Unisex Sırt Çantası

En Ucuz Unisex Sırt Çantası Fiyatları

3029 ürün gösteriliyor.
Markalar
İlgili Etiketler
    bavul
Unisex Sırt Çantası fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Unisex Sırt Çantası modelleri ve Unisex Sırt Çantası fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Unisex Sırt Çantası kategorisinde en favori markalar şu şekilde: HP, DeFacto, Adidas, Slazenger, Nike. 3029 adet Unisex Sırt Çantası fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Bts K-Pop Bangtan Boys Siyah Unisex Sırt Çantası
Bts K-Pop Bangtan Boys Siyah Unisex Sırt Çantası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Fanucci FN9030 Mor Sırt Çantası
Fanucci FN9030 Mor Sırt Çantası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Nike BA5502-043 Cristiano Ronaldo Lisanslı Sırt Çantası
Nike BA5502-043 Cristiano Ronaldo Lisanslı Sırt Çantası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Yaygan 19252 Slazenger Sırt Çantası
Yaygan 19252 Slazenger Sırt Çantası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
My Valice Smart Bag Secret Lacivert Sırt Çantası
My Valice Smart Bag Secret Lacivert Sırt Çantası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Günlük hayatımızda çokça kullandığımız aksesuarlardan birisi çantalardır. Bu ürünlerin pek çok çeşidi bulunmaktadır ve bu çeşitlerden birisi de sırt çantalarıdır. Sırt çantaları; küçük yaşlarda hayatımıza giren ve okul, seyahat, yürüyüş ya da günlük hayatta tercih etiğimiz kullanışlı ürünlerdir. Bu modelleri, geniş iç hacme sahip, sırt askılıkları olan ve kolay taşınabilen modeller olarak tanımlayabiliriz. Diğer modellere göre daha kullanışlı ve sağlıklı modeller olmaları sayesinde her yaş grubu insan tarafından yoğunlukla tercih edilen bir modeldir. Spor ya da klasik tarzda pek çok modeli bulunan sırt çantası modelleri aynı zamanda cinsiyetlere göre de kadın, erkek ve unisex modeller olarak değişkenlik göstermektedir.

Unisex Sırt Çantası Nedir?

Günümüzde artık kadın ve erkek ürünleri birbirinden pek ayrılamıyor. Birçok ürün, herhangi bir cinsiyete özgü değil herkesin kullanabileceği şekilde tasarlanıyor. Unisex sırt çantaları da hem erkekler hem de kadınlar tarafından beğenilecek ve kullanılacak şekilde tasarlanmış olan sırt çantalarıdır. Bu çantalar genellikle sade bir tasarıma sahiptir.

Unisex Sırt Çantası Çeşitleri Nelerdir?

Hem kadınlar hem de erkekler için şık ve tarz bir görünüme sahip olma olanağı sunan unisex sırt çantası modanın da vazgeçilmezlerinden olup en çok tercih edilen sırt çanta ürünleri arasında bulunmaktadır. Dikkatleri üzerine çekmek, ortamın göz bebeği haline gelmek için ideal bir alternatif olan unisex sırt çantaları ile eşyalarınızı rahat bir şekilde taşıyabilir ve yorulmazsınız. Hem kadınlar hem de erkekler için gösteriş ve zarafetin sembolü haline gelmiş olan sırt çantaları her ortam ve tarza hitap eden modeller sunarak tüm kesimlere hitap etmektedir. Çanta girdiğiniz ortama, şık modeller ve sıra dışı desenleri ile modern bir hava katmanıza yardımcı olur. Unisex sırt çanta çeşitleri şık bir tarz sevenler için kışlık, klasik, deri, kumaş unisex sırt çanta, modaya uygun olan spor tarz, hafif kumaştan modellendirilmiş yazlık çeşitler ve herkesin kullandığı günlük hayatın vaz geçilmezlerinden olan klasik model sırt çantalarıdır. Unisex sırt çantalarının farklı renk ve desenlerde birçok modele sahip ve birçok kumaş türü alternatifi bulunmaktadır.

Unisex Sırt Çantası Seçimi Nasıl Yapılır?

Birçok tarzda ve modelde seçeneklere sahip olan sırt çantalarını seçerken öncelikle hangi amaçla kullanacağınıza karar vermeniz önemlidir. Kullanım amacınıza göre çeşitleri bulunan modelleri iyice araştırıp öğrenerek ona uygun modeller seçmelisiniz. Örneğin, yürüyüş yapmak için kullanacağınız bir modelin daha konforlu ve sırtınızı ağrıtmayacak, kendi ağırlığı fazla olmayan çeşitler seçmeniz gerekir. Fotoğraf makinenizi taşıyacağınız bir model seçerken de makinenize özel koruma alanlarının ve tripod gibi aksesuarlar için özel taşıma alanlarının bulunduğu seçeneklere göz atarak tercihlerinizi buna göre yapmalısınız. Yani bir sırt çantası alacaksanız; hangi amaçla kullanacağım? iç hacmi ne kadar olmalı? konforlu mu, şık mı olmalı? hangi hava şartlarında kullanacağım? gibi soruları kendinize sorarak ilerlemeniz daha sağlıklı bir yöntem olacaktır.

Unisex Sırt Çantası Nasıl Takılmalı?

Diğer modellere göre daha kullanışlı ve sağlıklı olan bu modellerin sağlıklı olmasının nedeni ağırlığı iki omza da eşit şekilde dağılmasını sağlayan çift askılarıdır. Bu nedenle bu modelleri kullanırken tek tarafa takmak yerine iki omzunuza birden takarak ağırlığı omuzlarınızda paylaştırmalısınız. Dik durarak iki omzunuza da eşit ağırlık verecek şekilde takacağınız çantaları bel ya da sırt ağrısı çekmeden kullanabilirsiniz!

Unisex Sırt Çantası Fiyatları Nelerdir?

Piyasada yazlık, kışlık, klasik, deri, kumaş ve spor çeşitleri bulunan farklı kalitelere sahip unisex sırt çantalarının geniş bir fiyat aralığı yelpazesi bulunmaktadır. Kullanım alanı ve kalitesine göre düşük bütçeden yüksek fiyatlara kadar değişiklik gösteren unisex sırt çantası fiyatlarının 35 TL ile 150 TL arasında değiştiği görülmektedir. Ortalama kaliteli düzeyde ihtiyacı karşılayabilecek bir unisex sırt çanta fiyatı 60 Türk Lirası civarındadır. Detaylı bir araştırma yaparak en kaliteli unisex sırt çantayı en uygun fiyata bulmak mümkündür. Unisex sırt çantası için en kaliteli ürünlerin ve markaların en uygun fiyatlarda karşılaştırmalı bir analizini yapabileceğiniz Cimri.com adresini ziyaret edebilirsiniz.