Kaspersky Antivirüs Yazılımları

Kaspersky Antivirüs Yazılımları Fiyatları

58 Ürün gösteriliyor.

Kaspersky Antivirüs Yazılımları

Kaspersky Antivirüs Yazılımları fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Kaspersky Antivirüs Yazılımları ne kadar?

Günümüz de evimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Kaspersky Antivirüs Yazılımları Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Kaspersky Antivirüs Yazılımları incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Rotring Teknik Çizim ve Grafik Kalemi
 • Wanli Lastikler
 • Twsbi Dolma Kalem
 • Robogil Elektrikli Süpürge Aksesuarları
 • Nur Mobilya Kitaplık
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Kaspersky Antivirüs Yazılımları fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Kaspersky
  Kaspersky KIS Internet Security Android 2016 1 Kullanıcı Türkçe Güvenlik Yazılımı

  Kaspersky KIS Internet Security Android 2016 1 Kullanıcı Türkçe Güvenlik Yazılımı

  Kaspersky Internet Security 2012 1 Kullanıcı Antivirüs

  Kaspersky Internet Security 2012 1 Kullanıcı Antivirüs

  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

  Sıkça Sorulan Sorular

  2021 yılı Kaspersky Antivirüs Yazılımları Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  25 Haziran 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 58 Kaspersky Antivirüs Yazılımları modeli içerisinde en ucuz Kaspersky Antivirüs Yazılımları fiyatı 39.0 TL iken, en yüksek Kaspersky Antivirüs Yazılımları fiyatı 1856.15 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kaspersky Antivirüs Yazılımları fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Haziran 2021 tarihinde ortalama Kaspersky Antivirüs Yazılımları fiyatı ise 129.42 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Kaspersky Antivirüs Yazılımları Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Apple MacBook Air MQD32TU/A Intel Core i5 8 GB Ram 128 SSD 13.3 İnç Laptop - Notebook
  Apple MacBook Air MQD32TU/A Intel Core i5 8 GB Ram 128 SSD 13.3 İnç Laptop - Notebook
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Logitech G430 Gaming Kulaklık
  Logitech G430 Gaming Kulaklık
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Kaspersky Antivirüs Yazılımı

  Antivirüs yazılımları bilgisayarları zararlı yazılımlara ve virüslere karşı koruyan önemli koruma programlarındandır. Pek çok farklı marka tarafından üretilen antivirüs yazılımlarının performanslara göre koruma alanı genişler. Kaspersky antivirüs yazılımı ile siz de bilgisayarlarınızda tam koruma sağlayabilirsiniz. Bilgisayar ve ağ teknolojisinin gelişmesi ile internet üzerinden gelen zararlı yazılımlardan korunmak mecburi hale gelir. Bilgisayarınızı virüslerden, rootkit, kimlik avı saldırısı gibi durumlardan başarılı bir şekilde koruyabilmek için antivirüs yazılımları kullanmak gerekir. Bireysel bilgisayarımızı ve şirketimizi virüslerden koruyabilmek için tercih edebileceğiniz pek çok farklı antivirüs yazılım markası bulunur. Bu markalar arasından güvenilir olması ile ön plana çıkan Kaspersky, yüksek oranda kullanıcı memnuniyeti sağlar. Kaspersky antivirüs programı paketleri ile siz de ihtiyacınız olan korunmayı sağlayabilirsiniz. Antivirüs yazılımları bilgisayara kurularak, bilgisayarınızı dışarıdan gelebilecek tehditlere karşı koruma sağlanır. Kaspersky markasının üretmiş olduğu antivirüs yazılım programı kolay ve anlaşılır kurulum yapısı sayesinde ihtiyacınızı tam olarak karşılar. Türkçe dil desteği sayesinde kolay kullanılabilir. 

  Kaspersky Antivirüs Yazılımı Çeşitleri

  Antivirüs yazılımları, günümüzde internete bağlanan her bilgisayar için kullanılması elzem olan yazılımlardır. Antivirüs programları farklı markalar tarafından üretilerek piyasaya sunulur. Bu programlar arasından ihtiyacınızı karşılayacak ve bilgisayarlarınıza tam koruma sağlayacak olanı bulabilmek için araştırma yapmak faydalı olabilir. Kaspersky markası, dünyaca tanınmış ve bilinen bir antivirüs yazılımı markasıdır. Markanın farklı ihtiyaçlara göre ürün seçenekleri bulunur. Kaspersky antivirüs yorumları sayesinde bilgisayarınız için en doğru ürünü bulabilirsiniz. Kişisel verilerin korunması ister şahsi bilgisayarlarda olsun ister şirketler için olsun her zaman en önemli husustur. Kişisel verilerinizin en üst düzeyde korunabilmesi için antivirüs yazılım programları kullanmak gerekir. Hiç kimse verilerinin korunmasız olmasını istemez. Bu yüzden antivirüs yazılım programları seçerken programların koruma alanının neleri kapsadığına dikkat etmek ve buna göre seçim yapmak gerekir. Kaspersky antivirüs yazılımı çeşitleri arasında yüksek koruma özellikleri bulunur. Bilgisayarınıza kolayca kurabileceğiniz program sayesinde tüm verilerinizi güvence altına alabilirsiniz. Antivirüs programları bilgisayarınıza internetten, dışarıdan harici olarak takılan CD’lerden, USB flash belleklerden bulaşabilecek zararlı yazılım ve virüslere karşı koruma sağlar. Antivirüs programları kullanarak bilgisayarınızı ekstra korumaya alabilirsiniz. Bu programları avantajları arasında, olası tehlikelere karşı önceden sizi uyarması ve düzenli taramalar yaparak bilgisayarınızın güvende kalmasını sağlaması bulunur. Kimlik avı saldırıları olarak adlandırılan, e-posta, şifre ve kişisel veri gibi bilgisayarınızda bulunan kişisel bilgilerin üçüncü kişiler tarafından ele geçirilmesi en büyük sorunlardan biridir. İyi bir antivirüs programı sayesinde bu sorunları yaşamaktan kurtulabilirsiniz. Web’de gezinirken de antivirüs programlarının koruması sayesinde yetkisiz girişler engellenir. Güvenilir olmayan sitelere karşı kullanıcıları önceden uyaran antivirüs programları sayesinde indirme işlemlerinizi de güvenli bir şekilde halledebilirsiniz. Antivirüs programları dışarıdan harici olarak getirilen USB virüslerine karşı da koruma sağlar. Tarama özellikleri sayesinde olasın tehditleri ortadan kaldırır. En güvenilir antivirüs programlarından biri olan Kaspersky antivirüs yazılımları sayesinde siz de bilgisayarlarınızı güvende tutabilirsiniz.

  Kaspersky Antivirüs Yazılımı Fiyatları

  Antivirüs yazılım ve programları pek çok farklı marka tarafından üretilerek satışa sunulur. Genellikle programların koruma kapsama alanına ve markalara göre fiyatlar değişiklik gösterir. Kaspersky antivirüs fiyat özellikleri yazılım paketlerine göre değişiklik gösterir. Antivirüs program paketlerinin fiyatlarını etkileyen en önemli faktör paket içeriğinin sunduğu koruma alanı kapsamıdır. Tam koruma sağalayan ve düzenli taramalarla raporlar sunan antivirüs programları uygun fiyatlı programlara göre daha yüksek olsa da içeriğinin sağladığı avantaj daha fazladır. Özellikle iş hacmi geniş olan şirketler için antivirüs yazılımları oldukça önemlidir. Kişisel ve şirket verilerinin korunabilmesi için bu alana bütçe ayırıp tam koruma almak faydalı olacaktır. Antivirüs yazılımı fiyatları genellikle farklı dönemlerde indirimli fiyatlardan da satışa sunulabilir. Kaspersky antivirüs satın almak için özel olarak sunulan indirim avantajlarını takip edebilir ve çok daha uygun fiyatlara korunma sağlayabilirsiniz. En uygun fiyatı veren antivirüs programlarını bulabilmek ve içerik hakkında bilgi alabilmek için cimri.com sayfasını da ziyaret edebilirsiniz.

  Kaspersky Antivirüs Yazılımı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  En iyi korumayı sağlayan antivirüs programını bulabilmek için bazı hususlara dikkat etmek gerekir. Bunlardan en önemlisi tarama yöntemleridir. Gerçek zamanlı tarama yapan programlar, arka planda devamlı tarama yaparak her zaman güvende olmanızı sağlar. Antivirüs Kaspersky programları ile her zaman bilgisayarlarınızı güvende tutabilirsiniz. Antivirüs yazılımı satın alırken dikkat edilecek bir diğer husus ise sisteme ne kadar yük bindirdiğidir. Pek çok antivirüs programı tarama yaparken bilgisayarınızı yavaşlatabilir. Bu noktada hem etkili koruma sağlayan hem de bilgisayar kullanımınızı engellemeyen bir ürün tercih etmeniz gerekir. Bu süreçte ayrıca bilgisayar koruma programının güncelleme aldığından ve tüm dosyalara detaylı raporlama sunduğundan emin olmak gerekir. Arka planda çalışmaya devam eden antivirüs programları için dikkat edilecek bir diğer husus ise ne sıklıkla tarama yaptığıdır. Bazı antivirüs programları çok kapsamlı çalışarak bilgisayarın performansını etkilerken sıklıkla da tarama yapar. Yazılımın ihtiyaç duyduğu diğer yazılım türlerinin bilgisayarınızın performansına etki etmediğinden emin olmak gerekir. Antivirüs satın alırken dikkat edilecek bir diğer husus ise gizlilik politikasıdır. Bilgilerinizin 3. parti kişilerce paylaşılmadığından emin olmak için güvenilir ve bilindik markalardan biri olan Kaspersky antivirüs yazılım programlarını tercih edebilirsiniz.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery