track source
track source

Unisex Bel Çantası

Unisex Bel Çantası Fiyatları

349 Ürün gösteriliyor.
Unisex Bel Çantası fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Unisex Bel Çantası modelleri ve Unisex Bel Çantası fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Unisex Bel Çantası kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Adidas, Nike, DeFacto, Puma. 349 adet Unisex Bel Çantası fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Unisex Bel Çantası Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Unisex Bel Çantası markası:

En Çok İncelenen Unisex Bel Çantası Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Unisex Bel Çantası Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 349 Unisex Bel Çantası modeli içerisinde en ucuz Unisex Bel Çantası fiyatı 24.5 TL iken, en yüksek Unisex Bel Çantası fiyatı 3099.99 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Unisex Bel Çantası fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Eylül 2021 tarihinde ortalama Unisex Bel Çantası fiyatı ise 97.08 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Unisex Bel Çantası Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Unisex Bel Çantası

Günlük hayatta kadın ve erkek kullanıcıların yanlarında bulunması gereken birçok eşya bulunur. Dışarı çıkarken cüzdan ve telefon gibi küçük eşyaları koyup düzenli ve güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayan çantalar bulunur. Bu tarz ürünlerin en başında unisex bel çantası gelir. Bel çantaları, yanında yalnızca en temel olan kişisel eşyalarını taşımak isteyen kullanıcılar için oldukça ideal çanta modellerinin başında gelir. Bel çantaları koşu yaparken, yürürken ya da bisiklet sürme esnasında veya alışveriş anında oldukça kullanım kolaylığı sağlar. Koşu yaparken bel çantasının içerisine telefon, cüzdan ve kulaklık koyulabilir. Bisiklet sürme esnasında da konulabilecek birçok eşya bulunur. Pazar alışverişinde bel çantasına konulan para sayesinde yapılan alışveriş daha kolay bir hal alabilir. Hobi ya da iş olarak tutulan balık aktivitesinde bel çantaları oldukça iş yükünü hafifletebilir. bel omuz çantası unisex modelleri tasarım ve birçok renk seçeneği ile kullanabileceğiniz modelleriyle dikkat çeken ürünler arasında bulunur.    

Unisex Bel Çantası Modelleri

Şık tasarımları hem de birçok renk seçeneği sayesinde kullanıcıların beğenisini kazanan unisex bel çantası modellerinin birçok farklı çeşidi bulunur. Unisex bel çantasının hangi mevsimde kullanılacağına, nerede kullanılacağına ve yapımında kullanılan malzemeye göre çeşitli ürün gruplarından oluşur. Unisex çanta modelleri arasında bulunan, unisex bel çantası spor modelleri birçok kullanıcı tarafından severek tercih edilir. Spor bir görünüme sahip olması sayesinde, birçok kıyafet ile rahatlıkla kombin yapılır. Bu sayede kullanıcılar tercih ettiği unisex spor bel çantası modellerini, her alanda rahatlıkla kullanabilir. Diğer bel çantası modellerine kıyasla su geçirmez özelliği bulunan; unisex bel çantası deri modelini tercih etmek isteyen kullanıcılar olabilir. Bel çantasının deri malzemesinden üretilmesi sayesinde, su geçirmez ve uzun bir kullanım sunabilir. Unisex bel çantası modellerinin renk skalası oldukça geniştir. Başlıca renkleri arasında, siyah, bordo ve krem renkleri bulunur. Siyah bir unisex bel çantası modeli bütün kıyafetlerle uyum sağlar. Bu sebeple siyah olan renk birçok kullanıcı tarafından tercih edilir. Bel çantası modelleri cep ve büyüklük gibi özellikleri sayesinde birçok farklı çeşit bulunur. Bel çantasının önünde bulunan bir cep çok kullanışlı olabilir. Alışveriş esnasına bozuk paralarınızı koyabilir ve hızlıca parayı çıkartabilirsiniz. Balık tutan ya da bir iş için bel çantası kullanmak isteyen kullanıcılar olabilir. Bu kullanıcılar cep sayısı fazla olan, unisex bel çantası modeli tercih edebilir. Bol cepleri sayesinde yaptığı işi dahada kolaylaştırabilir. Bel çantası modellerinin arasında omuza çapraz olarak takılan modeller de bulunur. Bu unisex bel çantası çapraz modelleri sayesinde daha kolay bir kullanım sağlanır. Ava giden kullanıcıların tercih edebileceği birçok unisex bel çantası modelleri bulunur. Bel çantasının yanına fişekleri de takabileceği modeller yapılan avı hızlı bir hale getirebilir. Belde takılı olan çantanın yanından hızlı bir şekilde fişekler alınıp av yapılabilir. Günlük hayatta büyük bir çanta ile küçük bir çanta ile dolaşmaya çıkmak isteyen kullanıcılar olabilir. Unisex bel çantaları sayesinde önemli kişisel eşyaları içerisinde koyup rahatlıkla evden çıkılabilir. 

Unisex Bel Çantası Fiyatları

Ülkemizde çanta üreten birçok firma bulunur. Bu sebeple marka, model, kullanım amacı ve malzemesi gibi faktörler, unisex bel çantası fiyatlarını değişkenlik göstermesine sebeptir. Birçok kullanıcı tarafından bilinen bir marka, diğer markalara kıyasla daha yüksek fiyatlarda olabilir. Deri materyalinden üretilen bir unisex bel çantası diğer markalara kıyasla daha yüksek fiyatlarda olur. Derinin pahallı bir materyal olması, fiyat yüksekliğinin başlıca nedenleri arasında bulunur. Bel çantası çeşitleri fermuar kalitesine göre de farklı fiyatlarda bulunur. Kaliteli bir fermuar uzun bir kullanım için oldukça önemlidir. Ava giden kullanıcıların tercih ettiği bel çantaları, bel bölgesinde bulunan fişeklik sayısına göre fiyatları değişir. 12 ve 16 kalibre fişeklere uygun 20 adet fişeklik bulunan modeller en çok kullanılan modeller arasında bulunur. Omuz bölgesine çapraz olarak kullanımı olan çanta modelleri oldukça uygun fiyatlarda bulunur. Unisex bel çantası fiyatlarını cimri.com’dan inceleyebilir, ürün özelliklerine göz atabilirsiniz. Dilerseniz ürünün en uygun nerede satıldığını öğrenebilir, bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. 

Unisex Bel Çantası Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Unisex bel çantası modellerini tercih ederken dikkat edilmesi gereken birçok faktör bulunur. En önemli faktörler arasında unisex bel çantasının kalitesi gelir. Kaliteli bir bel çantası modeli uzun bir kullanım sağlar. Günlük hayatta unisex bel çantası kullanımı isteyen kullanıcılar, bol cepli bir model tercih etmesi gerekir. Bol cepleri sayesinde birçok kişisel eşyasını rahatlıkla çantasında taşıyabilir. Ava giderken unisex bel çantası kullanmak isteyen kullanıcılar, bel bölgesinde bulunan fişeklik özelliğine dikkat etmesi gerekir. Fişeklik özelliği bulunan bir bel çantası modeli avı oldukça kolaylaştırır. Genel olarak bel çantalarına 20 adet fişeklik bulunur. Daha fazla fişeklik olmasını isteyen kullanıcılar, daha fazla fişeklik bulunan modelleri tercih etmesi gerekir. Bel çantasının en çok kullanılan bölümü kuşkusuz ki fermuarlar bölümüdür. Gün içerisinde birçok kez kullanılan fermuarların kaliteli olması gerekir. Aksi takdirde hızlı bir şekilde bozulur ve bel çantası kullanılmaz hale gelir. Birçok renk seçeneği bulunan çanta modelleri arasından, kıyafete uygun olabilecek bir renkte tercih edilebilir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery