Unisex Sırt Çantası

Unisex Sırt Çantası Fiyatları

4149 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Unisex Sırt Çantası fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Unisex Sırt Çantası modelleri ve Unisex Sırt Çantası fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Unisex Sırt Çantası kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, HP, Adidas, Slazenger, Nike. 4149 adet Unisex Sırt Çantası fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Unisex Sırt Çantası Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Unisex Sırt Çantası markası:

En Çok İncelenen Unisex Sırt Çantası Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Unisex Sırt Çantası Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
15 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 4149 Unisex Sırt Çantası modeli içerisinde en ucuz Unisex Sırt Çantası fiyatı 24.9 TL iken, en yüksek Unisex Sırt Çantası fiyatı 5199.99 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Unisex Sırt Çantası fiyatlarının ortalaması alındığında ise 15 Ekim 2021 tarihinde ortalama Unisex Sırt Çantası fiyatı ise 155.75 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Unisex Sırt Çantası Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Bts K-Pop Bangtan Boys Siyah Unisex Sırt Çantası
Bts K-Pop Bangtan Boys Siyah Unisex Sırt Çantası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Fanucci FN9030 Mor Sırt Çantası
Fanucci FN9030 Mor Sırt Çantası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Nike BA5502-043 Cristiano Ronaldo Lisanslı Sırt Çantası
Nike BA5502-043 Cristiano Ronaldo Lisanslı Sırt Çantası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Yaygan 19252 Slazenger Sırt Çantası
Yaygan 19252 Slazenger Sırt Çantası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
My Valice Smart Bag Secret Lacivert Sırt Çantası
My Valice Smart Bag Secret Lacivert Sırt Çantası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Unisex Sırt Çantası

Sırt çantaları geniş taşıma alanı sunan kullanışlı ürünlerdir.  Unisex sırt çantası modelleri genellikle standart renklerde gelir ve kullanım alanları geniştir. Piyasada çok fazla seçenek olması hangi çantanın sizler için daha uygun olduğunu anlamanızı zorlaştırabilir. Bunu yaparken belirli kriterler sırt çantası seçiminde önemlidir. Sırt çantası kapasitesini dikkate almakla başlayabilirsiniz. İhtiyacınız olan çanta boyutu, seyahatinizin uzunluğuna ve ne kadar ağırlık ve tek seferinde toplu taşıma yapmak istediğinize bağlıdır. Sırt çantası özellikleri ise modelden modele değişir. Sırt çantası uygunluğu ise belirli noktalarla belirlenir. Gövde uzunluğu, boyunuza olan ölçüsü değerlendirilmelidir. İç çerçeve sırt çantaları ise farklı boyutlarda gelir. Doğa sporları için bir  çanta almak istiyorsanız çanta çerçevelerinin çoğu, uzun yürüyüşe çıkan kişiyi düz olmayan, arazide sabit tutmak için tasarlanmış vücudu saran iç tasarımlara sahiptir. Yükün omuzdan daha çok ayaklara doğru aktarılması için işlev gören çeşitli yük destek teknolojileri içerebilirler. Dış çerçeve sırt çantaları ise farklı tasarımlarda gelir. Çerçevesiz sırt çantaları da bulunur. Hızlı ve hafif yürüyüş yapmayı seven ultra hafif bir yapıda tasarlanır. Çerçevesiz bir çanta veya ağırlık tasarrufu için çerçevenin çıkarılabilir olduğu bir tırmanma sırt çantası seçebilir.

Unisex Sırt Çantası Modelleri

Unisex çantalar arasında seçim yaparken kullanım amaçlarını göz önünde tutmanız gerekir. Unisex spor sırt çantası yapılan sporun çeşitlerine göre değişse de genel özelliklere sahip olan rahat sırt çantalarıdır. Unisex okul sırt çantası ise yaş gruplarına göre değişir. Unisex renkler genellikle nötr renklerdir ve tasarımsal farklılıklar görülebilir. Bazı sırt çantaları, sırtınıza dayanan iç çerçeve paketleri ile uzun yolculuklarla mücadele etmek için bir bölüm içerir. "Germe ağ süspansiyonu" olarak da adlandırılan bu, çerçeve destekli paket sırt çantasının sırtınızdan birkaç cm uzakta ilerlediği trambolin benzeri bir tasarımdır, bunun yerine yüksek oranda nefes alabilen bir kumaş kullanılır. Arka panellere yerleştirilen ve hava akışını teşvik eden havalandırma sistemi aynı sorunu çözmeyi amaçlayan başka bir seçenektir. Üstten eşya konulabilen sırt çantaları açıklıklara sahiptir ve bu modeller oldukça standarttır. Çantanızda bulunan eşyaların daha derinlere ulaşmasını kolaylaştıran bir yan fermuar tasarımı oldukça kullanışlı olabilir. Elastik cepli sırt çantası birden fazla cep alanı sunar. Elastik yan cepler belirli tasarımlarla gelir. Boş olduklarında düz dururlar, ancak bir su şişesi, çadır direkleri veya diğer nesneleri tutmak için tam kavrama sunarlar. Çanta önü cepleri ise hızlı bir şekilde ulaşmak istediğiniz küçük eşyaları barındırır. Bu eşyalar arasında bir akıllı telefon, atıştırmalıklar sayılabilir. Unisex sırt çantası markaları spor çantaları çok cepli tasarımlar üretir ve spor sırasında ihtiyacınız olan depolama litresi değişiklik gösterdiği için farklı modeller farklı depolama alanları sunar. Çantaları uzun yolda kullanım için alıyorsanız sırt kısmındaki panellerin ergonomik olduğuna dikkat edin. Bazı sırt çantası modelleri sırtı kavraması için bir kilit sistemi de ekler. Böylece omuzlardan bele doğru bir ağırlık azalması olur. Uzun saatler rahat bir yürüyüş imkanı sunarken bütün yükünüzü de taşımanız gerekirse bu çeşit spor çantaları göz önünde bulundurulabilir. Renk ve tasarım çanta modellerinde önemlidir. Renk seçenekleri olarak birçok tonda sırt çantası bulunur. Genellikle açık renkler spor çantalarda tercih edilir.

Unisex Sırt Çantası Fiyatları

Unisex sırt çantası fiyatları modelden modele değişir. Markaların belirli tasarım özellikleri ve kullandıkları malzemeler olabilir. Bazı spor çanta modelleri suya dayanıklı olarak tasarlanır ve bu da özel bir kumaşın kullanılması demek olur. Bu tarz özel kumaşlar genellikle sırt çantaların fiyatlarının belirlenmesinde rol oynar. Bunun yanında diğer bir fiyat belirleyici çantaların kaç lt olduğudur. Geniş saklama alanları sunan çantalar belirli taşıma tasarımları ve ceplerle gelir. Küçük cepler kolay ulaşım sağlayan yerlerdir. Seyahat sırasında veya uzun doğa yürüyüşleri sırasında bu küçük cepler saatlerce geniş bölmelerde kaybolan eşyaları aramaktansa hemen küçük cepte bulunan önemli eşyalarınızı bulmanızı sağlayabilir. Geniş alan sunan çantaların fiyatları bu oranda artış gösterse de markadan markaya da belirli fiyat aralıkları bulunur. Sırt çantası modelleri arasında fiyat karşılaştırması yapmak için cimri.com’u ziyaret edebilirsiniz. Yönlendirilen siteler aracılığı ile istediğiniz unisex sırt çantasını satın alma imkanına sahipsiniz. Hem kaliteli hem de kullanışlı bir sırt çantasını uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Unisex Sırt Çantası Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Unisex sırt çantası modelleri farklı tasarımsal özelliklere sahiptir. File cepler, fermuarlı küçük cepler ve tutma yerleri değişir. Bu da çantanın kullanım alanlarına göre belirlenir. Spor çantalar, kamp çantaları ve okul çantaları farklı tasarımlar sunar. Ne kadar bir genişlik alanı istediğinizi belirlemek ise ikinci adımdır. Daha sonra renk ve tasarımsal özellikleri değerlendirebilirsiniz. Çanta satın alırken yapılan kumaş malzemesinin dayanıklı olduğuna dikkat edin. Uzun saatler taşıma gerektiren çantaların omuz kısımlarına denk gelen sapları taşımaya uygun olmalıdır. Rahatlık sunması açısından bel kısmında belirli yastıklama çeşitleri kullanılır. Çantaların ayarlanabilir olması da önemlidir. Boyunuza ve rahat etme durumunuza göre bu saplar ayarlanabilir. Kullanmak istediğiniz alanları göz önünde tutarak kullanışlı bir sırt çantası satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden sırt çantaları hakkında yorum ve ürün değerlendirmelerine de ulaşabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery