MarkaEv Salon Halısı

En Ucuz MarkaEv Salon Halısı Fiyatları

1154 ürün gösteriliyor.
Marka
MarkaEv
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.
  • Salon ve oturma odası tekstili kategorisinin önemli ürünlerinden salon halıları, evinizde en fazla vakit geçirdiğiniz salonların dekorasyonunda önemi oldukça büyüktür. Salon halıları, doğru seçildiğinde bulunduğu yere şıklık ve işlevsellik sağlamaktadır. Hem tasarım ve estetik açısından, hem de özellikle kış aylarında sağladığı ekstra sıcaklık ve rahatlık sayesinde evin salonunda bulunduracağınız bir halı özellikle çocuklu aileler söz konusu olduğunda vazgeçilmez bir unsurdur. Siz de, evinize ve salonunuza en uygun halı modellerine, Apex, Efsane, Dinarsu, Festival ve Dekoreko gibi onlarca markanın içerisinden, en ucuz fiyat seçeneklerine Cimri’den ulaşabilirsiniz..

  • Salon Halısının Ölçüleri Nasıl Belirlenmelidir?

    Halı alışverişine başlamadan önce odalarınızın genişlik ve uzunluğunun toplamını ölçmeniz gerekmektedir. Halı ölçülerini belirlemek, salon halısı seçerken işinizi kolaylaştıracaktır. Evinizdeki salonunuz küçükse, halıyı bu boyutlara uygun seçmeniz gerekmektedir. Küçük salonda kullanacağınız büyük bir salon halısı, salonunuzun normalden daha küçük görünmesine sebep olacaktır. Bu sebeple küçük salonlarda kullanabileceğiniz salon halısı ölçülerini 120*180 olarak belirleyebilirsiniz. Orta büyüklükte bir salonda kullanacağınız salon halıları ise değişkenlik göstermektedir. Eğer böyle bir salona sahip olduğunuzu düşünüyorsanız; 140*200 ya da 160*230 ölçülerindeki salon halıları yine salonunuz için yeterli olacaktır. Salonunuz büyükse, seçeceğiniz salon halısı modelinde de pek çok tercihiniz bulunabilir. Büyük salonun aynı zamanda kullanabileceğiniz büyük salon halısı anlamını taşıdığı için, 200*300 ölçüleri ve üzerindeki ölçülerdeki salon halılarını kullanabilirsiniz.

  • Salon Halısı Seçimi Nasıl Olmalıdır?

    Dekorasyonun her alanında olduğu gibi, salon halı seçimlerinde de kişisel zevkler ön plandadır. Fakat doğru salon halısı seçiminde dikkat etmeniz gereken belirli noktalar bulunmaktadır. Örneğin salonunuzda ağırbaşlı bir renk paleti kullandıysanız, seçeceğiniz salon halısının da bu doğrultuda olması önem taşımaktadır. Salon halınızı seçerken, sizin kişiliğinizi ve salonunuzun kişiliğini yansıtmasına da özen göstermelisiniz. Son zamanların modalarından olan, Shaggy halıları salon halısı olarak tercih edecekseniz, yumuşak olması avantaj sağlarken, enerji yüklemesinin fazla olması da bir dezavantajdır. Buradaki seçiminizi de bu doğrultuda yapmanız önemli bir nokta olacaktır. Salon halınızı belirlemeden önce kendinize sormanız gereken bazı sorular da bulunmaktadır. Halınızın formatını, desenini ve rengini bu cevaplara göre belirlemek, mobilyanın altında mı yoksa salonunuzun ortasında mı yer alacağını belirlemek de seçimlerinizi yapmadan önce cevaplamanız gereken sorulardan birkaçıdır. Salonunuza en uygun salon halısı seçimlerinizi yaptıktan sonra, Cimri’den en ucuz salon halısı modellerine kolayca sahip olabilirsiniz.