iştirakidir.
24 - 29 TL (2 Fiyat Seçeneği)
0 Yorum
Puan Ver GÖNDER

Star Wars Empire At Wars Gold PC Oyunu

24,90 - 29,90 TL (2 Fiyat Seçeneği)
En Uygun Fiyatlar İçin n11.com'a Gelin!
  • Daha Fazla Göster (-29) Gizle
ÖZELLİKLER
  • Ana Özellikler

  • Oyun Türü RPG
  • Platform PC
  • Yayıncı Firma Microsoft Game Studios
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı 0 Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER
İNCELEME
Star Wars Empire At Wars Gold Pack Star Wars Empire At Wars, orijinal Star Wars film serilerinin III ve IV noldu bölümleri arasındaki zaman aralığında geçiyor.
Yazar: Ferhat Verdi 18/12/2014

Kurgu evrendeki uçlardaki bilim-kurgu kültü Star Wars, marka değeriyle de baş döndürücü. Sadece sinema filmi olarak kalmayan Star Wars’un ilham kaynağı olduğu konulardan biri de oyun dünyası. Star Wars Empire At Wars serinin oyunları arasında önemli bir konumda yer alıyor. Gerçek zamanlı strateji türü oyun Star Wars Empire At Wars’un Gold Pack adlı özel versiyonda ise yeni haritalar, özel görseller ve bilgisayar için(PC ve Mac) duvar kağıdı bulunuyor.

Star Wars Empire At Wars, orijinal Star Wars film serilerinin III ve IV noldu bölümleri arasındaki zaman aralığında geçiyor. Savaş öğelerinin ağır bastığı oyunda harita ve askeri birimlerin görülebileceği bir ekran bulunuyor. Oyun, ekranın sağ alt köşesinde yer alan harita üzerine hareket edebilmeniz ve seçeceğiniz ordularla düşmana saldırmanız temasına dayanıyor. Star Wars Empire At Wars’da Darth Vader gibi epik karakterlerle de oynanabiliyor.

Savaşlar, Star Wars’daki birbirinden fantastik makinelerin eşliğinde gerçekleşiyor. Hem uzay hem de Dünya’nın savaş alanınız olacağı oyunda çok sayıda gezegen var. Oyunun çok sayıda farklı ortamda geçmesi anlamına geliyor. Heyecanın farklı atmosferlere taşınmasını da sağlayan bu özellik, Star Wars Empire At Wars’un en önemli artılarından.

Uzay savaşlarında büyük uzay aracı ve Yıldız Savaşları filosunu yönetiyorsunuz, yüzey savaşlarını ise piyade ve zemin araç birimleri ile gerçekleştiriyorsunuz. Düşmanlarınız da uzay savaşlarında büyük bir hızla hareket eden uzay araçları şeklinde yeryüzü savaşlarındaki düşmanınız da sizin birimlerinize benzer özellikte.

Uzay savaşlarının yanı sıra oyunda gezegenlerin kontrolü ve buradaki kolonileşme faaliyetleri de büyük önem taşıyor. Faaliyetlerin temelinde üretim var. Örneğin maden çıkarılıyor. Gelişmeye paralel olarak güç de artıyor. Strateji oyunlarının uzay merkezindeki bu örneği, oyuncuya ilginç bir deneyim yaşatıyor.

Geniş bir savaş alanı çeşitliliği sunan oyunda, savaş makinelerinin çeşitliliği de harikulade. Çok sayıda yeni birimin yer aldığı Star Wars Empire At Wars’da savaş sırasında güneş doğuyor veya akşam olabiliyor. Gerçek zamanlı özelliği anlamına gelen bu özellik, birbirinden fantastik gezegenlerde gerçekleşen savaşları daha ilginç hale getiriyor.

Karanlık ortamlarda ışık hüzmeleri, lazer silahlarının görüntüsü ile karışıyor. Etkileyici savaş ortamlarının tamamlayıcısı olan ses efektleri de oyunun en dikkat çekici yönleri arasında. Gerek savaş araçlarının sesleri, gerekse çatışma sesleri muazzam derecede iyi.

Otoritelerce ortalamanın çok üzerinde puanlara layik görülen Star Wars Empire At Wars, Gold Pack ile birlikte gelen haritalarıyla heyecan kasırgasını biraz daha artırıyor. Bir ek paket olmayan Gold Pack, doğrudan yükleniyor ve oyuna başlanıyor. Mac ve PC sürümü bulunan Star Wars Empire At Wars, özellikle Mac kullanıcıları için az sayıda olan strateji türü oyunları baz alındığında kaçırılmaması gereken oyunlardan. Strateji türüne aşina olan oyun severlerin büyük keyif alacağı Star Wars Empire At Wars’un bilim kurgu ve fantastik konulara ilgi duyan herkes için mutlaka denenmesi gereken bir yapım olduğunu belirtelim. İyi oyunlar...

Ferhat Verdi 18/12/2014
Almanya'da doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu. Oyun ve fotoğraf konularında binlerce araştırma yazısı, inceleme ve haber hazırladı. Türkiye'nin önde gelen tüketici elektroniği dergilerinde ve teknoloji odaklı web sitelerinde editör olarak çalıştı.
Aral Bilgisayar Oyunları