İnci Yüzük

İnci Yüzük Fiyatları

32 Ürün gösteriliyor.
Altın Ayarı
İnci Yüzük fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. İnci Yüzük modelleri ve İnci Yüzük fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. İnci Yüzük kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Ejoya, Swatch, Altınbaş, Sirius, Sare Pırlanta. 32 adet İnci Yüzük fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen İnci Yüzük Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 İnci Yüzük markası:

En Çok İncelenen İnci Yüzük Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı İnci Yüzük Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 32 İnci Yüzük modeli içerisinde en ucuz İnci Yüzük fiyatı 99.9 TL iken, en yüksek İnci Yüzük fiyatı 27335.78 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm İnci Yüzük fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Ekim 2021 tarihinde ortalama İnci Yüzük fiyatı ise 2294.89 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan İnci Yüzük Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

İnci Yüzük

Kadınların en sevdiği aksesuarlardan biri olan yüzükler farklı tarz ve modellerde üretilir. İnci yüzük çeşitleri her dönemin modası olan ve çok sevilen modellerden biridir. Yüzük tercihini altın, gümüş ya da imitasyon modeller arasından da yapabilirsiniz. İnci yüzükler pek çok farklı maden kullanılarak üretilirler. En çok tercih edilen yüzük modelleri genellikle altın ve gümüşten imal edilenlerdir. İnci, kabuklu istiridyenin içinde oluşan değerli bir maddedir. Genellikle tam yuvarlak şeklinde olmayan ve denizin derinliklerinden toplanan inci taneleri sonradan işlenerek yüzük ve kolye gibi aksesuarlarda kullanılır. İnciler özellikle yüzük süslemelerinde kullanılır. Farklı renkleri de bulunan inciler; pembe, siyah ve beyaz renkte bulunabilir. Her dönem zarif ve sadeliğin simgesi olmuş olan inci takıları siz de tercih edebilirsiniz. Özellikle özel günlerinizde tercih ettiğiniz kıyafetler ile kombin yaparak oldukça şık bir görünüm elde edebilirsiniz. İnci kolye, yüzük ve bileklik olarak farklı takı çeşitlerinde kullanılır. İncinin en çok yakıştığı madenlerden biri de altındır. İnci yüzük altın çeşitleri arasında siz de kendi tarzınızı yansıtan modeli bulabilirsiniz.

İnci Yüzük Modelleri

İnci yüzükler genellikle altın ve gümüş ile işlenerek modellendirilir. Kalp şekli, yonca, çiçek ve yaprak desenleri inci yüzüklerin en yaygın olarak kullanıldığı yüzük şekilleridir. İnci yüzükler özellikle kadınların çok tercih ettiği aksesuar çeşitlerinden biridir. İnci yüzük modelleri genellikle 14 ayar altın kullanılarak farklı şekillerde üretilir. Siz de bir inci yüzük satın almayı düşünüyorsanız, nasıl bir model aradığınıza önceden karar vermek doğru ürünü bulabilmenize yardımcı olabilir. İnci yüzükler kullanılacağı yere göre de farklı modellerde üretilir. Örneğin; özel günler ya da düğün, nişan gibi yerlerde kullanmak için inci yüzük almayı düşünüyorsanız, daha gösterişli modelleri tercih edebilirsiniz. İnci yüzüklerin genellikle ortasında tek bir taş olup, kenarında minik parıltılı taş olarak üretilen modelleri kadınlar tarafından çok tercih edilir. Evlenme teklifi gibi özel günlerde inci pırlanta yüzük seçimi de yapabilirsiniz. İnci tektaş yüzük modelleri özel günlerin ve özel tekliflerin şık tamamlayıcısıdır. İnci yüzükleri sevdiklerinize hediye etmek için de tercih edebilirsiniz. Swarovski ve pırlanta ile süslenen inci yüzükler de şıklığınızı tamamlar. Yüzük seçimi yaparken kullanmak İstediğiniz yere göre tercih yapmak çok daha tarz bir görünüm oluşturmanıza yardımcı olur. Günlük kullanım için de inci yüzük modellerini tercih edebilirsiniz. Kadınlar tarafından çok tercih edilen inci yüzük modellerinden bir diğeri de gümüş inci yüzük çeşitleridir. Gümüş yüzüklerin kararmaması için kullandıktan sonra kapalı kutular içinde saklamak faydalı olur. Bu sayede gümüşinci yüzünüzü uzun süre ilk günkü parlaklığında kullanabilirsiniz. İnci yüzük modelleri genellikle yaşa göre de farklı modellerde üretilir. Genç kadınlar için tasarlanan İnci modelleri dinamik modeller ve farklı tarzda şekillerde üretilerek satışa sunulur. Klasik beyaz inci modelleri ise daha çok  retro modelleri kullanmayı seven kişiler tarafından tercih edilir. İnci yüzükleri yine inci bileklik ve kolye modelleri ile kombin yapıp kullanarak çok daha şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

İnci Yüzük Fiyatları

İnci yüzükler sevdiklerinize özel günlerinizde hediye edebileceğiniz harika alternatiflerdir. Nişan yüzüğü seçimini de İnci yüzüklerden yana yapabilirsiniz. İnci nişan yüzüğü modelleri nişan törenleri için de oldukça çok tercih edilen yüzük modellerinden biridir. Evlenme teklifi yapmak için yüzük almayı düşünüyorsanız İnci baget yüzük modelini de tercih edebilirsiniz. İnci yüzük fiyatları genellikle pırlanta ve diğer yüzük modellerine göre daha uygun fiyatlıdır. Kendiniz için ya da sevdikleriniz için yüzük almayı düşünüyorsanız inci yüzük modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. İnci yüzükler geçmişten günümüze modası geçmeyen şık ve zarif ürünlerdir. Değerli madenlerden biri olan altın ile muhteşem uyumlu inci yüzük modelleri satışa sunulmaktadır. Eğer uygun fiyatlı bir yüzük modeli almayı düşünüyorsanız  imitasyon  modelleri de tercih edebilirsiniz. Yüzük seçimini kaliteli ve gösterişli bir modelden yana yapmak isteyenler altın inci yüzük veya gümüş inci yüzük modellerini de tercih edebilirler.Altın yüzükler diğer yüzük çeşitlerine göre fiyat olarak daha pahalı olabilir. Uzun yıllar görünümü bozulmadan kullanılabilen altın yüzükler, gösterişli olması sebebiyle de kadınlar tarafından çok tercih edilir.

İnci Yüzük Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

İnci yüzükler her dönem talep gören aksesuar çeşitlerindendir. Özellikle kadınlar tarafından çok tercih edilen İnci yüzükleri satın alırken dikkat edilecek bazı hususlar bulunur. Yüzük seçimi yaparken parmak ölçünüze göre seçim yapmak doğru olur. Inci yüzük satın alırken kullanmak İstediğiniz yere göre yüzük modeli tercih yapabilirsiniz. Örneğin evlenme teklif etmek için inci yüzük almayı düşünüyorsanız, baget inci yüzük ve pırlantalı inci yüzük modellerini tercih edebilirsiniz. İnci yüzük modelleri günlük hayatta da kullanılabilen modellerdir. Günlük olarak kullanmak için inci yüzük almak istiyorsanız daha sade ve tektaş modelleri seçebilirsiniz. İnci yüzükler, kolye ve bilezikler ile kombin olarak kullanıldığı zaman özel günlerde de vazgeçilmezlerinden olur. Gösterişli bir inci yüzük almayı düşünüyorsanız, abiye kıyafetler ile kombin yaparak kullanabilirsiniz. İnci taşlı yüzük satın alırken tarzınıza en uygun olan modeller arasından seçim yapabilirsiniz. İnci, pembe siyah ve beyaz renklerde pek çok model alternatifine sahiptir. Bijuteri inci yüzük modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery