Telefon

En Ucuz Telefon Fiyatları

196 ürün gösteriliyor.
Eller Serbest (Handsfree)
Son Aranan Numara Hafızası
Arayan Numarayı Gösterme(Caller ID)
Telefon fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Telefon modelleri ve Telefon fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Telefon kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Huawei, LG, Siemens, Ttec, Alcatel. 196 adet Telefon fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi

Telefon Nedir?

Telefonlar artık yediden yetmişe herkesin elinde. Özellikle akıllı cep telefonlarının çıkmasıyla birlikte bütün işlerimizi telefonlarımızdan halleder olduk. Ancak telefonların saymakla bitiremeyeceğimiz faydalarının yanı sıra elbette zararları da bulunuyor.

Telefonlar Hangi Alanlarda Kullanılır?

Telefonlar günümüzde artık birçok alanda karşımıza çıkıyorlar. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte birçok teknolojik ürünün yerini alan bu elektronik ürünlerin kullanım alanı da dolayısıyla oldukça geniş. En temel bilinen özelliği tabi ki iletişimi sağlamak. Bunu konuşma veya mesajlaşma yoluyla yapabiliyorsunuz. Önceleri sadece bilgisayarlardan yapabildiğimizi görüntülü konuşma özelliği özellikle birbirinden uzak yerlerde yaşayanlar için bilgisayara gerek kalmadan her an her yerde görüntülü konuşma imkanı sunuyor. Tabi teknolojinin bu denli geliştiği günümüzde bu özellik bile artık popülerliğini kaybetmiş ve herkes tarafından normal karşılanır bir durumda. Telefonlar içinde bulunan uygulamalarla her alanda kullanım imkanı elde ediyorsunuz. Örneğin navigasyon uygulamalarıyla telefonlar size rehberlik edebiliyor. Toplu taşıma kullanacaksanız güzergah, taşıt ve saatler size gösteriliyor. Bankalara gitmeden banka işlemlerinizi halledebiliyorsunuz. İnternet sayesinde istediğiniz bilgiye anında ulaşabiliyor ve isterseniz diyet ve egzersiz koçluğunuzu dahi yaptırabiliyorsunuz. Dilediğiniz müziği dinleyebiliyor istediğiniz filmi izleyebiliyorsunuz.

Telefon Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Akıllı cep telefonu alırken ne istediğinize bağlı olarak telefon seçiminiz farklılık gösterebilir. Kimi uzun şarj ömrü isterken kimi fotoğraf makinası kalitesinde kamera çözünürlüğü ister. Kimi yüksek işlemci hızı isterken kimi de yüksek tasarım özelliği ister. Dikkatsiz ve sürekli tehlikeye açık yerlerde bulunan kişiler ise örneğin suya-toza dayanıklılık ve yüksek kırılma direnci ister. Açıkçası bütün bu özelliklerin en iyisini bir arada bulunduran bir telefon yoktur. Onun için aradığınız özelliklere göre bir seçim yapmalı ve ona göre telefonlar satın almalısınız.

Telefon Fiyatları Nedir?

Telefon almaya karar verdiniz fakat bütün bu özelliklerin yanı sıra bütçe de oldukça önem arz ediyor tabi ki. Öncelikli olarak akıllı bir cep telefonu tercih edecekseniz sıfır bir akıllı cep telefonlarının 400 ila 500 liradan başladığını söyleyelim. Fiyatlar telefonun özelliklerine ve kalitesine göre 2000 liraya kadar çıkabiliyor. Ancak günümüzde artık uçuk fiyatlarda dahi cep telefonlarını kolaylıkla görebiliyoruz. Üstelik bu telefonlar oldukça da fazla alıcı buluyorlar. En uygun fiyatlı telefonları Cimri.com’da bulabilirsiniz.