ayakkabılarını sık sık tercih eder. Yetişkinlerin yanı sıra çocuklar için de çeşitli birçok spor ayakkabı modeli bulunur. Skechers erkek çocuk spor ayakkabı modelleri çocukların eğlenceli ruhunu yansıtır. Skechers çocuk spor ayakkabıları ışıklı olan modeller vardır. Çocuklar bu gibi tasarımları ilgi ile karşılar. Bu modeller farklı modellere ve çeşitli birçok renk seçeneğine sahiptir.

  Skechers Spor Ayakkabı Fiyatları

  Spor ayakkabı fiyatları modele ve kullanıldığı alana göre değişiklik gösterir. Aynı zamanda kullanılan malzemenin kalitesi fiyatı etkiler. Skechers spor ayakkabı fiyatları geniş bir aralığa sahiptir. Fiyatlar kategoriden kategoriye değişiklik gösterir. Skechers bayan spor ayakkabı modelleri ile skechers erkek spor ayakkabı modelleri arasında fiyat farkı da modelden modele değişir. Özel seri spor ayakkabı fiyatları daha pahalıdır. Aynı zamanda yeni sezon ürünleri eski sezon ürünlere göre fiyat olarak daha pahalıdır. Skechers basketbol ve futbol ayakkabıları günlük spor ayakkabılarından daha pahalıdır. Spor branşları için üretilen ürünler branşlara özel üretilir. Bu faktör fiyata da yansır. Aynı zamanda koşu ve yürüyüş ayakkabıları ile günlük spor ayakkabıları arasında da fiyat farkı vardır. Spor yapmak için tasarlanan spor ayakkabıları için rahatlık ve yapılacak ayak hareketleri çok önemlidir. Bundan dolayı daha ince bir tasarıma sahiptir. Kullanılan malzeme de ayağın rahatlığı ve esnekliği göz önünde bulundurularak seçilir. Bu durum spor ayakkabı fiyatlarını etkiler. Fiyat ve kalite olarak öne çıkan modeller arasında Skechers claw hammer spor ayakkabı modeli bulunur.

  Skechers Spor Ayakkabı Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

  Spor ayakkabı seçerken konfor en önemli koşul olmalıdır. Estetik görünüm uğruna ayağınız için uygun olmayan bir model seçmek ayak sağlığınız için tehlikeli olabilir. Skechers spor ayakkabı modeli seçmeden önce ayakkabının ait olduğu kategoriyi göz önünde bulundurmalısınız. Eğer koşu ve yürüyüş için bir spor ayakkabı arıyorsanız, bu amaç için üretilen bir ürün satın almanız yararınıza olur. Spor ayakkabı seçerken dikkatli olmazsanız birtakım sakatlıklarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Aynı zamanda ayakkabının ayağınıza tam oturması, büyük veya küçük olmaması önemlidir. Ortopedik ve rahat bir spor ayakkabı seçimi daha rahat bir yürüyüşü beraberinde getirir.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2020 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery