Ağ / Network Kablosu

Ağ / Network Kablosu Fiyatları

2306 Ürün gösteriliyor.
Ağ / Network Kablosu fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Ağ / Network Kablosu modelleri ve Ağ / Network Kablosu fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Ağ / Network Kablosu kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, HP, Zore, Asus, Lenovo. 2306 adet Ağ / Network Kablosu fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Ağ / Network Kablosu Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Ağ / Network Kablosu markası:

En Çok İncelenen Ağ / Network Kablosu Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Ağ / Network Kablosu Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 2306 Ağ / Network Kablosu modeli içerisinde en ucuz Ağ / Network Kablosu fiyatı 0.13 TL iken, en yüksek Ağ / Network Kablosu fiyatı 11406.53 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Ağ / Network Kablosu fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama Ağ / Network Kablosu fiyatı ise 49.51 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Ağ / Network Kablosu Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Network Kablosu

İnternet çağının başlamasıyla birlikte artık tüm işlemler çok kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilir. Bu kolaylığı sunan bilgisayarlar ve diğer elektronik cihazlar, verilerin işlenmesini kolaylaştırır. Hayatın farklı alanlarına konumlanan bu cihazlar, sadece veri işlemede değil muhafaza etme ve tekrar tekrar kullanma konusunda da önem taşır. Bazı işlemler sırasında ise birbirinden farklı olan sunucular, ağ bileşenleri, yönlendiriciler ve bilgisayarlar arasında bağlantı kurulması gerekir. Bunu mümkün kılan yollardan en pratiği network kablosudur. Kullanım amacı veri aktarmak olsa dahi çeşitleri oldukça farklıdır. STP, UTP, fiber ve koaksiyel gibi ürün çeşitleri mevcuttur.  Network kablosu çeşitlerinin yerel ağ bağlantısı için üretilen seçenekleri de mevcuttur. Her bir ürün seçeneğinin sahip olduğu performans ve teknik özellik birbirinden ayrılır. Örneğin; daha hızlı bir veri aktarım süreci geçirmek istiyorsanız tercihinizi fiber kablodan yana yapabilirsiniz. Siz de kullanım amacınızı ve aynı zamanda hangi çeşidi kullanmak istediğinize karar vermeden hemen önce kapsamlı bir araştırma süreci geçirebilirsiniz. Böylece aradığınız en doğru ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. 

Network Kablosu Çeşitleri

Ugreen, Powermaster, Alfais ya da S-Link gibi yardımcı ürünler yelpazesine sahip olan markalar, kullanıcıların aktarım ihtiyacını karşılamak için büyük bir çaba gösterir. Bu çabaların sonucu olarak ortaya çıkan network kabloları çeşitli verilen diğer ağ cihazlarına aktarılmasını mümkün kılar. Böylece kullanıcı önemli bir pratiklik kazanarak işlemlerini daha kısa bir süre içerisinde gerçekleştirebilir. Network kablo türlerinin ayrı tipoloji ve işlevsellikte üretilmesinin sayısız avantajı bulunur. Veri aktarımının hızını ve kapasitesini bu avantajlar belirler. Kablo türlerinin arasında sıklıkla tercih edilen seçeneklerin başında UTP kablo gelir. Kelime anlamı korumasız bükümlü kablo olan bu ürün, analog bir şekilde veri iletme işleminin yapılmasını mümkün kılar. Kablonun korumalı seçeneği ise STP olarak isimlendirilir. Ağ kablosu çeşitlerinden biri olan koaksiyel kablo, radyo frekansında kullanılır. 4 farklı katmandan oluşan ürünün bir katmanı sinyal taşır. İçerisinde bulunan yalıtkan materyal ise belirli bir tehlike ile karşı karşıya kalmanızın önüne geçer. Bulunduğunuz çevrede elektrikten kaynaklı bir gürültü var ise bu ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ağ kablo çeşitleri arasında bulunan seçenekler, kullanıcıların aktarım ihtiyacının ne olduğuna göre kategorilendirilir. Bunlardan bir diğeri ise fiber kablolardır. Bu ürünü, diğerlerinden ayıran en önemli detay ise içerisine entegre edilen camdır. Bu cam, kablonun iç kısmından geçen ışığa istenen yönün verilmesini mümkün kılar. Çalışma sitemi ise standart kablolarda olduğu gibi elektrik sinyallerinden oluşmaz. Veri aktarma işlemini ışık sinyallerini kullanarak yapması, son teknolojik gelişmelerin olumlu etkilerinden biridir. Ağ kablo özellikleri; bağlantı mesafesi, bağlantı hızı, bant genişliği ve kablo uzunluğuna göre farklı kategorilere ayrılır. Uç kısmında ise genellikle RJ45 soketi kullanılır. Modeller arasında mevcut olan farklılıktan dolayı uç türü değişebilir. Ürünün sahip olduğu teknolojik detaylar her yeni modelde geliştirildiğinden dolayı veri aktarım hızı da kısa bir süreye iner. Ağ kablosu kullanımı, gün içerisinde yapacağınız işlemlerin çok daha pratik bir hale getirilmesini sağlar. İster evinizde isterseniz iş yerinde isterseniz de çalıştığınız farklı alanlarda kullanarak akış işlemlerini seri duruma getirebilirsiniz.

Network Kablosu Fiyatları

İşlevselliği ile ön plana çıkan ve kullanım ihtiyacı oldukça fazla olan network kablosu, çeşitli markalardan çeşitli fiyatlara satışa sunulur. Ağ kablosu fiyatları, tüm özelliklerden önce kablo çeşidine göre belirlenir. STP, UTP, fiber ve koaksiyel kabloların hizmet ettiği amaç aynı olsa dahi üretim aşamaları birbirinden farklıdır. Örneğin; koaksiyel kablolar 4 katmanlı yapısı ile öne çıkarken fiber kablolarda bulunan cam materyal veri aktarımını hızlandırır. Ürünler arasındaki bu farklılık beraberinde değişen fiyat etiketlerini de getirir. Tüm bunların yanı sıra işlem sırasında kullanıcıya sunduğu performans da dikkate alınan kriterler arasında yer alır. Cat 5, cat 6 ya da cat 7 gibi model ve kapasite farklılığına sahip olan ürünlerinde fiyatları da farklılaşır. Alacağınız ürün seçenekleri arasından en iyisini ve en uygun fiyatlısını bulabilmek için tek yapmanız gereken cimri.com sayfasını ziyaret etmek olur. Cimri.com’un size sunduğu fiyat karşılaştırma avantajından yararlanarak işlevsel özellikli ürünlerin hangi sitede daha uygun fiyata satıldığını öğrenebilirsiniz. 

Network Kablosu Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Bir ürünü tercih etmek kolay bir işlem gibi görülse dahi öncesinde detaylı bir inceleme sürecinden geçmeniz gerekir. Alınacak her ürünün sizin ihtiyaç hissettiğiniz özellikleri taşıması önemlidir. Bu durum network kablosu seçimleri sırasında da atlanmaması gereken bir adımdır. Öncelikle kabloyu nerede kullanacağınıza karar vermeniz gerekir. Eğer iş yeri gibi kalabalık bir ortamda bu ürünü kullanmak istiyorsanız iletim hızı en yüksek olanı seçebilirsiniz. Aynı zamanda bant genişliği ve kablo uzunluğu da önemli detaylardan biridir. Teknoloji ile iç içe iseniz ve yüklü işlemler yapıyorsanız fiber kabloları tercih edebilirsiniz. Çünkü bu ürün içeriğinde bulunan cam materyal aracılığı ile kullanım farkını ortaya koyar. Kablonun metre hesabını da önceden yaparak seçimlerinizi doğru bir şekilde yapabilirsiniz. Kablo çeşitlerini hangi markanın ürettiğini ve hangi teknolojileri kullandığını da inceleyebilirsiniz. Bunun için Cimri.com’un kullanıcılarına sunduğu network kablo çeşitleri arasından bütçenize uygun olanı bularak inceleyebilirsiniz. Ürün fiyatlarını uygundan yükseğe doğru sıralayarak seçimlerinizi daha kolay hale getirebilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery