Ççs Bavul / Valiz

Ççs Bavul / Valiz Fiyatları

2162 Ürün gösteriliyor.
Ürün Tipi
Tekerlek Sayısı
Bölme Sayısı
Su Geçirmezlik
Boyut
İlgili Etiketler
  bavul

ÇÇS Bavul / Valiz

ÇÇS Bavul / Valiz fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

ÇÇS Bavul / Valiz ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

ÇÇS Bavul / Valiz Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.ÇÇS Bavul / Valiz incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Bosch Ütüler
 • Özdilek Nevresim Takımı
 • Korkmaz Çay Makineleri
 • Skmei Kol Saatleri
 • Quantum Kol Saatleri
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun ÇÇS Bavul / Valiz fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Ççs
  Cimri'nin Seçimi
  Cap Polo 808K-L Lila 3 Valiz
  Cap Polo 808K-L Lila 3 Valiz
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Samsonite Spark Spinner 55 cm Kabin Boy Valiz
  Samsonite Spark Spinner 55 cm Kabin Boy Valiz
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Fossil FS1119 4 Tekerlekli 3'lü Set Valiz
  Fossil FS1119 4 Tekerlekli 3'lü Set Valiz
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  UK Polo Club M1 Siyah Kabin Boy Valiz
  UK Polo Club M1 Siyah Kabin Boy Valiz
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  ÇÇS Valiz

  Seyahat deneyimlerini iyileştirmek için pek çok marka seyahatle ilişik ihtiyaçları yanıtlamak üzere ürünler üretir. ÇÇS de bavul ve valiz üzerine üretimlerini sürdürür. 1984 yılının nisan ayında üretim sürecine başlayan ÇÇS’nin kurucuları İrfan ve Asip Çavuşoğlu’dur. 10 yıllık serüvenin ardından 1994 yılı itibari ile limited şirketi olarak anılmaya başlayan firma okul sırt çantası üreticiliği olarak başlayan çizgisini üretim kalemlerini artırarak genişletir. 1997 yılına gelindiğinde üretimlerinin yanı sıra ithalat faaliyetlerine de başlar. ÇÇS 2000 senesinde Dockers, 2002’de Caterpillar markalarının Türkiye’deki distribütörü olmuştur. 2005 yılında ÇÇS’yi markalaştırarak kendi valizlerini de üretmeye başlar. 2007’ye gelindiğinde National Geographic markasının distribütörlüğünü de üstlenir. Seneler 2019’u gösterdiğinde Sacoline ve Volkswagen markalarının da distribütörlüğünü bünyesine katar. Saxoline, Volkswager ve National Geographic markalarının üretim haklarını da almasıyla üretim hacmini de artırır. ÇÇS valiz modelleri arasında farklı pek çok alternatif bulunur. Türkiye’nin bavul ve valiz üretiminde önde gelen markalarından biri olan ÇÇS kullanıcıları için en iyi ürünleri sunmaya çalışır. 

  ÇÇS Valiz Modelleri ve Özellikleri

  Türkiye’nin önde gelen bavul ve valiz üreticilerinden olan ÇÇS gerçekleştirdiği üretim ve yaptığı distribütörlükler ile kullanıcılar için en iyi ürünleri sunmaya çalışır. Seyahat dönemlerinde insanların hayatını kolaylaştıran en önemli araçlardan biri olan valizler, farklı ebatlarda olup kullanıcılar için eşya taşımalarını sağlar. Farklı ebatlarda valizler kişilere eşyalarını en doğru hacimlerle taşıma imkanı sunar. Eşya hacminden fazla valizler gereğinden çok yer kaplayacağı için doğru valiz seçimi önemlidir. Valizin küçük gelmesi de istenmeyen durumlardan biridir. Distribütörlük avantajı ile de geniş ürün yelpazesine sahip olmasından ötürü kullanıcılar için doğru adreslerden biridir. ÇÇS valiz büyük boyda olması durumunda sağlayacağı geniş hacim sayesinde kullanıcılara daha fazla eşya taşıma imkânı tanır. Uzun seyahatlerde veya fazla eşya kullanılacak durumlarda ideal olur. Nispeten daha kısa yolculuklarda ya da daha az eşya kullanılacak durumlarda ÇÇS orta boy valizler de tercih edilebilir. 

  ÇÇS 3’lü valiz seti de farklı seyahatler yapan kullanıcılar için ideal bir seçim olabilir. Eğer destinasyonları arasında kısa, orta, uzak mesafe gibi yollar bulunan kişiler farklı hacimlerde valizlere ihtiyaç duyabilir. Bu noktada ÇÇS valiz seti uygun olan alternatiflerden olur. Pilot boy valiz arayan kişiler için ÇÇS pilot valizler seçeneklerden birisi olabilir. Nispeten daha küçük ebatlara sahip olmasıyla dikkat çeken ürün, tasarım yönünden de beğenilir. ÇÇS abs valizler hasara karşı dayanıklı olması ile dikkat çeker. 360 derece dönen tekerlekleri sayesinde kullanıcıları için büyük kolaylık sağlar. Ağırlığı dengeleyip taşımayı kolaylaştırması avantajlarından biridir. ÇÇS polikarbon valizler polikarbon malzemeden üretilmiş olup dayanıklılığı ile ön plana çıkar. Döner tekerleklere sahip olduğundan sürüklemede kolaylık sağlar. Kullanıcılar için önemli olan detaylardan biri de taşıma kulplarıdır. Taşıma kulpları kullanıcı kişilerin boylarına göre ayarlanabildiğinden kişiselleştirilebilirdir. 

  ÇÇS kumaş valizler nispeten geçmiş modayı da üzerinde taşıdığından ve diğer malzemelerle üretilen valizlere kıyasla daha esnek olması sebebiyle tercih edilen valizler arasındadır. Kabin boy valize ihtiyaç duyan kişiler için ÇÇS kabin boy valizler sahip oldukları döner tekerleklerin kalitesi ile kullanım kolaylığı sağlar.

  ÇÇS Valiz Fiyatları

  Seyahat etmeyi düşünen kişilerin üzerinde en çok durduğu konulardan biri valizleridir. Valiz seçimi seyahat deneyimini, tatili veya iş gezisini iyileştirmek için önemli konulardan biridir. Valizlerde problem yaşamak istemeyen kullanıcılar iyi ürünlere yönelmeyi tercih eder ve kaliteyi ararlar. ÇÇS bavul ve valizler de kullanıcılar için en iyi kullanıcı deneyimini sunan ürünler arasındadır. Sahip olduğu geniş ürün yelpazesi ile kullanıcılara dönük farklı tasarım ve malzemelerden üretilmiş pek çok çözüm önerisine sahip olan ÇÇS, ergonomi konusunu da es geçmez. Kullanıcıların fiziksel sağlığı için önemli konulardan biri olan ergonomi atlanmaması gereken konulardan biridir. Valizleri çekmek için tasarlanan kulplar kullanacak kişilerin boylarına göre ayarlanabildiğinden kullanıcı dostudur. Ayrıca farklı ölçü ve ebatlardaki valizler ile seyahat sürelerine göre alternatif seçimler yapılabilir. 

  ÇÇS valiz fiyatları birbirinden farklılık gösterebilir. Fiyatı etkileyen unsurlar arasında üretildiği malzeme ve kullanılan teknolojiler gösterilebilir. Farklı web sitelerinden ve markalardan valiz araştırmasına giren kişiler, cimri.com üzerinden diledikleri gibi kolaylıkla kıyaslama yaparak karar verme süreçlerini rahatlatabilirler.

  ÇÇS Valiz Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Bir yerde bir yere ulaşımda yanında eşya taşıması gereken kullanıcılar için bavul ve valizlerin önemi yüksektir. Doğru seçilmiş valiz, seyahat deneyimini iyileştirirken kullanıcı için problemlerin de önüne geçmiş olur. ÇÇS valiz satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı durumlar vardır. Bunlardan en önemlisi valiz hacmini doğru seçmektir. Kısa seyahatlerde daha az eşyaya ihtiyaç duyacak kullanıcılar nispeten küçük ölçülerdeki valizleri tercih ederek gereksiz hacim kayıplarının önüne geçebilirler. Benzer şekilde uzun seyahatlerde veya daha fazla eşyanın kullanılması gereken durumlarda nispeten daha büyük boyda olan bir valiz, eşya taşıma deneyimini iyileştirip kolaylaştıracaktır. Dar hacimdeki valize eşya sıkıştırmak hacmin üzerine çıkmak kumaş valizlerde deformasyona sebep olabilir. Polikarbon gibi dayanıklı malzemelerde ise zaten belli hacmin üzerine çıkmak mümkün olmayacaktır. Burada da eşyadan feragat etmek gerekebilir. Hacim seçimi önemlidir. Valizlerdeki en önemli konulardan biri de tekerlekleridir. Döner tekerlek özelliğine sahip valizler sürüklenebilişleri açısından rahatlık sağlarken, kullanıcısını yormamasıyla dikkat çeker.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2020 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery