track source

Kabinet

Kabinet Fiyatları

81 Ürün gösteriliyor.
Kabinet fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kabinet modelleri ve Kabinet fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kabinet kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Ttec, Lastvoice, Universal, AGER, Lande. 81 adet Kabinet fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Kabinet Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kabinet markası:

2021 yılı Kabinet Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 81 Kabinet modeli içerisinde en ucuz Kabinet fiyatı 38.98 TL iken, en yüksek Kabinet fiyatı 4837.9 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kabinet fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Nisan 2021 tarihinde ortalama Kabinet fiyatı ise 963.94 TL olarak sitemizde yer alıyor.
Cimri'nin Seçimi
Ürün Görseli Hazırlanıyor
Canon Pixma E-414 Çok Fonksiyonlu Yazıcı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
LG 22M38A-B Monitör
LG 22M38A-B Monitör
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kabinet

Gelişen teknoloji sayesinde bilgi iletişimini sağlamak, bilgi akışını kolaylaştırmak ve elde edilen bilgileri muhafaza etmek için birden fazla iletişim ve bilişim cihazı kullanırız. Evlerde ya da iş yerlerinde bu cihazların muhafaza edilmesi için sistem odaları bulunur. Sistem odaları ise bilgi iletişimini sağlayan her türlü bilişim sistemi için gerekli olan cihazın muhafaza edilmesini ve sistem güvenliğinin sağlanmasını sağlayan güvenli yer olarak bilinir. Sistem odalarının oda sıcaklığının belirli bir seviyede olması ve kullanılan cihazların bağlantı noktaları için gerekli olan düzenin sağlanması gerekir. Bu düzenin sağlanması ve hem cihazların hem de verilerin güvenliğinin sağlanması için kabinet sistemlerini tercih edebilirsiniz. İletişim ağının merkezi sayılan bu sistemler için gerekli olan fiziksel ve donanımsal düzen ve güvenliğin sağlanması için de birbirinden farklı kabinet çeşitlerini tercih edebilir ve ev ya da işyerlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bilişim sektörünün önemli bir parçası olan kabinetler sayesinde farklı boyut ve özelliklere sahip olan seçenekleri bulabilir ve sisteminiz için en uygun modeller arasından seçim yapabilirsiniz. 

Kabinet Çeşitleri

Kabinet modelleri arasında kendi ihtiyacınıza en uygun şekilde fonksiyonel olarak kullanabileceğiniz seçenekleri bulabilirsiniz. Network sisteinin düzen ve güvenliğini sağlamak için kullanılan bu kasalar arasında duvar tipi modelleri ya da dikili modelleri bulabilirsiniz. Standart ölçüler dışında kendi ihtiyacınıza uygun seçenekleri de elde edebilir ve projeniz için uygun ölçüde ve tipte modelleri elde edebilirsiniz. Kabinet içinde bulunan tüm sistemler kendi bağlantı noktaları ve kabloları ile düzenli ve uyumlu bir şekilde çalışma imkanı bulur. Server, monitör, klavye, yazıcı gibi tüm sistem ürünlerinin düzenli görünmesini ve sağlıklı bağlantı kurmalarını sağlayan kabinet sistemleri sayesinde bulunduğunuz ortamın alanını en iyi şekilde yönetebilir ve tüm cihazların uyum içinde çalışmasını sağlayabilirsiniz. Sistem odasında kullanılan modeller için güvenlik oda açısından sağlanırken, sistem odası bulunmayan alanlar için de şifreli kabinet modelleri ile güvenlik seviyesini sağlayabilirsiniz. Kabinet raf modelleri ile de sistem odası olmayan küçük alanlarda ya da evlerinizde daha küçük çapta cihazların düzenini sağlamak için kullanabilirsiniz. İstediğiniz alana monte edebileceğiniz seçenek sunan kabinet raf modelleri ile evlerinizdeki kalabalığı giderebilirsiniz. Eğer iş yerlerinde kullanım sağlamak isterseniz office kabinet modellerini inceleyebilir ve raf sistemlerinden daha büyük kabinet seçeneklerini kurabilirsiniz. Standart ölçülerde 19 inç olarak sunulan modelleri dilediğiniz ölçülerde inşa ettirebilir ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Duvar tipi ya da dikili şeklinde 2 tip üretilen kabinet modelleri arasında kullanım sağlayacağınız alana uygun modelleri bulabilirsiniz. Modeller kendi içinde de kullanılacak olan cihazların sayısına ve özelliklerine göre iç mekanizmaya ihtiyaç duyabilirler. Bu anlamda raylı saflar, tekerlekler ya da havalandırma sistemleri gibi ihtiyaçlar ortaya çıkabilir. Tekerlekli kabinet modellerini de bulabilir ve gerektiğinde kablo uzunluğunun elverdiği ölçüde hareket sağlayabilirsiniz. Tekerlekli modeller sayesinde ilerde ihtiyaç olabilecek cihazlar için de uygun ortamı sağlayabilirsiniz. Bu anlamda hem fonksiyonel bir kullanım elde edebilir hem de ileriye dönük çok daha uygun bir yatırım yapabilirsiniz Eğer tekerlekli modelleri tercih etmediyseniz kabinetin de özelliklerine göre sonradan tekerlek ilavesi de yaptırabilirsiniz. 

Kabinet Fiyatları

Kabinet fiyatları değerlendirildiğinde öncelikle seçtiğiniz kabinetin boyutu ve özelliklerine dikkat etmeniz gerekir. Genellikle iki tip olarak üretilen ve farklı boyutlarla piyasaya sunulan seçenekler arasında özelliklerine göre farklı rakamlarla karşılaşabilirsiniz. Kabinet fiyatlarını belirleyen en önemli özelliklerin başında boyutları gelir. Genellikle dünya standartlarında 19 inç olarak üretilen kabinet modelleri için ödediğiniz ücret marka bilinirliğine göre değişebilir. Çoğu marka üretimlerinde kabinetin ana iskeletinin fiyatlarını biçer. Ancak içerisinde kullanılan rafların özellikleri ve sayısı da fiyatların belirlenmesinde önemli olan faktörler arasındadır. Genellikle 2 tip şeklinde üretilen kabinet modelleri arasında raf tipi modeller için çok daha uygun rakamlar ödeyebilirsiniz. Hem boyu hem de kullanım açısından daha kolay bir seçenek olan raf tipi kabinet fiyatları da bütçenizi sarsmaz. Dikili modeller arasında da tekerlekli olması, raylı raf sistemine sahip olması ve kilitli modelleri fiyatların yükselmesini sağlayan özellikler arasındadır. Kabinet modelleri ve bilişim sistemlerine dair aradığınız ne varsa cimri.com adresinde bulabilir ve en uygun rakamlar alışveriş yapmanın keyfini sürebilirsiniz. 

Kabinet Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kabinet özelliklerini inceleyerek eviniz ya da iş yerleriniz için en uygun modelleri tercih edebilirsiniz. Kabinet modelleri arasında seçim yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta kullanım alanıdır. Kabineti nerede kullanacağınız ve kullanım sağlayacağınız alandaki cihazların sayısı ve özellikleri kabinet sisteminin fiyatlarının belirlenmesini sağlayan en önemli etkenlerdir. Bu anlamda evlerde bir iki donanım cihazı için raf tipi modelleri tercih edebilir ve hem yer tasarrufu sağlayabilir hem de evlerinizdeki düzeni sağlayabilirsiniz. Office kullanımlarınız için de öncelikle sistem odanızın olmasını dikkate almalısınız. Genellikle büyük işlerinde bilişim ve iletişim ağı güçlü olan yerlerde ya da telekomünikasyon şirketlerinde kullanılan kabinet modelleri sistem odası denen ve güvenliği kilitli kapı ve kameralarla sağlanan yerlerde muhafaza edilebilir. Ancak böyle bir odanız henüz yoksa kilitli kabinet modellerini tercih edebilirsiniz. Bilişim cihazlarının çalışması ve düzenli bilgi alışverişinin sağlanması için gerekli olan tüm bağlantıların toplandığı kabinetlerde düzen ve güvenliği sağlamak için gerekli önlemleri alabilir ve işleyişin kesintiye uğramasını önleyebilirsiniz. Ayrıca cihazlar hakkında detayları öğrenmek ve ürünü kullanan bireylerden bilgi almak isterseniz cimri.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Kullanıcı yorumlarını okuyabilir ve kabinet kullanımı hakkında ihtiyaç duyduğunuz püf noktalarını elde edebilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery