Bayan postacı çanta modelleri hem şık hem de rahattır. Çapraz olarak kullanılan bu çantalar, kollarınızda ağırlık olmamasını sağlar. Böylelikle dışarıda daha rahat hareket edebilirsiniz. Eğer kendinize yeni bir bayan postacı çanta almayı düşünüyorsanız, Cimri.com’da sizi yüzlerce marka ve modelle bir araya getiriyoruz. Siz de Adidas, Lc, Lamberti gibi markaların en ucuz çapraz çanta modellerine Cimri.com’dan ulaşabilirsiniz.

Çapraz Çanta Nasıl Takılır?

Çapraz çanta modelleri 2016 yılında kadınlar tarafından oldukça fazla kullanıldı. Eğer daha önce bayan postacı çanta kullanmadıysanız, çapraz çantaların nasıl takıldığını merak ediyor olabilirsiniz. Çapraz çantanızın mutlaka uzun saplı olması gerekmiyor. Bu yıl kısa saplı çapraz çantalar da çok moda oldu. Siz de günlük hayatınızda konforunuzdan ödün vermek istemiyor, yoğun bir günde oradan oraya koştururken çantanızın üzerinizde sabit bir şekilde durmasını istiyorsanız, kısa saplı bayan postacı çanta modelleri sizin için ideal olacaktır.

Postacı çantalarının farklı türleri ve tarzları vardır. Büyük ve uzun saplı olan modeller iş günü, günlük hayat ya da ofis için uygun olacaktır. Bu çantaları doğrudan kıyafetinizin üzerine alabilir ve rahatlıkla kullanabilirsiniz. Böylelikle modern ve şehirli bir stile sahip olursunuz. Eğer laptop’unuzun içine rahatlıkla sığdığı bir model tercih ederseniz, ofis ve ev arasında mekik dokurken çok daha rahat olursunuz.

Pek çok ünlü marka tarafından üretilen küçük abiye postacı çantalar ise özel davetlerde, düğünlerde ve balolarda kullanılabilir. Abiye postacı çanta seçenekleri şıklığınıza modern bir dokunuşta bulunur.

Yeni Sezon Bayan Postacı Çanta Modelleri Nelerdir?

Yeni sezon postacı çanta modelleri bu yıl büyük ölçüde Oxford tarzı ile benzerlik gösteriyor. Deri, nubuk ve süet gibi malzemelerle üretilen çantalar, bayanların giyiminde öne çıkıyor. Vintage tarzına sahip olan yıpranmış modeller de kadınlar tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

Bayan Postacı Çanta Modelleri Hangi Fiyat Aralığındadır?

Cimri.com’da en ucuz bayan postacı çanta modellerini sizin için bir araya getiriyoruz. Ürün karşılaştırması yaparak ihtiyacınız olan ürünü seçebilir, fiyat alarmı aracını kullanarak beğendiğiniz ürün indirime girdiği zaman haberdar olabilirsiniz.