track source
track source
track source

Antivirüs Yazılımları

Antivirüs Yazılımları Fiyatları

362 Ürün gösteriliyor.
Antivirüs Yazılımları fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Antivirüs Yazılımları modelleri ve Antivirüs Yazılımları fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Antivirüs Yazılımları kategorisinde en favori markalar şu şekilde: S-Link, Microsoft, Panda, Intel, Kaspersky. 362 adet Antivirüs Yazılımları fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Antivirüs Yazılımları Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Antivirüs Yazılımları markası:

2021 yılı Antivirüs Yazılımları Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 362 Antivirüs Yazılımları modeli içerisinde en ucuz Antivirüs Yazılımları fiyatı 4.54 TL iken, en yüksek Antivirüs Yazılımları fiyatı 64335.63 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Antivirüs Yazılımları fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Ekim 2021 tarihinde ortalama Antivirüs Yazılımları fiyatı ise 95.34 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Antivirüs Yazılımları Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Antivirüs Yazılımı

Gelişen teknoloji ile birlikte hayatın her alanında kullanımı sağlanan teknolojik cihazlarla sınırsız internet erişimi yapılır. Gün içinde çok yoğun saatler birçok farklı IP adresi gezilebilir. Fakat bu sitelerin birçoğu hatalı yazılımlara sahip olabilir. Hatalı yazılımlar teknolojik cihazlarınıza çok ciddi zararlar verebilir. Fakat gelişen teknoloji ile yazılımı tasarlanan ve tüm akıllı cihazlar için kullanıma sunulan antivirüs programı sayesinde cihazların zarar görmeden kurtarıcı sağlanabilir. Antivirüs programları bilgisayarlarınızın kötü amaçla kurgulanan yazılımlara ve siber suçlara karşı önlem almanıza olanak tanıyarak güvenli bir internet erişimi almanızı sağlar. Virüsten kurtarma çalışmaları, geçirdiğiniz iplerden bilgisayarınıza gelene kadar tüm içerikleri tarar ve hatalı bir yazılım varsa anında tanımlar. Farketmeden bilgisayarınıza giren kötü amaçlı yazılımlar bilgisayarınızda var olan tüm dosyalara zarar verebilir. Kullandığınız yüksek korumalı antivirüs yazılımları cihazınızda var olan tüm dosyaları tarayarak hatalı bir yazılım arar ve bulduğu anda etkisiz hale getirerek bilgisayarınızın alabileceği zararları en aza indirmiş olur. Kötü amaçlı yazılımları anında kurtarmaya çalışan antivirüs programları tüm bilgisayarlarda kullanılmalı ve yüksek güvenlik duvarı oluşturulmalıdır.

Antivirüs Yazılımı Çeşitleri

Antivirüs yazılım programları sayesinde bilgisayarınızda var olan tüm dosyaları koruyabilmeniz mümkündür. İnternet sitesinden dosyalarınıza bulaşma ihtimali olan tüm kötü amaçlı yazılımları yakalayarak dosyalarınızı korumaya alan antivirüs yazılımları bilgisayarlarınız için çok önemli yazılımlar arasında yer alır. Bilgisayarlarınızda kayıtlı bulunan kredi kartı bilgileriniz, kimlik bilgileriniz, özel dosyalarınız gibi birçok verinizi koruma amaçlı kullanılan antivirüs yazılımları çok önemli görev üstlenir. Antivirüs yazılım çeşitleri çok geniş bir skalaya sahiptir. Kullanım amacı ve aracınıza göre seçim yapmanız gerekir. Her teknolojik cihaz için ayrı ayrı tasarlanan antivirüs programları cihazlar içerisinde bulunan dosyalara görede şekillenebilir. Yazılımı yapılan birçok antivirüs programı cihazlarınızda ki tüm bilgileri korumak amaçlı tasarlanmıştır. Cihazlarınız içinde bulunan kişisel bilgiler ve iş dosyalarına ulaşmak amaçlı bilişim cihazlarınıza yollayabilecek casus programları anında yakalayarak dosyalarınızı en hızlı şekilde korumaya alarak güvenli bir kullanım olanağı sunar. Cihazlarınıza yüklediğiniz antivirüs programları sayesinde internette gezinmenin keyfine varırsınız. Bilgisayarlar, kişisel cihazlar, telefon ve tabletler için ayrı ayrı üretilen antivirüs programlarından cihazınıza uygun olanı tercih etmeniz gerekir. Örneğin; ıOS ya da Android işletim sistemine sahip olan mobil cihazlarınız için mobil antivirüs programları tercih edebilir kişisel cihazlarınızı koruma altına alabilirsiniz. Gün içerisinde mobil cihazlarınız üzerinden gerçekleştirdiğiniz internet erişimlerinden kaynaklı cihazlarınıza bulaşabilecek herhangi bir casusu yazılımı anında yakalayarak işlem dışı bırakır ve cihazlarınızı korumaya alır. Güvenlik antivirüs yazılımları için esas alınan temel olgudur. Cihazlarınızı güvenli kullanım tecrübesi sağlamanız için koruma altına alır. Bu sebeple cihazlarınız için tercih edeceğiniz antivirüs yazılım çeşitlerinin yüksek koruma özellikli olması büyük önem taşır. Bireysel kullanımların haricinde iş yerleri, ofisler, hastaneler, adliyeler ve birçok farklı alanda kullanımı gerçekleşen bilgisayarlar için çok daha donanımlı ve yüksek korumalı antivirüs yazılım programı tercih etmek gereklidir. Bunun için özel antivirüs yazılım programlarından yararlanabilir. Tüm bu çeşitler hakkında bilgi almak ve yazılım çeşitlerini incelemek için cimri.com sitesinden arama yapabilir satış gerçekleştiren markalara listeler halinde ulaşabilirsiniz.

Antivirüs Yazılımı Fiyatları

Bilgisayarlar ve teknolojik akıllı cihazlar için oldukça büyük önem taşıyan antivirüs programları hem harici hem de online olarak satın alınabilir. Çok uygun fiyat etiketleri ile de erişim sağlanabilen antivirüs yazılımları kullanım sağlayacağı cihaza göre çeşitlilik gösterir. Birçok ayrı özellik barındıran antivirüs programları içerik ve koruma özelliğine göre fiyat etiketi belirler. Bilişim ve teknoloji markalarının tasarlayarak satışa sunduğu programlar belirli özelliklere göre fiyat performansı belirler. Kişisel bilgisayar ya da akıllı mobil cihazlar için oldukça uygun fiyatlı ürün bulmak mümkündür. Fakat büyük işletmeler için yüksek korumalı özel tasarım yazılım programları tercih etmek gerekir. Özel yazılımlara sahip olan yüksek korumalı antivirüs yazılımları yüksek segment fiyat etiketleri gösterebilir. Yüksek fiyat performansına oranla çok yüksek koruma kalkanı oluşturan  yazılımlar fiyatlarının karşılığını fazlasıyla verir. Satın alma yapmadan önce hangi cihazda kullanım sağlayacağınızı belirlemeniz bütçeler hakkında bilgi almanıza olanak sağlayabilir. Antivirüs yazılımları fiyatları hakkında bilgi almak ve satış markalarına ulaşmak içi cimri.com’u ziyaret edebilir, aynı ürünün satışını sağlayan markaların fiyat etiketlerine göz gezdirerek bütçenize en uygun ürünü tercih edebilirsiniz.

Antivirüs Yazılımı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Antivirüs yazılım programları, kötü amaçlı casus yazılımlara karşı savaşmak ve bilgisayarlara koruma kalkanı oluşturmak için tasarlanmış yazılım türleridir. Bilgisayarlarınız için antivirüs programı tercih ederken dikkat edilmesi gereken birkaç farklı özellik vardır. Yazılım programlarının anlık ve güncel çalışma formunda olanlarını tercih etmeniz büyük önem taşır. Anlık çalışan virüs programları hızlı bir yakalama performansı ile bilgisayarlarınıza yüksek koruma sağlar. Hızlı çalışma sağlayan antivirüs programlarının hem çevrim içi hem çevrim dışı çalışıyor olması cihazınız için büyük avantaj sağlar. Çevrim dışıyken bile hatalı dosya yakalayabilen yazılımları tercih etmelisiniz. Dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli detay ödeme şekilleridir. Yazılım markalarının yıllık abonelik ile erişimini açtığı yazılım programları düzenli olarak takip etmek ve sorunsuz çalışması güncel ödeme yapılması gerekir. Ödeme yapılmadığı takdirde hizmete ara veren markalar ödeme yapıldığı anda tekrar kullanıma açar. Kullanım sağlayacağınız antivirüs programının cihazınızı yavaşlatmaması gerekir. Satın alma yapmadan önce programın büyüklüğünün bilgisayar ya da cihazınıza uygun olup olmadığını özelliklerinden incelemeniz gerekir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery