track source

Network Ürünleri

Network Ürünleri Fiyatları

2424 Ürün gösteriliyor.
Network Ürünleri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Network Ürünleri modelleri ve Network Ürünleri fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Network Ürünleri kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Router, Hub & Switch, Powerline Adaptör, Network Aksesuarları, Modem. 2424 adet Network Ürünleri fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Network Ürünleri

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık herkesin evinde bilgisayar ve dış dünyayla bağını sağlayacak olan erişim kaynakları vardır. Modernleşmenin getirmiş olduğu yeniliklere ve haberlere dış dünyayla birlikte eş zamanlı olarak her birey erişip, bilgi sahibi olabilir. Teknolojinin getirmiş olduğu haber kaynaklarına erişim internetin icat edildiği günden bu yana sürekli olarak güncellenir ve yenilenir hâle gelmiştir. Yüksek teknolojiyle birlikte internete ve bilgi kaynaklarına erişim de aynı oranda artmış ve tek tuşla insanların önüne kolayca gelmiştir. Bu teknolojinin içerisinde farklı markalar tarafından üretilmiş olan Network Ürünleri dikkat çeker. Farklı markaların yüksek teknolojiyle harmanlanıp kullanıcılarıyla buluşturmuş olduğu bu ürünler sayesinde insanlar artık dünyanın neresinde bulunursa bulunsun saniyeler içerisinde bilgiye yüksek hızda ulaşabilirler. Kullanıcılara sunmuş oldukları geniş bir ürün yelpazesiyle birlike teknoloji alanında önde gelen lider markalar üretmiş oldukları ürünleriyle insanların ihtiyaçlarını büyük oranda karşılar hâle gelmiştir. Her gün gelişen yeni teknolojiye ayak uyduran markalar ürünlerini aynı oranda geliştirip kullanıcılarına en yeni teknolojiyi sunmak adına elinden geleni yaparlar. İnsanların hayatında artık olmazsa olmaz network ürünleri arasında gelen sinyal güçlendirici, kablosuz modem, powerline adaptör ve sinyal güçlendirici anten gibi ürünlere cimri.com üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Network Ürün Çeşitleri ve Özellikleri

Kullanıcılarına sunmuş oldukları geniş bir ürün yelpazesiyle birlikte teknoloji alanında insanların ihtiyacını karşılayan lider markalar ürünlerini geliştirmiştir. İnternete erişimi sağlayabileceğiniz evde, ofiste, cafelerde ve internete erişim olan her alanda kullanabileceğiniz Modemler farklı markalar tarafından üretilip kullanıcılarıyla buluşturulur. Farklı tasarım, renk ve özelliklere sahip modeller arasından TP-Link markasının geliştirmiş olduğu kablosuz modemlere, Zyxel markasının üretmiş olduğu modemlere ve Tenda, Asus, Airties gibi markaların üretmiş oldukları modemlere ulaşabilirsiniz. Her markanın farklı dizaynlarda geliştirmiş olduğu modemler farklı özellikler gösterir. Teknoloji alanında önder ve lider bir marka olan TP-Link’in üretmiş olduğu modemler 300 Mbps bağlantı hızı, ADSL2+ bağlantı teknolojisi, 2.4 GHz işlemci frekansı özelliğiyle dikkat çeker. Aynı zamanda Asus gibi teknoloji alanında lider markanın da üretmiş olduğu modemler çarpıcı ve şık tasarımlarıyla ön plana çıkar. DDNS destekli bu modemler sahip olduğu 300 Mbps bağlantı hızı, 2.4 GHz işlemci frekansı ve PPTP - IPSec - L2TP VPN tipi güvenlik sayesinde internet erişiminizi hızlı ve güvenli bir şekilde yapmanıza olanak sağlar. Network Aksesuarları arasında dikkat çeken cihazlar ise modemlerin yanı sıra sinyal güçlendirici cihazlardır. İnternet erişim gücünüzü iki katına çıkararak takılma olmadan işlerinizi yapmanıza olanak sağlayan bu cihazlar internet erişimi problemi yaşayabileceğiniz alanlarda kullanım için oldukça uygundur. Xiaomi gibi markaların üretmiş olduğu sinyal güçlendiriciler 2 dBi anten gücü, 2 anten sayısı, ve 2.4 GHz çalışma frekansıyla dikkat çeker. 300 Mbps veri hızı ve 1 Band wifi yayını sayesinde internet erişimini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Cimri.com üzerinden erişebileceğiniz bir başka network ürünü ise Powerline Adaptörlerdir. TP-Link gibi markaların üretmiş olduğu bu adaptörler 300 Mbps bağlantı hızı sayesinde hayatınızı kolaylaştırır. Bağlantı problemi yaşadığınız alanlarda en güçlü sinyalleri alıp işinizi rahatlıkla yapabileceğiniz powerline adaptörlere farklı markaların üretmiş olduğu seçeneklerle ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda cimri.com üzerinden mobil modemlere, mini usb adaptörlere erişebilir teknolojinin tadını mini aletlerle çıkarabilirsiniz.

Network Ürün Fiyatları

Kullanıcılara sunmuş olduğu geniş bir ürün yelpazesiyle birlikte teknolojinin her alanında faydalanmanızı sağlayan markalar farklı özellikte ve çeşitlerde network ürünleri üretmiştir. Bu ürünler arasından Wireless Adaptör gibi teknolojik aletlerin fiyatlarının üretici firma, ürün tipi, tasarımı ve özelliklere bağlı olarak değişkenlik göstereceğini göz önünde bulundurmalısınız. Cimri.com üzerinden yapacağınız fiyat karşılaştırmasında bu gibi unsurları göz önünde bulundurarak dünyanın her yerine erişimi kolaylıkla sağlayabileceğiniz teknolojik ürünlere sahip olabilirsiniz. Yüksek teknolojiyi uygun fiyatlarla buluşturan teknolojinin önde gelen TP-Link, Xiaomi gibi markalar fiyat ve performans arasındaki dengeyi buluşturarak kullanıcılara birçok açıdan avantaj sağlar. Network ürünlerinin fiyatlarını belirleyen unsurlar arasında teknik özellikler, sinyal gücü ve erişim kalitesi gibi özelliklerin yanı sıra aynı zamanda ürün farklılığı da bulunur. Cimri.com üzerinden erişebileceğiniz farklı markaların üretmiş oldukları modem fiyatları ile Access Point gibi ürünler arasında kullanım amacı olarak da fiyat farkı bulunur. Bütçenize uygun fiyat seçenekleri sunan markaların ürünleri arasında beklentinize uygun modelleri tercih edebilir ve hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Network Ürünleri Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Teknolojinin son hızla gelişip yenilendiği günümüzde hayatımızı kolaylaştıran network ürünleri ve üretilmiş olan teknolojik cihazlar birçok farklı markalar tarafından farklı özelliklerde geliştirilmiştir. Bu ürünler arasından beklentinizi karşılayan modelleri seçebilmeniz için birtakım unsurları göz önünde bulundurmanızda fayda vardır. Öncelikle ihtiyacınız olan herhangi bir network ürünü araştırırken beklentinizi ve kullanım alanınızı iyi belirlemeniz gerekir. Modem ve sinyal geliştirici gibi özelliklerin sinyal gücünü, erişim kalitesini göz önünde bulundurarak yaşadığınız alanın internet alt yapısına hakim olmanız gerekir. Hub ve Switch gibi bilgisayarlarınızdaki verileri başka bilgisayarlara yönlendiren cihazlar arasındaki farkı ve özelliklerine hakim olmanız bu ürünlerden en iyi şekilde yararlanmanıza olanak sağlar. Ek olarak yüzlerce markanın üretmiş olduğu ürünler arasından kullanım amacınıza ve interneti hangi amaçla kullanacağınıza bağlı olarak ihtiyacınızı karşılayacak ölçüde veri alımı, internet gücü sağlayacak ürünleri tercih etmenizde fayda vardır. Cimri.com üzerinden erişebileceğiniz Router gibi network ürünleri sayesinde internete kolaylıkla erişebilir ve hayat kalitenizi yükseltebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery