Elektronik Cihazlar

En Ucuz Elektronik Cihazlar Fiyatları

397 ürün gösteriliyor.
Elektronik Cihazlar fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Elektronik Cihazlar modelleri ve Elektronik Cihazlar fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Elektronik Cihazlar kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Hobi Elektroniği, Ses Kayıt Cihazları, Yazarkasa Pos, Yazarkasa, Elektronik Sözlükler. 397 adet Elektronik Cihazlar fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi

Elektronik Cihazlar Nelerdir?

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte insanlar elektronik cihazları hobi olarak da alıp kullanmaya başlanmışlardır. Genellikle elektronik cihazlara ilgisi olan ve farklı hobilerle ilgilenmek isteyen kişiler için hobi elektroniği üretilmiştir. Bu araçlarla ilgili yapılan birkaç örnek hobi mevcuttur. Televizyonunuzun otomatik olarak açılması için odanın içindeki ışık butonuna basılması, sahte para kontrolü için küçük cihazlar yapımı ve ışıklı lamba yapımı gibi kişilerin günlük kullanabileceği önemli cihazlar yapılabilmektedir. Güvenlik amacıyla üretilen ses kayıt cihazı, sesin elektronik alanda kaydedilmesini sağlamaktadır.

Genellikle öğrenciler ders kayıtları için kullanırken gazeteciler ise röportajlarında kullanmaktadır. Bütün işletmelerde bulunması gereken yazar kasa ile tüm banka çekimlerini bir arada kullanabilirsiniz. Yurt dışı gezilerinde ya da iş toplantılarında yanınızda bulunması gereken elektronik sözlükler hızlı ve kolay bir biçimde cümle ya da kelimeleri çevirerek tercüme etmektedir. Ayrıca birçok dilde çeviri yapabilmekte ve küçük olması sayesinde her yere taşınabilmektedir. Günümüzde insanlar artık yanlarında çok fazla nakit taşımamaktadır. Yaptığı alışverişler ya da bir yemeğe gittiğinde yapılacak ödemelerin hepsi yazar kasa pos tarafından yapılmaktadır. Ödemelerinizin sonunda size bir fiş vermektedir.

Elektronik Cihaz Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Günümüz dünyası artık bir bakımdan elektronik bir çağ olarak nitelendiriliyor. İletişimden sağlığa, ulaşımdan edebiyata değin bir yığın alanda elektronik cihazlar insanoğlunun vazgeçilmezi konumuna yükseldi. Peki bu elektronik cihazları elde ederken nelere dikkat etmeliyiz ? Öncelikle kalite belgelerine bakmak çok mühim. TSE, CE, ISO kalite belgesi olan elektronik cihazları tercih etmek belki de bu işin en önemli noktası. Bir diğer mühim olan husus yaşadığımız yerde veya yakınlarında aldığımız elektronik cihazın teknik servisinin olup olmadığını öğrenmek. Şunu bilmeliyiz ki, bir elektronik cihazın arızasını onaracak en doğru adres yetkili servislerdir. Çünkü yetkili olmayan “özel servislerin, cihazı ve arızayı ne derece tanıdığının bir garantisi yoktur. Unutmamamız gereken ve günümüzde ne yazık ki birçok tüketicinin başına gelen bir diğer nokta ise  alınan elektronik cihazların garanti belgesinin ve kullanma kılavuzunun muhafaza edilmemesidir. Bu yüzden  arızaların %70'i oluşturan basit arızalar dahi ne yazık ki onarılamayabilir. Aynı zamanda cihazı kullanırken alınacak bir kararda yine kullanma kılavuzu talimatlarına uyulmaması, cihaza kalıcı hasarlar verebilmektedir.

Elektronik Cihazların Kullanım Ömürleri Nedir?

Elektronik cihazlarınız şarj edilecek ise bekletmeden şarj etmelisiniz. Isı kontrolü yapmalısınız ve güneş ışığından korumalısınız. Elektronik cihazların oda sıcaklığında olması önerilmektedir. Cihazların içine toz kaçmamalı ve ekranı var ise çizilmemelidir. Yanınızda taşıyacağınız elektronik cihazları kılıfla taşımanız gerekmektedir. Elektronik cihazları temizlemek istiyorsanız kesinlikle ıslak bir bez yardımıyla yapmayınız. Kuru ve yumuşak bir bez ile üzerinde tozları almanız yeterli olacaktır.

Elektronik Cihazların Kullanımı Kolay Mı?

Elektronik cihazların kullanımı kolaydır. Kutulardan çıkan kullanım kılavuzları ile birlikte rahatlıkla kavrayabilir ve kullanabilirsiniz.

Elektronik Cihazların Kullanım Alanları Nelerdir?

Elektronik cihazlar artık her insanın elinde olan cihazlar arasında yer almaktadır. Genellikle restoran, otel, kafe ve gece kulüplerinde kullanılmaktadır. Özellikle ödeme çekmek için yazar kasa pos ve ödemelerin kontrolü için yazar kasa bu işletmelerde bulunması zorunlu demirbaş eşyalardan biridir. Bunun yanı sıra bütün ofislerin ya da iş yerlerinin muhasebe ve finans bölümlerinde bulunmaktadır. Hobi elektroniği olarak açıkladığımız kategori ise evde, ofiste, tatilde, bahçede ya da istediğiniz her alanda yapabilirsiniz. Son teknolojiyle birlikte akıllı telefonlar gibi elektronik cihazlarda artık herkesin elinde ve bu nedenle elektronik cihazlarının kullanım alanları oldukça geniştir.

Elektronik Cihazların Fiyat Aralıkları Nelerdir?

Elektronik Cihazların fiyat aralıkları marka, model ve ürün özelliğine göre değişkenlik göstermektedir. Hobi Elektroniği adı altın olan cihazlar 10 - 3000 TL arasındayken en önemli cihazlar arasında yer alan ses kayıt cihazları 10 - 3000 TL arasındadır. Her işletmede yer alan yazar kasa 200 - 5000 TL arasında olurken yazar kasa pos 900 - 4000 TL arasındadır. Kişisel amaçlarla kullanılan elektronik sözlükler ise 10 - 310 TL fiyat aralığındadır. Sizde ihtiyacınıza göre olan elektronik cihazları listeleyebilir ve bütçenize en uygun fiyatları karşılaştırabilirsiniz.

Tasarruf Mu Ucuzluk Mu ?

Günümüzde belki de en çok rastladığımız tüketici tavrı olan ucuz malın tercih edilmesi hususunda seçici olmak çok mühimdir. Öyle ki bazen aldığımız elektronik cihaz her ne kadar ucuz dahi olsa uzun vadede bize çok büyük maliyetlere sebep olabilir. O yüzden bir elektronik cihaz almadan önce ne kadar elektrik tükettiğine, eğer elektrik haricinde bir başka kaynak kullanıyorsa bunu kullanma oranlarına dikkat etmek gerekir. Cihaz alınırken muhakkak bakılması gereken nokta, cihazın enerji sınıfının tespiti olmalıdır. Fiyatı daha yüksek olsa dahi uzun vadede, örneğin A enerji sınıfındaki bir elektronik cihaz size kat ve kat tasarruf sağlamış olacaktır.

Hem Marka Hem Ucuz Olabilir Mi ?

Herhalde dünyada tek bir kimse dahi yoktur ki alacağı elektronik cihazın hem o alandaki sayılı markalardan biri iken, hem de ucuz olmasını istemesin. Esasında üretici firmaların yılda belki bir sefer böyle kampanyalar yaptığı rastlana gelen bir durumdur. Ancak hakikat markanın pahalı olduğunu işaret eder. Günümüzde elektronik cihazların pazarları artık dünyanın her noktasına ulaşmıştır. Öyle ki bu zamanın dünyasında popüler olan elektronik cihazlar Uzak doğu (özellikle Çin) mallarıdır. Bunun en büyük sebebi Uzak doğu'da üretilen bir elektronik cihazın maliyetinin diğer marka ürünlere kıyasla daha düşük olmasıdır. Bu bağlamda bir takım sorunlarla da karşılaşmak çok olağan bir durumdur. Adı sanı bilinmeyen ancak piyasadaki diğer ürünlerin aksine yarı fiyatına görebileceğiniz bu markalı elektronik cihazlar esasında pek de güven vermemektedir. Ne teknik servislerine ulaşım konusunda, ne de uzun ömür hususunda aslında tüketiciye uzun vadede kaybettirme potansiyeli çok yüksek cihazlar olma özelliklerini taşımaktadırlar. Bu yüzden bir cihazı eğer uzun yıllar kullanmak istiyorsanız, muhakkak güvenilir olduğunu düşündüğünüz bir markanın cihazını tercih etmeniz çok mühimdir. Bu bağlamda en uygun fiyata en iyi kaliteyi yakalamak istiyorsanız Cimri.com adresinden en son markaların en son fiyatlarını karşılaştırmalı olarak yakalayabilirsiniz.