Porland Porselen Yemek Takımı

Porland Porselen Yemek Takımı Fiyatları

3 Ürün gösteriliyor.
Kişi Sayısı
İlgili Etiketler
  termos

Porland Porselen Yemek Takımı

Porland Porselen Yemek Takımı fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Porland Porselen Yemek Takımı ne kadar?

Günümüz de evimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Porland Porselen Yemek Takımı Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Porland Porselen Yemek Takımı incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Bubblicious Şekerleme ve Sakız
 • Pplite Fotokopi Kağıdı
 • Hammam Banyo Aksesuar Seti
 • Diğer Oto Gösterge - Tuning
 • Migros Helva
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Porland Porselen Yemek Takımı fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Porland Porselen
  Cimri'nin Seçimi
  Kütahya Porselen İlay 48 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı
  Kütahya Porselen İlay 48 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Kütahya Porselen İnci 48 Parça Yemek Takımı
  Kütahya Porselen İnci 48 Parça Yemek Takımı
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

  Porland Yemek Takımı

  Yemek yapmak yaratıcılığın doğal olarak ortaya çıktığı bir alandır. Malzeme fark etmeksizin yapılan her yemek güzel bir sunumu hak eder. İyi bir sunum, iyi bir sofra için gereken en temel etkendir. Sadece görsellik açısından değil, aynı zamanda kendine özgü tasarımıyla ortamın atmosferini doğrudan etkileyen yemek takımları ile arzu ettiğiniz sofra dizaynını gerçekleştirebilirsiniz. Farklı zevklere ve ihtiyaçlara göre değişen modeller üreten Porland, mutfak ve ev dekorasyonu alanında önde gelen isimlerdendir. İlk çalışmalarına 1976 yılında züccaciye olarak başlayan marka, zamanla gastronomi alanında bulunan tüketicilere yönelik alternatif çözümler geliştirmek üzere porselen alanına yoğunlaşmıştır. Açılışından bu yana artan deneyim ve talepler doğrultusunda yurt içi ve yurt dışı pazarında aktif olan markaların başında yer alır. Günümüzde çağdaş bakış açısıyla birleştirdiği teknoloji imkanları ile yenilikçi tasarımlara imza attığı Porland yemek takımı çeşitleri online platformlarda da ulaşılabilir haldedir. Modern ve şık tasarımlarda gereksinimlere göre işlevsel parçalardan oluşan yemek takımı hem günlük hem de davet masalarında rahatlıkla kullanılabilir.

  Porland Yemek Takımı Modelleri

  Porland yemek takımı modelleri parça içeriğine, kişi sayısına, tasarımına, malzemesine ve ürün grubuna göre farklılık gösterir. Porland, yemek takımlarını 6 kişilik, 12 kişilik ve tekli parçalar halinde sunar. Birbirinden farklı konseptlere sahip tasarım seçenekleri ile Porland’ın 6 kişilik yemek takımları yaygın olarak tercih edilir. Bunlar arasında Porland Ege 32 parça yemek takımı özel baskı yöntemi ile üretilir ve 6 kişiliktir. Mikrodalga ve fırın kullanımına uygundur. İsmini aldığı tasarımıyla sofranızda Ege havasını hissedebilirsiniz. Porland Morocco 6 kişilik yemek takımı servis, pasta ve dikdörtgen servis tabaklarından oluşan 18 parçalık bir settir.  Altın bant dekoru nedeniyle elde yıkanması önerilir. Rengarenk desenleriyle yemek ortamına havadar bir atmosfer sağlar. Porland Botanik yemek takımı 6 kişilik kullanıma uygun 32 parçalık bir settir. Egzotik havasıyla porselen botanik yemek seti fırın ve mikrodalgada rahatlıkla kullanılabilir. Porland Bohem yemek takımı altın renkli iki farklı desenin kombiniyle tasarlanır. Özellikle yemek masasında teatral bir görünüm yaratmak isteyenler için oldukça uygundur. 85 parça ürün içeriğiyle 12 kişilik servis imkanı sunar. Fırında kullanıma uygundur ancak mikrodalgada kullanılması tavsiye edilmez. Porland cosmos yemek takımı yıldızlar ve galaksilerden ilham alınarak tasarlanan 6 kişilik servis setidir. 18 parçadan oluşan ilham verici rengarenk tasarımı ile sofranıza doğal bir ışıltı katar. Set içeriği düz tabak, kase, küçük kase ve bardaklardan oluşur. Tasarımı ve üretimi nedeniyle elde yıkanması önerilir. Bununla birlikte fırında kullanıma uygun olsa da mikrodalgada kullanılmaya uygun değildir. 85 ve 18 parçalık yemek takımlarından farklı olarak 24 parçalık yemek takımları da bulunur. Porland Queen 24 parça yemek takımı 6 kişilik servis setleri arasında sadeliğiyle sıklıkla tercih edilen modellerdendir. 12 adet iki farklı boyda düz tabak, 6 adet çukur tabak ve 6 adet kase içerir. Kullanım tercihine ve zevkine göre uygun yemek takımı modellerini sayfamızdaki filtreler aracılığı ile detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

  Porland Yemek Takımı Fiyatları

  Porland yemek takımı fiyatları modeline, sunduğu parçalara, tasarıma ve üretim malzemesine göre farklılık gösterir. İçerdiği servis parçalarının miktarına bağlı olarak Porland yemek takımı 12 kişilik modelleri, 6 kişilik yemek takımı modellerine göre farklı tasarımlar ile daha fazla ürün içermesi nedeniyle maliyeti daha yüksektir. 12 ile 6 kişilik servislerin yanında kalabalık misafirler ve sık kullanımlar için üretilen Porland 24 parça yemek takımı iki farklı boyutta 6 adet düz tabak, 6 adet çukur tabak ve kaseleri içerir. Set içeriğinin yanı sıra yemek takımının tasarımı koleksiyon ise sade tasarımlara oranla daha yüksek bir ücrete sahiptir. Farklı dizayn ve konseptlerdeki yemek takımları ortamın havasını tümüyle değiştirerek keyifli bir yemek geçirmenizi sağlar. Birçok ürün arasından zevkinize ve ortamda olmasını istediğiniz enerjiye göre uygun modelleri seçerek sevdiklerinizle birlikte güzel vakitler geçirebileceğiniz ortamı yaratabilirsiniz. İster takım olarak isterseniz tekli olarak, çeşitli servis parçalarını dilediğiniz şekilde kolayca seçmek için iyi bir araştırma yapmak gereklidir.

  Porland Yemek Takımı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Yoğun yaşam temposunda sevdiklerinizle aynı masa etrafında bir araya geldiğiniz zamanlar değerlidir. Göz alıcı ve iştah açıcı bir masa bu değerli zamanları değerlendirmenin en bilindik yoludur. Yemekler ne kadar iştah açıcı olursa olsun, sunum en az yemeğin kendisi kadar önemlidir. Doğru yemek takımı seçimi doğrudan yemeklerinizi etkiler. Porland, kişisel beğeni ve kullanım ihtiyaçlarınıza göre onlarca estetik modeli sizlere sunar. Porland porselen yemek takımı çeşitleri satın alırken dikkat edebileceğiniz bazı özellikler bulunur. İlk olarak kullanım sıklığına ve isteğine göre 6, 8 veya 12 kişilik servis miktarını belirlemek gerekir. İkinci olarak 24, 32 veya 85 parçalık modellerden birisi belirlenir. Son olarak geriye teknik detaylar sonrasında masanıza uyumlu bir yemek takımının tasarımına karar vermek kalır. Porselen takımlar arasında bone porselen daha dayanıklı ve estetik görünüme sahiptir. Ancak bazı modeller üretim şekillerinden dolayı mikrodalga ve fırında kullanıma uygun değildir. Bunun yanı sıra bulaşık makinesine uygun olup olmaması değerlendirilecek bir diğer etkendir. Cimri.com sayfamızdaki filtreler ile dilediğiniz yemek takımı modellerini inceleyebilir, satın alma değerlendirmenizde bu incelemelerden faydalanabilirsiniz.