Juliano Erkek Güneş Gözlükleri

En Ucuz Juliano Erkek Güneş Gözlükleri Fiyatları

258 ürün gösteriliyor.
Markalar
Çerçeve Tipi
Marka
Juliano
 • En Popüler Ürünler
 • En Ucuz Ürünler
 • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

  Kadınların da erkeklerin de özellikle yaz aylarında vazgeçilmediği aksesuarlarından birisi güneş gözlükleridir. Güneş gözlükleri, temel amaç olarak gözünüzü güneşten korumak için üretilmiş aksesuarlar olarak tanımlanabilir. Fakat zamanla bu amacın dışına çıkarak insanların tarzını yansıtan şık aksesuarlar haline gelmiştir.

  Erkek güneş gözlükleri kategorimizin altında yer alan; Exess, Aston Martin ve Rayban gözlük modellerinin yüzlerce seçeneklerini en uygun fiyatlarla Cimri’de bulabilirsiniz!

 • Erkek Güneş Gözlük Modelleri Nelerdir?

  Erkek güneş gözlük modelleri temel olarak çerçeve ve cam farklarına göre çeşitlenmektedir. Çerçeveler ise metal, kemik ve hem metal hem kemik karışımı kombine gözlük çeşitleri olarak üçe ayrılabilir. Cam çeşitleri ise renk çeşitleri olarak ve organik polarize, polarize ve UV filtre seçenekleri olarak çeşitlenmektedir. Sağlık açısından da polarize, organik polarize ve UV filtre seçenekleri oldukça önemlidir. Bu özel camların önemi;

  Polarize camlar, güneşli günlerde kullanmak için oldukça yararlı gözlüklerdir. Yerden yansımaları engelleyerek gün içinde etrafı görmenizi kolaylaştırır ve çıplak gözle yansımalardan dolayı göremediğiniz ayrıntıların önüne geçerek etrafı daha kaliteli bir şekilde görmenizi sağlar. Organik polarize camlar ise hemen hemen aynı işlevi görmektedir. Fakat organik cam olmasının artıları olarak çok hafif ve kırılma ihtimali çok düşüktür.

  Ultraviyole kısaca UV filtre cam çeşitleri ise güneş ışınlarından gelen mor ötesi ışınlarını engellemek için kullanılan filtrelerdir. Göz sağlığınız için gözlüklerinizi UV filtreli seçmeniz oldukça önemlidir.

 • Teknik olarak erkek güneş gözlük modelleri yukarıdaki gibi sıralanabilir. Yüzlerce çeşit gözlük modelleri arasında tarzınıza ve zevkinize en uygun erkek güneş gözlükleri modellerini Cimri’de en uygun fiyatlarla bulabilirsiniz!

 • Erkek Güneş Gözlük Fiyatları Nelerdir?

  Erkek güneş gözlük fiyatları; modele, markaya ve kullanılan malzemeye göre değişiklik göstermektedir. Seçtiğiniz ürünler arasında aynı marka ve aynı model olmasına karşın çeşitli farklar görebilirsiniz. Bunun nedeni, büyük ihtimal kullanılan camın farklı olmasından kaynaklı olabilir. Özel cam seçenekleri biraz pahalı olabilirler fakat sağlığınız açısından önemli oldukları için, özel camları iyice öğrenip size en uygun cam seçeneğini seçerek biraz farkla dahi olsa o gözlükleri tercih etmeniz en doğrusu olacaktır. Yüzlerce çeşit gözlük modelleri arasından Cimri’de tarzınıza ve cebinize en uygun modelleri bulabilirsiniz!