Güneş Gözlükleri

En Ucuz Güneş Gözlükleri Fiyatları

42710 ürün gösteriliyor.
Güneş Gözlükleri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Güneş Gözlükleri modelleri ve Güneş Gözlükleri fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Güneş Gözlükleri kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Unisex Güneş Gözlükleri, Erkek Güneş Gözlükleri, Kadın Güneş Gözlükleri, Çocuk Güneş Gözlükleri. 42710 adet Güneş Gözlükleri fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Rayban RB3548N-001 Unisex Güneş Gözlüğü
Rayban RB3548N-001 Unisex Güneş Gözlüğü
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Tonny Poland TS930R Erkek Güneş Gözlüğü
Tonny Poland TS930R Erkek Güneş Gözlüğü
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Güneş Gözlüğü Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Güneş gözlüğü, gözleri güneşin zararlı ışınlarından korumak için kullanılmaktadır. Oldukça önemli aksesuarlardan biri olarak bilinen güneş gözlüklerinin pek çok modeli bulunmaktadır. Gözlük modeli seçerken yüzünüze en uygun ve en rahat olan modelleri tercih etmelisiniz. Gözlüğün orijinal olduğundan emin olmalı ve mutlaka CE işaretine sahip olan gözlükleri seçmelisiniz. Orijinal olmayan gözlük camları, gözlerinize zarar verebilir. CE işareti bulunan ürünler ise her açıdan sağlıklı ve güvenli olan ürünlerdir. Bu işaret Avrupa Birliği Yeni Yaklaşım Direktiflerine uygun olduğu anlamına gelmektedir.

Gözlük Camları Nasıl Olmalıdır?

Gözlük camları, güneşin zararlı ışınlarına karşı koruma görevine sahiptir. Bu nedenle ilk olarak mutlaka UV filtresine sahip olan güneş gözlüklerini tercih etmelisiniz. UV filtreli camlar, gözlerinizi zararlı ışınlardan ciddi miktarda korumaktadır. Böylece güneşli havalarda da herhangi bir zarar görmemiş olursunuz. UV filtrelerinin de çeşitleri bulunmaktadır. Mesela UV200 camlar, güneşten daha az korurken UV600 filtresi olan camlar güneşten daha güvenli bir şekilde korumaktadır. Eğer deniz kenarı gibi bir yerdeyseniz ve güneş ışığına uzun süre maruz kalacaksanız en az UV400 filtresine sahip olan güneş gözlüklerini tercih etmelisiniz.

Güneş Gözlükleri Çeşitleri Nelerdir?

Kadınlar şıklıkları için kıyafet ve ayakkabı kadar, aksesuar seçimlerine de büyük önem verirler. Mevsimine göre şal, mevsimine göre şapka, her mevsim kullanılan takılar ve genelde yazları kullanılan kadın güneş gözlükleri en popüler kadın aksesuarlarıdır. Kadınlar gibi erkeklerinde en önemli aksesuarları arasında yer alan erkek güneş gözlükleri erkekler tarafından oldukça tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Hem kadın hem de erkekler için üretilen unisex güneş gözlükleri, her iki cinse de uyum sağlayan ürünler arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra çocuklarınızın da ışınlardan korunması için üretilen çocuk güneş gözlükleri alarak çocuğunuzu koruyabilirsiniz. Sizde ihtiyacınıza göre olan güneş gözlüğü ürünlerini saat ve gözlük kategorisi adı altında sıralayabilir ve bütçenize en uygun fiyatları karşılaştırabilirsiniz.

Gözlük Camı Renkleri Nelerdir?

Gözlük camları genellikle kahverengi ya da siyaha yakın bir renkte olmaktadır. Bunlara ek olarak yeşil, pembe ya da kırmızı gibi renkli camlar da vardır. Renkli camlı gözlükler genellikle güneşten çok fazla korumamakta ve düzgün görmeyi engellemektedir. Bu nedenle özellikle trafiğe çıkacaksanız gri ya da kahverengi gibi renkleri tercih etmelisiniz. Cimri.com’da her renk ve modelde güneş gözlüklerinin karşılaştırmalı fiyatlarına göre kendinize en uygun güneş gözlüğünü bulabilirsiniz.

Yüz Şeklinize Göre Gözlük Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Yüz şekliniz kalp ise, çekik ve köşeli güneş gözlüklerini kullanmalısınız. Kare bir yüz şekline sahipseniz çekik, oval ve yuvarlak modelleri tercih etmelisiniz. Oval bir yüz şekliniz varsa kelebek, çekik, oval, yuvarlak, damla ve köşeli modelleri inceleyebilirsiniz. Yüz şekliniz üçgen ise çekik, pilot ve köşeli modelleri tercih ederken yuvarlak yüzlüyseniz pilot, çekik, oval ve köşeli modelleri alabilirsiniz.

Güneş Gözlükleri Nasıl Temizlenir?

Güneş gözlüklerinin temizliği oldukça önemlidir. Bunun için gözlük camlarına özel üretilen bezleri ve spreyleri kullanabilirsiniz. Aynalı camlara sahip olan güneş gözlükleri çok kolay çizildiği için temizlerken çok dikkatli olmalı ve çizmemelisiniz. Diğer tüm güneş gözlüklerinin temizliği aynalı camlara göre daha kolay olmaktadır.

Güneş Gözlüğü Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Güneş gözlüğü ürünlerinin fiyat aralığı markaya ve modele göre farklılık göstermektedir. Kadın güneş gözlükleri 20 TL - 3500 TL, unisex güneş gözlükleri 20 TL - 1600 TL, erkek güneş gözlükleri 20 TL - 3500 TL ve çocuk güneş gözlükleri 20 - 500 TL fiyat aralığında yer almaktadır. Sizde ihtiyacınıza göre olan güneş gözlükleri ürünlerini sıralayabilir ve bütçenize en uygun fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Bunun yanı sıra sıraladığınız güneş gözlüklerinin fiyatları değiştiği anda fiyat alarmı butonu sayesinde anında haberdar olabilirsiniz.