Kaset & Depolama Ürünleri

Kaset & Depolama Ürünleri Fiyatları

16 Ürün gösteriliyor.
Kaset & Depolama Ürünleri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kaset & Depolama Ürünleri modelleri ve Kaset & Depolama Ürünleri fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kaset & Depolama Ürünleri kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Sony, Dell, Panasonic, Maxell, Qnap. 16 adet Kaset & Depolama Ürünleri fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Kaset & Depolama Ürünleri Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kaset & Depolama Ürünleri markası:

En Çok İncelenen Kaset & Depolama Ürünleri Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Kaset & Depolama Ürünleri Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 16 Kaset & Depolama Ürünleri modeli içerisinde en ucuz Kaset & Depolama Ürünleri fiyatı 25.9 TL iken, en yüksek Kaset & Depolama Ürünleri fiyatı 9850.05 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kaset & Depolama Ürünleri fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama Kaset & Depolama Ürünleri fiyatı ise 4049.89 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Kaset & Depolama Ürünleri Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
28
DJI Ryze Tello Drone
DJI Ryze Tello Drone
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kaset depolama ürünlerinin özellikleri nelerdir?

Kaset depolama ürünleri, genellikle analog ve dijital olmak üzere iki formatta kayıt yaparlar. Giriş sinyalleri, elektriksel anlamda bazı değişikliklere uğratılarak, analog sinyal elde edilir. Analog sinyallerde, giriş ve çıkış sinyali arasında matematiksel bir formül gösterilebilir. Dijital kayıtta ise sadece kullanılacak olan değerler seçilir, gerisi atılır. Örneğin, eski taş plaklarda ses gerçeğe daha yakındı ve tamamen analog cihazlarla işlenip, çalınıyordu. Bugün dijital dediğimiz seslerde ise, insan kulağının algılayamayacağı, ancak var olan seslerin tümü atılır. Böylece kayıt için ihtiyaç duyulan alan azalır. Mini DV, DVD-RW, DVD-R gibi medya tipleri vardır. Maksimum kayıt süreleri, ürünün özelliklerine göre değişir. Minimum kayıt süresi, ortalama 30 dakikadır. Diğer süreler ise, 30-60 dakika, 60-90 dakika veya 90 dakika üzeri kayıt kapasitesine sahiptir. Bu ürünleri, kamera kaseti, mini DV, mini-dvd-rw olarak gruplandırabiliriz. Kameranız için en ucuz kamera kasetlerini Cimri.com sitesinde bulabilirsiniz.

DV ürün ne demektir?

DV25 sıkıştırma metodunu kullanan, 3 farklı bant tipi vardır. Bu metodun veri oranı, 25Mbps’dir. Bunlar, MiniDV, DVCAM ve DVCPRO’dur. Bu sıkıştırma işlemi, veriler bant üzerine kaydedilirken gerçekleştirilir. DV, genel olarak sıkıştırılmış bir formattadır. Bazen, ‘sıkıştırmasız DV’ olarak ürün aranılabilir, ancak böyle bir ürün zaten yoktur. Bir DV görüntü, sabit diskte ne kadar yer kaplar diye hesaplayacak olursak, 1 saatlik bir görüntünün yaklaşık 13 GB’a denk geldiğini söyleyebiliriz. Video kameranız için en ucuz miniDV’leri Cimri.com sitesinde bulabilir, ürünleri listeleyebilir, fiyatları karşılaştırabilirsiniz.

Kaset ve depolama ürünlerinin fiyatları ne kadardır?

Kaset ve depolama ürünlerinin fiyatları, ürün özelliklerine, kullanılacağı cihazın özelliklerine, kayıt türüne, kayıt süresine ve diğer teknik özelliklerine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Maxell, Memorex, TDK, Panasonic ve Sony marka en uygun fiyatlı kaset ve depolama ürünlerini, cimri.com sitesinde, fotoğraf ve kamera kategorisi altında bulunan, kaset ve depolama ürünleri sekmesini tıklayarak görüntüleyebilir, ürün fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Cimri.com, aradığınız depolama ürününün satışını yapan sanal mağazaları sizin için gezerek, en uygun fiyatlı ürünleri bulmanıza yardımcı olur.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery