track source

Lisanssız Telsiz & Aksesuarları

Lisanssız Telsiz & Aksesuarları Fiyatları

83 Ürün gösteriliyor.
Ürün Çeşidi
Lisanssız Telsiz & Aksesuarları fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Lisanssız Telsiz & Aksesuarları modelleri ve Lisanssız Telsiz & Aksesuarları fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Lisanssız Telsiz & Aksesuarları kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Philips, Siemens, Panasonic, Sennheiser, Motorola. 83 adet Lisanssız Telsiz & Aksesuarları fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Lisanssız Telsiz & Aksesuarları Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Lisanssız Telsiz & Aksesuarları markası:

En Çok İncelenen Lisanssız Telsiz & Aksesuarları Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Lisanssız Telsiz & Aksesuarları Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 84 Lisanssız Telsiz & Aksesuarları modeli içerisinde en ucuz Lisanssız Telsiz & Aksesuarları fiyatı 32.02 TL iken, en yüksek Lisanssız Telsiz & Aksesuarları fiyatı 5699.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Lisanssız Telsiz & Aksesuarları fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Ekim 2021 tarihinde ortalama Lisanssız Telsiz & Aksesuarları fiyatı ise 465.64 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Lisanssız Telsiz & Aksesuarları Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Lisanssız Telsiz & Aksesuarları modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Lisanssız Telsiz & Aksesuarları modeli:
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Lisanssız Telsiz ve Aksesuarları

Pratik kullanıma sahip lisanssız telsizler, kısa süreli görüşmeleri kesinti olmadan belli bir grup içinde yapabilmeyi sağlayan cihazlardır. Özel Mobil Radyo Telsiz yani PMR olarak da bilinen lisanssız telsizler, bir mobil iletişim aracıdır. Lisanssız telsizler herhangi bir sertifika olmadan edinilebilir. Kısa arama süresine sahip olması ile hızlı ve pratik bir şekilde arama yapabilmesi; ayrıca kesintisiz bir görüşme sağlaması açısından kullanışlı bir üründür. Lisanssız telsiz aksesuarları ise telsizin kullanımını kolaylaştırmak için üretilmiş kulaklık, bel klipsi, batarya, telsiz anteni ve telsiz baz istasyonu gibi kullanışlı ürünlerdir. Telsiz için üretilmiş bu ekipmanlar genellikle küçük boyutlardadır. Var olan telsiz çeşidine göre alınacak aksesuarların özelliğinin fonksiyonu değişir. Lisanssız telsiz kanal sayısı sayesinde birden fazla kişiyle görüşme olanağı sağlar. Çeşitli kapsama alanlarına sahip olan lisanssız telsizler, kapsama alanı dışındayken kullanım sağlayan DMO özelliğine sahiptir. Kullanım rahatlığı sağlayan bu ergonomik ürün aksesuarlar ile daha elverişli bir hale gelir. Lisanssız telsizler kolay ayarlanabilir şekilde tasarlanır.

Lisanssız Telsiz ve Aksesuar Çeşitleri

Lisanssız telsiz aksesuarları kullanılacakları amaç doğrultusunda birçok çeşide sahiptir. Tüm lisanssız el telsizi modellerine uyumlu olarak geliştirilmiş aksesuarlar mevcuttur. Telsizler çeşitli mesafelerde kullanılmak üzere tasarlanır. Daha geniş mesafelerde iletişim imkanı veren lisanssız telsiz uzun menzilli olan modelleri çok fazla talep edilir. Telsizlerle karşıdaki kişi ile bas-konuş özelliği sayesinde kolayca iletişim kurulur. Profesyonel kullanıcıların ihtiyaçlarını en ideal şekliyle karşılayan profesyonel el telsizi, diğer kullanıcılara da hitap eder özelliktedir. Lisanssız telsiz aksesuarları telsizin daha pratik ve etkin bir şekilde kullanılabilmesi için gerekli olan ürünlerdir. Bunlar; bel klipsi, batarya, kulaklık, mikrofon, telsiz kılıfı, mesafe arttırıcı, şarj aleti gibi ürünlerdir. Yüksek verim elde etmeye yarayan bu aletler gayet kullanışlıdır. Telsiz kulaklığı üzerinde bulunan bas-konuş mikrofonu sayesinde daha kolay iletişim kurulur. Ayarlanabilen kulak askıları sayesinde kullanıcı kendi konforuna göre ayarlama yapabilir. Ayrıca elbise üzerine sabitlemeye yarayan elbise klipsi bulunur. Lisanssız telsiz kulaklıklı olarak kullanıldığında, telsiz görüşmesini yapan kişiler konuştuklarını sadece kendileri duyar. Bu özellik sayesinde daha güvenli bir telsiz görüşmesi yapılabilir. Çok fazla tercih edilen diğer bir lisanssız telsiz aksesuarı ise telsiz antenidir. Uzun bir kullanımdan sonra harici anten zarar görmüş, yıpranmış ve eskimiş olabilir. Bu durumda antenlerin değiştirilmesi gerekir; çünkü antenler özellikle uzun mesafeli telsiz görüşmelerinde ses kalitesini artıran bir aksesuardır. Harici antenler değiştirilmesi kolay olan ürünlerdir. Kolay bir vidalama yöntemi ile telsize monte edilebilir. Telsiz şarj adaptörü ise bataryayı şarj etmek için olmazsa olmaz bir parçadır. Harici antenlerin yanı sıra en çok talep edilen lisanssız telsiz aksesuarı ise bataryadır. Telsizlerin en önemli tamamlayıcı parçası harici anten ve bataryadır. Özellikle uzun mesafeli şarj imkanının olmadığı yerlerde ikinci bir batarya yani yedek telsiz pili taşımak faydalı olur. Telsiz klipsleri ise telsizi kıyafet üzerinde taşımak için gerekli olan bir parçadır. Sadece kıyafet üzerinde değil çanta veya kıyafet yakasında da kullanılabilir. Bir başka önemli telsiz ekipmanı da bağlantı kablosudur. Lisanssız telsizle uyumlu bağlantı kablosu, telsizin bilgisayar ile bağlantı kurmasına olanak tanır. 

Lisanssız Telsiz ve Aksesuar Fiyatları

Çok sayıda çeşidi bulunan lisanssız telsiz aksesuarları, tamamlayıcı ürün olduğu için fiyat olarak gayet uygundur. Kolay taşınabilen ergonomik bir ürün olan lisanssız telsizlere ister tek bir ürün olarak isterse de el telsiz seti halinde sahip olunabilir. Lisanssız telsiz fiyatları, set olarak alındığında, telsiz aksesuarlarını da içeriğinde barındırdığı için daha uygun olur. Kullanıcıya set şeklinde sunulan lisanssız telsiz 2 li haliyle; iki tane telsiz, çeşitli güçlere sahip batarya, bel klipsi ve adaptör içerir. Kapalı alan ve açık alanda kullanıma uygun telsizler bulunur. Çalışma alanı ve geniş alana sahip mağazalarda kullanıma özgü yüksek görüşme sahasına ve daha fazla özelliğe sahip telsizlerin fiyatları diğer kısa menzilli olanlara göre fazladır; fakat özellikli telsizlerin fiyatı sahip olduğu tüm özelliklerle kıyaslandığında gayet uygundur. 10 km ye varan uzun menzilli lisanssız telsizlerle uyumlu aksesuarlar diğerlerine oranla farklı fiyatlandırılmıştır. Lisanssız telsiz aksesuarlarında çok çeşitli ürünler mevcut olduğundan fiyat aralığı da çok geniştir. Bütçenize uygun olan telsizi satın alırken cimri.com sayfasından fiyatları karşılaştırabilirsiniz. 

Lisanssız Telsiz ve Aksesuarları Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Lisanssız telsiz aksesuarı alınırken ilk olarak dikkat edilmesi gereken şey aksesuarın, kullanılacak olan telsize uyumlu olup olmamasıdır. Ürün özellikleri incelenip aksesuarın hangi ürünler ile uyumlu olduğuna bakılır. Diğer önemli olan husus ise lisanssız telsizin hangi ortamda kullanılıyor olduğudur. Mağaza, park veya alışveriş merkezi gibi normal mesafeye sahip alanlarda orta menzilli telsizler uygunken, gezi alanları veya arama çalışmaları gibi ortamlar uzun menzilli telsizleri gerektirir. Elde olan telsiz çeşidine göre alınacak olan aksesuarın özelliğinin kapsamı da değişir. Örneğin; telsiz harici anteninin çekim alanı özelliği uzun menzilli bir telsiz için daha farklı olacaktır. Telsiz şarj adaptörü olsa dahi şarj olanağının olmadığı durumlarda yedek pil muhakkak edinilmelidir. Telsiz kulaklığı alırken rahat kullanımlı olmasına dikkat edilmelidir. Kulaklık uyumluluğu ve kulaklık giriş yapısı da önemlidir. Kulak askıları ayarlanabilir olmalıdır. Batarya ömrünün uzun olması batarya tasarrufu açısından bakılması gereken özelliklerdendir. Açık alanda kullanılacak bir telsiz aksesuarı alınırken genel olarak dayanıklı ve tozdan, ısıdan veya sudan zarar görmeyen ürünler arasından seçilmelidir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery