Güneş Gözlükleri

Güneş Gözlükleri Fiyatları

61776 Ürün gösteriliyor.
Güneş Gözlükleri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Güneş Gözlükleri modelleri ve Güneş Gözlükleri fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Güneş Gözlükleri kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Unisex Güneş Gözlükleri, Erkek Güneş Gözlükleri, Kadın Güneş Gözlükleri, Çocuk Güneş Gözlükleri. 61776 adet Güneş Gözlükleri fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Daniel Klein DK3075 Erkek Güneş Gözlüğü
Daniel Klein DK3075 Erkek Güneş Gözlüğü
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Güneş Gözlükleri

Günün her saati dışarıya çıktığımızda dış etkenlerle karşı karşıya kalırız. Özellikle güneş ışınlarının yaz aylarında gösterdiği etki, gözlerimizi korumamız için güneş gözlükleri kullanmamıza sebep olur. Güneş gözlüklerini genellikle güneş ışınlarının zararlı etkilerinden korunmak için kullanırız. Gözleri güneşin yaymış olduğu ultraviyole ışınların etkisinden kurtaran güneş gözlükleri hayatımızda büyük bir öneme ve işleve sahiptir. Bu ışınların gözümüze verebileceği hasarlar sonucunda ciddi göz hastalıklarından korunmak adına güneş gözlüğü kullanımı büyük bir önem arz eder. Bunun yanı sıra kıyafetimiz ve çantalarımızla uyum yakalayan bir güneş gözlüğünü aksesuar olarak kullanırız. Tarzımızı ve stilimizi yansıtan güneş gözlükleri hayata bakış açımızı değiştirir. Gündelik hayatımızda ya da iş hayatımızda kullandığımız güneş gözlüklerinin çerçeveleri ve renkleri kimliğimizi ele verir. Seçim yapacağımız güneş gözlüğü çeşitleri cam ve çerçeveleri açısından değişkenlik gösterir. Kırmızı, sarı ya da yeşil renklerde kullanacağımız güneş gözlükleri hayata hangi çerçeveden bakmak istediğimizle doğru orantılıdır. Güneş gözlükleri konusunda önder olan markalar tarzımızı yansıtan modelleriyle birlikte kullanıcılara geniş bir ürün yelpazesi sunar. Kadın ve erkeklerin ortak tercih edebileceği unisex güneş gözlüklerinden farklı renklere sahip güneş gözlüklerinin koyuluk oranlarına kadar değişkenlik gösteren ürünler sunan güneş gözlükleri markaları kullanıcılarının beklentilerini karşılamayı başarır. Aynı zamanda bu markalar yenilikçi bir yaklaşım sergileyerek kullanıcılarına kare, düz ve yuvarlak modellere kadar birçok farklı seçenek sunar.

Güneş Gözlüğü Modelleri ve Özellikleri

Geniş bir ürün yelpazesi sunan markalar farklı türde üretmiş olduğu güneş gözlükleri modelleri ile tarzınızı ve stilinizi yansıtmanıza yardımcı olur. Çok sayıdaki güneş gözlüğü modelleri arasından kendinize uygun bir modeli cimri.com üzerinden seçebilirsiniz. Gözlük çerçevesi ve camlarının rengi ve işlevi açısından farklı ürünler üreten markalar kendinize uygun bir modeli seçmenize olanak sağlar. Renklerin her geçen gün hayatımızdaki yeri ve önemi arttıkça güneş gözlüğü modelleri de farklı ve çarpıcı renklerle üretilir. Renk psikolojisine göre çeşitlilik gösteren en çok kullanılan güneş gözlüğü camı ve çerçevesi üreten markalar modellerini kullanıcıların beğenisine sunar. Kendinize yeni bir güneş gözlüğü arıyorsanız yaratıcı renkler ve stiller bulabileceğiniz güneş gözlüğü modellerini araştırabilirsiniz. Yüzünüz yuvarlak güneş gözlükleri için uygunsa bu modeller farklı şekilleriyle birlikte sizlerin seçiminize uygundur. Unisex, kadın ya da erkek güneş gözlüğü modelleri yuvarlak cam yapısıyla birlikte yüzünüzün şekline rahat bir şekilde uyum sağlar. Aynı zamanda bu modeller UV filtre özelliğiyle güneş ışınlarından korunmanızı sağlar. Metal çerçeve ve yuvarlak cam yapısına sahip bu modellerin yeşil ve mavi gibi beğeninize uygun renklerini tercih edebilirsiniz. Eğer kare güneş gözlüklerinden hoşlanıyorsanız cimri.com üzerinden farklı stilleriyle birlikte markaların üretmiş olduğu güneş gözlüklerini bulabilirsiniz. 

Güneş Gözlüğü Fiyatları

Kendinize uygun bir güneş gözlüğü satın almak için öncelikle yüz şeklinizi ve güneş gözlüğünden beklentinizi belirlemeniz gerekir. Güneş gözlükleri fiyatları birtakım etkenlere göre değişkenlik gösterir. Bunlardan en önemlileri güneş gözlüğünün niteliği, camın yapısı, rengi, çerçeve tipi ve modelidir. Cimri.com üzerinden yapacağınız güneş gözlüğü fiyat araştırmasında fiyatların bu etkenlere göre değişim göstereceğini bilmeniz gerekir. Bütçenize uygun fiyat seçenekleri sunan markalar üretmiş oldukları yenilikçi ve şık tasarımlara sahip güneş gözlükleriyle dikkat çeker. Güneş gözlükleri özellikle camın kalitesine ve yapısına göre fiyat farkı sunar. Güneşin zararlı etkilerinden ekstra korunmak adına tercih edeceğiniz polarize güneş gözlükleri normal cam yapısına sahip güneş gözlüklerine oranla fiyat farkı gösterir. Bu modellerin camları güneşin zararlı etkilerinden korunmanızı sağlayacak polarize filtreli yapıları sayesinde yansımaları en iyi şekilde emerek gözünüzü korumanızı sağlar. Aynı zamanda metal yüzeyde, beyaz zeminde, karda ya da su yüzeyinde rahatsız edici boyutlarda görülen yoğun parlamalar bu modeller sayesinde engellenmiş olur. Normal bir güneş yansımasından korunmak adına seçim yapacağınız erkek güneş gözlükleri modelleri de kendi aralarında fiyat farkı gösterir. Gözlüğün çerçevesi metal ise normal çerçeveye göre bu modeller fiyat artışı gösterir. Aynı zamanda günümüzde kadın ve erkek ayrımı kalmadan çoğu ürünler ortak bir beğeni taşır. Bu ürünlerin ortak özellikleri her iki cinsiyetin de rahatça kullanabileceği tarz ve stillere sahip olmasıdır. Ayrım gözetmeksizin yaratıcı tarzlarıyla ortak beğeni taşıyan unisex güneş gözlükleri diğer modellere oranla fiyat farkı gösterebilir. Kendi tarzınızı yakalayabileceğiniz bütçenize uygun bu modelleri araştırabilir ve stilinizi yaratabilirsiniz.

Güneş Gözlüğü Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmelidir?

Özellikle kadınlar bir ürün satın alırken erkeklere nazaran çok daha dikkatli olurlar. Kadın güneş gözlükleri modellerini araştırırken dikkat edilmesi gereken birtakım özellikler vardır. Bunlardan en önemlisi yüz tipinize uygun bir model seçmeniz gerektiğidir. Yüz tipinize uygun şekillerde bir güneş gözlüğü sizi olduğunuzdan havalı gösterebilir. Yüzünüz küçükse damla güneş gözlüğü modellerini tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda renk uyumuna fazlasıyla dikkat eden kadınlar için özel olarak üretilmiş farklı renkte çerçeve ve cama sahip güneş gözlüklerini tercih edebilirsiniz. Genel olarak resmi giyiniyorsanız siyah ya da kahverengi renkler sizi iyi yansıtabilir. Daha eğlenceli bir yapıya sahipseniz sarı ya da yeşil tonlarında bayan güneş gözlüklerini tercih edebilirsiniz. Güneş gözlükleri seçiminde özellikle çocuğunuz için satın alacağınız bir güneş gözlüğünün niteliği çok önemlidir. Özellikle küçükken daha hassas yapıda olan gözlere gelen güneş ışığı çocuğunuz için tehlikeli boyutlarda olabilir. UV ışınlarına karşı koruyucu olan filtreli özel camlar sayesinde çocuğunuz güneş ışınlarına karşı tehlikede olmaz. Satın almanız gereken modeller UV400 korumalı çocuk güneş gözlükleri olabilir. Özellikle deniz kenarında ve kar ışığında kullanılan bu modeller çocuğunuzun gözlerini rahat ettirir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery