Telefon & Telsiz

En Ucuz Telefon & Telsiz Fiyatları

667 ürün gösteriliyor.
Telefon & Telsiz fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Telefon & Telsiz modelleri ve Telefon & Telsiz fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Telefon & Telsiz kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Telsiz Telefon, Telefon, Lisanssız Telsiz & Aksesuarları, Telefon Santralleri, VOIP Telefon. 667 adet Telefon & Telsiz fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi

Telefon & Telsiz Kullanım Alanları Nerelerdir?

Telefon hayatımıza girdiğinden itibaren şüphesiz en kullanışlı iletişim aracı haline gelmiştir. Genellikle iş yerlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Artık her ofis elemanının telefonu olmazsa olmaz zimmet eşyalarından biridir. Ayrıca her evin vazgeçilmez bir parçası olan telefon gündelik hayatınızı kolaylaştırıp bir yandan da sosyalleşmenizi sağlamaktadır. Telsiz kullanımları genellikle iş yerlerinde güvenlik birimleri tarafından kullanılmaktadır. Telsiz telefon olarak bilinen ürünler ise kablosuz telefonlardır ve hem iş yeri hem de ofis ortamında rahatlıkla tercih edilmektedir. Bunun nedeni ise çekim mesafesi 20 – 100 metre olarak değişkenlik gösterdiği için kablosuz olması nedeniyle farklı odalardan da iletişim halinde olabilmektedir.

Telefon & Telsiz Ürünleri Nedir?

Telefon & Telsiz ürünlerinin başında gelen lisanssız telsiz ve aksesuarları, yıllık ödeme ya da lisans ödemesi yapmadan kullanabileceğiniz ürünlerdir. Telefon santralleri olarak bilinen birçok telefonun tek bir yere bağlı olarak çalışmasına ve gelen giden aramaların otomatik olarak yönlendirilmesini sağlamaktadır. Konferans telefonları ise birden fazla farklı noktalarda bulunan kişilerin aynı anda görüşmesine yardımcı olmaktadır. Son zamanlarda gelişen teknolojiyle birlikte voip telefon sayesinde internet hızı üzerinden kullanım yapabilmektesiniz. Aynı zamanda kullanılan tüm telefon servislerinden daha uygun ve ucuzdur. Bu nedenle bütçenize de katkı sağlamaktadır.

Telefon & Telsiz Özelikleri Nelerdir?

Birbirinden farklı renk ve özellik seçenekleriyle kendinize uygun olan modelleri tercih edebilmektesiniz. Telefon ve isim kaydetme özelliği bulunan ürünlerde numaraları daha önceden kaydederek kimin aradığını önceden görebilirsiniz. Bunun yanı sıra siz evde yokken arayan kişileri cevapsız aramalar olarak görebilmektesiniz. Ayrıca telefon & telsiz ürünleri arasında da hafıza kapasiteleri mevcuttur. Şarj göstergeci sayesinde telefonunuzun ne zaman şarjının biteceğini ya da ne zaman şarja takacağınızı daha önceden fark edebilirsiniz. Hoparlör özelliği sayesinde bir yandan işinizi yaparken diğer yandan görüşmenizi de sağlayabilirsiniz. Arama engelleme özelliğiyle birlikte görüşme yapmak istemediğiniz kişileri engelleyebilir ve aradıkları zaman size ulaşmamalarını sağlayabilirsiniz.

Telefon & Telsiz Kullanım Amaçları Nelerdir?

Günümüz teknolojisiyle birlikte telefonlarla artık sadece ses aktarımı yapmakla birlikte görüntülü olarak da konuşabilmektesiniz. Sadece iletişim aracı olarak görülmenin ötesine geçen telefon ürünleri sayesinde iş toplantılarınızı ve görüşmelerinizi ayarlayabilir aynı zamanda görüntülü konuşarak özlediğiniz kişilerle hasret gidebilirsiniz. Ayrıca bir diğer avantajı ise kabloları ortadan kaldırmak zorunda olmamanızdır. Telsizlerin çoğunlukla kullanım amaçlarının güvenlik amaçlı olduğunu belirtmekte fayda var. Genellikle güvenlik birimleri tarafından alışveriş merkezleri, otoparklar ya da kalabalık alanlarda kullanılmaktadır. Bunun nedeni ise kalabalık ortamlardaki olası herhangi bir olumsuz olayı hemen fark edebilmek ve farklı noktalardaki kişilere anında bilgi verebilmektedir.

Telefon & Telsiz Ürünlerinin Çekim Mesafesi Nedir?

Bu ürünleri satın alırken dikkat etmeniz gereken en önemli özellik çekim mesafesi olduğu için iç mekanlar da 50 metre dış mekanlarda ise 150 metreye kadar çekim mesafesi mevcuttur.

Telefon & Telsiz Fiyat Aralıkları Nelerdir?

Telefon & Telsiz fiyatları ürün özelliğine, renk çeşidine ve çekim kuvvetine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle belirli bir fiyat aralığı ya da fiyatı yoktur. Geniş ürün yelpazesine sahip olan telefon ve telsiz ürünlerini ihtiyacınıza uygun olarak sıralayabilir ve bütçenize en uygun ürünü satın alabilirsiniz.