Günlük hayatın koşturmacası içinde bazen kişisel bakımınızı aksatabilirsiniz. Bu da kötü hissetmenize neden olabilir. Bu gibi durumlarda hem yenilenmek hem tertemiz kokmak hem de bakımlı olabilmek adına Roll-On kullanabilirsiniz. Nivea, Avon, Rexona, Adidas, 8x4, She ve daha birçok markanın Roll-On’ları cimri.com'da sizlerle buluşmayı bekliyor!

Terlemenin Sebepleri Nelerdir?

Terlemek sağlıklı bir vücudun günlük fonksiyonlarından biridir. Bir insan bedeninde bebeklikten itibaren çalışmaya başlar. Terlemenin asıl amacı vücut ısısını dengelemektir. İçinde bulunduğunuz durum ve haller dolayısıyla vücut ısısı değişiklik gösterebilir. Bunu normalleştirmek için vücut ter üretir. Terlemeye neden olan birçok durum vardır. Sıcak ortamlar, fazla hareketlilik, ilaç ya da tıbbi operasyonlar, stres, menopoz, hamilelik, hastalık bu durumlardan bazılarıdır.

Terlemeyi Önlemek İçin Yapılması Gerekenler Nelerdir?

Terlemek normaldir fakat fazlası rahatsızlık verebilir. Bu durumu kontrol altında tutmak adına etkili bir ter önleyici ürün kullanılmalıdır. Bunlar gündelik hayatta kullanımı oldukça kolay bir ürünlerdir. Duş sonrası iyice kurulanılmalı ve sonrasında terlemeyi önleyici ürünler kullanılmalıdır. Cildin nemli kalması durumunda, ürün iyi emilmeyecek ve etki gösteremeyecektir.

Terlemeyi önleyici ürünler arasında en pratik olanı Roll-On’lardır. Kolayca uygulayıp dilerseniz yanınızda da taşıyabilirsiniz. Böylece ihtiyaç duyduğunuzda kullanımı yineleyebilirsiniz.

Roll-On Nedir?

Kendi etrafında dönen bir top uç ve içinde sıvı deodorant bulunan şişeden oluşmaktadır. Ucundaki top sayesinde şişe içerisindeki sıvı kolayca koltuk altınıza temas eder. Roll-On içindeki sıvı cildinizle bütünleşerek kötü koku oluşumunu Özellikle yaz aylarında serinletici etkisi de olduğundan sıkça tercih edilmektedir.

Siz de sizin için en uygun Roll-On’a en ucuz fiyatlarla ulaşmak için Cimri.com'a göz atmayı unutmayın!