Güneş Gözlükleri

En Ucuz Güneş Gözlükleri Fiyatları

24604 ürün gösteriliyor.
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

Güneş Gözlüğü Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Güneş gözlükleri ürünlerini alırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta gözlüğün camlarının ultraviyole ışınlarına dayanıklılığıdır. İkinci önemli nokta ise cam rengi ve cam renginin koyu olmasıdır. Görünüm açısından ise yüz biçiminize göre bir ürün tercih etmelisiniz. Örneğin; yüzünüz küçük ise gözlüklerinizi büyük seçmemelisiniz ya da kare bir yüz tipiniz varsa yuvarlak ve oval modelleri tercih etmelisiniz. Önemli hususlardan biri de CE işaretli ürünleri tercih etmektir. Bu CE işareti bir standarda göre ürün aldığınızı garanti eder. 1 Temmuz 1995’ten bu yana AB ülkelerinde bu standart şart olarak gelmiştir. Cam kalitesinin anlaşılması da zor değildir. Kaliteli camda kabarcık, pul ve düzensizlik olmaz. Parmakla bastırıldığında cam esnemez. Hareket ettirilince kayma olmaz. Ayrıca pembe ve kırmızı cam; göz yorgunluğunu azalttığı için sıkça tercih edilir, ayrıca şık yapısıyla da tercih sebebidir.

Güneş Gözlükleri Çeşitleri Nelerdir?

Kadınlar şıklıkları için kıyafet ve ayakkabı kadar, aksesuar seçimlerine de büyük önem verirler. Mevsimine göre şal, mevsimine göre şapka, her mevsim kullanılan takılar ve genelde yazları kullanılan kadın güneş gözlükleri en popüler kadın aksesuarlarıdır. Kadınlar gibi erkeklerinde en önemli aksesuarları arasında yer alan erkek güneş gözlükleri erkekler tarafından oldukça tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Hem kadın hem de erkekler için üretilen unisex güneş gözlükleri, her iki cinse de uyum sağlayan ürünler arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra çocuklarınızın da ışınlardan korunması için üretilen çocuk güneş gözlükleri alarak çocuğunuzu koruyabilirsiniz. Sizde ihtiyacınıza göre olan güneş gözlüğü ürünlerini saat ve gözlük kategorisi adı altında sıralayabilir ve bütçenize en uygun fiyatları karşılaştırabilirsiniz.

Yüz Şeklinize Göre Gözlük Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Yüz şekliniz kalp ise, çekik ve köşeli güneş gözlüklerini kullanmalısınız. Kare bir yüz şekline sahipseniz çekik, oval ve yuvarlak modelleri tercih etmelisiniz. Oval bir yüz şekliniz varsa kelebek, çekik, oval, yuvarlak, damla ve köşeli modelleri inceleyebilirsiniz. Yüz şekliniz üçgen ise çekik, pilot ve köşeli modelleri tercih ederken yuvarlak yüzlüyseniz pilot, çekik, oval ve köşeli modelleri alabilirsiniz.

Güneş Gözlüğü Nasıl Temizlenmelidir?

Güneş camınızda lekeler oluştuysa güneş gözlükleri temizleme spreyleriyle temizleyebilirsiniz. Güneş gözlükleriniz için özel hazırlanmış bezlerle birlikte camlarını ve kenarlarını silebilirsiniz. Güneş gözlüğünüzü suyla yıkayıp kuruması için bir yere bırakabilirsiniz.

Güneş Gözlüğü Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Güneş gözlüğü ürünlerinin fiyat aralığı markaya ve modele göre farklılık göstermektedir. Kadın güneş gözlükleri 20 TL - 3500 TL, unisex güneş gözlükleri 20 TL - 1600 TL, erkek güneş gözlükleri 20 TL - 3500 TL ve çocuk güneş gözlükleri 20 - 500 TL fiyat aralığında yer almaktadır. Sizde ihtiyacınıza göre olan güneş gözlükleri ürünlerini sıralayabilir ve bütçenize en uygun fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Bunun yanı sıra sıraladığınız güneş gözlükleri ürünlerinin fiyatları değiştiği anda fiyat alarmı butonu sayesinde anında haberdar olabilirsiniz.