VOIP Telefon

VOIP Telefon Fiyatları

20 Ürün gösteriliyor.
Network Bağlantı Tipi
Ekran Tipi
VOIP Telefon fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. VOIP Telefon modelleri ve VOIP Telefon fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. VOIP Telefon kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Gigaset, Yealink, Fanvil. 20 adet VOIP Telefon fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen VOIP Telefon Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 3 VOIP Telefon markası:

En Çok İncelenen VOIP Telefon Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı VOIP Telefon Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 20 VOIP Telefon modeli içerisinde en ucuz VOIP Telefon fiyatı 309.75 TL iken, en yüksek VOIP Telefon fiyatı 5846.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm VOIP Telefon fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama VOIP Telefon fiyatı ise 446.16 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan VOIP Telefon Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan VOIP Telefon modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 VOIP Telefon modeli:
Cimri'nin Seçimi
Siemens Gigaset A120 Telsiz Telefon
Siemens Gigaset A120 Telsiz Telefon
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Voip Telefon

Voip telefonlar internet gibi bir ağa üzerinden telefon aramaları gerçekleştirmek için kullanılan telefon çeşitlerindendir. İnternetten gelen aramaları cevaplayabileceğiniz ve karşıya arama gönderebilmek için kullanabileceğiniz sinyaller iletir. Basit donanım araçları veya yazılımlar ile kurulabilir. Özellikle ofis ve işyerlerinde tercih edilen VoIP telefonların; arayanın kimliğini görme, aramayı bekletme, transfer etme ve çoklu görüşme yapma gibi fonksiyonel özellikleri vardır. Web konferans yapabilmek için ve her yerden çalışabilmek için VoIP telefonlar çok tercih edilmektedir. İnternet bazlı bir telefon olduğu için yurtdışı ile kolayca irtibat kurulabilir ve oldukça uygun fiyatlarla iletişim sağlanabilir. Bu telefonları kullanmak için yazılım tabanlı programlar gerekir. Arama yapmak veya aranmak için bilgisayarınızın mikrofonu ve hoparlörüne ihtiyaç vardır. Dünya çapında birçok kullanıcı tarafından tercih edilen VoIP telefon internet üzerinden aktif olan bir iletişim aracıdır. Günümüzde video konferans görüşmeleri en çok ihtiyaç duyulan iletişim yöntemlerinden biri haline gelmiştir.  Voip telefon teknolojisi ile dünyanın her yerindeki kişilerle kolayca görüşebilir internet üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Voip Telefon Modelleri

Voip telefon sistemi internet üzerinden kurulan bir sistemdir. Kullanıcılarına yüksek çözünürlüklü ses imkanı sunar. Online olarak bağlandığında telefon yerine geçen kulaklık ve hoparlör donanımları ile bilgisayar üzerinden kolayca çalışır. Voip telefon sistemleri çok sayıda telefon aramasını aynı anda yapabilmek için de kullanılır. STAC VIP, SIP tabanlı PBX sistemlerine entegre edilerek kolay kurulabilir ve uzantı paylaşımlarına izin vermesi iletişimi kolaylaştırır. Geniş bant üzerinden sağladığı yüksek çözünürlüklü ses teknolojisi ile dünyanın her yerine sesiniz kolayca ulaşabilir ve iletişim oldukça anlaşılır bir hale gelir.  Özellikle ofis ortamlarında yurtdışı bağlantıları ile yapılan toplantılarda sesler sanki stüdyoda imiş gibi net ve anlaşılır olarak duyulabilir. Evden çalışma online çalışmanın yükselişe geçtiği günümüzde Voip telefonlarına olan ihtiyaçlar da giderek artmaktadır. USB ile de kullanılabilen voip telefonlar bilgisayarların USB girişine takılarak çalışmaya başlayan yazılımlar sayesinde tıpkı bir telefon gibi işlev görür. Telefon ahizesi ve numara çevirme gibi zahmetlerden kurtaran voip telefon teknolojisiyle etkili bir iletişim kurabilirsiniz. Voip telefonlar kullanıcılarına düşük maliyetli yüksek kaliteli iletişim imkanı sunar. Özellikle çoklu aramalar yapılmak zorunda kalınan şirketlerde de ofislerde voip telefonları kullanmak çok daha hızlı ve maliyetsizdir. Voip telefonlar ile hem sesli hem de görüntülü olarak görüşmeler yapabilirsiniz. Gelen aramaları kontrol edebilir ve konferans şeklinde birden fazla görüşmeyeci ile aynı anda konuşmalar düzenleyebilirsiniz.  2000’li yılların başından itibaren yükselişe geçen Voip telefonlar tüm dünyada ve ülkemizde beğenilerek kullanılmaya başlanmıştır. Yeni nesil bir telekomünikasyon hizmeti olarak görülebilen bu telefonlar için herhangi bir kurulum gerekmez. Basit bir USB cihazına yüklenen yazılım ile de aktif olabilen viop telefonlar oldukça kolay kurulur ve %100 kullanıcı memnuniyetini hedefler.Evden ve iş yerinden yapacağınız görüşmelerde viop telefon sistemini kullanarak çok daha hızlı ve net iletişim kurabilirsiniz. Son yılların yükselen iletişim kanallarından biri olan viop telefonlar ile siz de dünyanın her yerine yüksek kalitede hızlı iletişim kurabilirsiniz.

Voip Telefon Fiyatları

Voip telefon sistemi internet üzerinden kurulabilen bir sistem olduğu için oldukça maliyetsiz bir sistemdir. Herhangi bir taahhüt gerektirmeyen bu sistem USB belleklere yüklenen yazılımcılarla kolaylıkla kullanılabilir.  Kullanıcılar yalnızca konuştukları dakika kadar bir ücret öderler. Voip telefon fiyatları sistemin modeline ve uygulamanın markasına göre değişiklik gösterebilir. herhangi bir yatırım maliyeti içermeyen voip telefon sistemleri kullanıcılarından kurulum ücreti talep etmez. Bu yönüyle standart telekomünikasyon iletişim ağından oldukça uygun fiyatlara gelen voip telefon fiyatları her bütçeye uygun olacaktır. Teknik destek ücreti veya sabit abonmanlık ücreti de viop telefon sisteminde bulunmamaktadır. Dünyanın her yeri ile kesintisiz ve yüksek kalitede ses ile iletişim kurabilmek için sizde Voip telefon sistemine geçebilirsiniz. Voip telefon sistemiyle çoklu konferans görüşmeleri ve online toplantılar yapmak mümkündür. Voip telefon sistemine taşınmak için standart telefon şebekesinden internet tabanlı yeni nesil telekomünikasyon sistemine geçilmesi gerekir. Voip telefon sisteminin kurulabilmesi için bir IP sistemi gerekmektedir. Voip telefon hizmeti veren markaları keşfetmek için cimri.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz ve bu telefonlar arasında fiyat karşılaştırması yaparak bütçenize en uygun alternatife kolaylıkla karar verebilirsiniz.

Voip Telefon Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Voip telefonların yazılım tabanlı ve USB tabanlı modelleri bulunur. Bu modeller arasından ihtiyacınıza en uygun olan ürünü seçebilirsiniz. Voip telefon satın alırken dikkat edilecek özelliklerin başında USB tabanlı mı yoksa yazılım tabanlı bir model kullanmak istediğinizi belirlemek gelir. USB  tabanlı modeller için basit bir USB cihazına yazılım yüklenmesi ve bilgisayara takılması gereklidir. Yazılım tabanlı cihazları ise cep telefonlarında da kullanabilirsiniz. Tüm dünya ile iletişim kurmanın etkili ve kaliteli yollarından biri olan voip teknolojisini sizde keşfedebilirsiniz.  Voip telefonlar standart şebekelerle kıyaslandığı zaman çok daha uygun fiyatlarla dünya çapında iletişim kurulabilmesini sağlar. Voip telefonların bilgisayar üzerinden kullanılabilmesi için yazılımın aktif hale getirilmesi gerekir. Eğer bilgisayar aracılığıyla voip telefon kullanmayı düşünüyorsanız, uygun bir mikrofon ve hoparlör donanımı ile desteklemeniz gerekir. Voip telefon kurulumu için internet ve IP adresi gerekmektedir. Siz de iletişimin kolay ve masrafsız yöntemi olan voip teknolojisi ile tanışarak avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery