track source
track source
track source

Telefon

Telefon Fiyatları

222 Ürün gösteriliyor.
Eller Serbest (Handsfree)
Son Aranan Numara Hafızası
Arayan Numarayı Gösterme(Caller ID)
Telefon fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Telefon modelleri ve Telefon fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Telefon kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Siemens, Ttec, Panasonic, Alcatel, Alfa. 222 adet Telefon fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Telefon Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Telefon markası:

En Çok İncelenen Telefon Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Telefon Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
27 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 222 Telefon modeli içerisinde en ucuz Telefon fiyatı 69.9 TL iken, en yüksek Telefon fiyatı 7408.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Telefon fiyatlarının ortalaması alındığında ise 27 Eylül 2021 tarihinde ortalama Telefon fiyatı ise 134.1 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Telefon Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Analog ve Dijital Telefon

İletişim insanlık var olduğundan itibaren önemli bir şey olmuştur.  Zamanla ve gelişen teknoloji ile telefonun icadı çok uzun sürmemiştir. 1876 yılında Graham Bell tarafından tamamen şans eseri icat edilen telefonun önemi günümüzde tartışılmayacak kadar önemli bir hal almıştır. Duyma engelli annesi için bir işitme cihazı icat etmek isteyen Mucidin, şans eseri icat ettiği telefon günümüzde fazlasıyla kullanılan icatlardan biri olur. İlk zamanlarda yerel hat üzerinden sağlanan santrallerin yerini akıllı telefonlar alır. İlk icat edildiği dönemlerde analog telefon olarak karşımıza çıkan telefonlar santrallere bağlı olarak çalışır. Bu telefonlarla hatlar üzerinden konuşma yapabilir, iletişim kurabilirsiniz. Genelde evlerde ya da iş yerlerinde kullanılan bu telefonlar zamanla evlerde de kullanımı bırakılır. Şimdilerde onların yerini dijital telefon alır. Dijital telefonlar sesli iletişimde iyileşme sağlayarak karşı tarafa iletir. Ayrıca internet ağı kullanılarak görüntü, ses, dosya aktarımı da yapılabilir. Günümüzde kullanılan cep telefonları da dijital telefonlar arasında yer alır. Eski kullanıma sahip olan analog telefonları da bir cihaz yardımı ile bugünlerde kullanıma uygun olabilir.

Analog ve Dijital Telefon Modelleri

Telefon icat edildiği ilk dönemlerden itibaren şüphesiz çok fazla kullanılan icatlar arasında yer alır. Toplu yaşamda çok fazla öneme sahip olan iletişimi sağlayan bu araçlar günümüzde cebimize sığacak kadar küçülmüşlerdir. Herkesin gün içerisinde iletişim sağladığı bu cihazlar hayatın bir parçası haline gelir. Dolayısıyla sahip olmanın önemi paha biçilemez olur. Analog ve dijital telefonlar içerisinde birçok model bulunur. Bu modellerin her biri farklı özelliklere sahip olur. Analog telefonlar içerisinde bulunan analog masa telefonu ofis veya ev ortamında uygun olur. Bu telefonlar bir santral ağına bağlanarak iletişim kurmanızı sağlar. Aradığınız kişilere ulaşım sağlayamama durumunda sesli mesaj bırakabilirsiniz. Dilerseniz telefon çevresinde olmadığınız zaman telefonunuzu çağrı yönlendirme özelliği ile başka bir telefona yönlendirebilirsiniz. İletişim çağında yaşayan insanların her an kullanımına açık olan bu telefonlar zamanla yerini telsiz telefon modellerine bırakır. Telsiz telefonlar herhangi bir kabloya bağlı kalmaksızın iletişimi sağlar. Şarj edilebilen telefonları dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Telefonun başında oturarak konuşmak yerine yerinizden kalkarak konuşabilirsiniz. Telsiz telefonların numara kaydetme özelliği sayesinde dilediğiniz kişilerin telefon numarasını kaydedebilir. Arayacağınız zaman rehberden seçerek arayabilirsiniz. Sizlere iletişim ağında çok fazla kolaylık sağlayan bu telefonlar kısa bir sürede şarj olur. Şarjı ise çok uzun süre giden telefonları herhangi bir sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Bu telefonların yerini şimdilerde cep telefonları alır. Zamanla ilerleyen ve gelişen teknoloji sayesinde bu cep telefonları ile her şeyi yapmak mümkün hale gelir. Cep telefonları sosyal medya gibi uygulamalarda vakit geçirmenize olanak sağlar. İnternet üzerinden her bilgiye ulaşma imkanı sunar. Kameraları sayesinde profesyonele yakın fotoğraflar çekmenizi sağlar. İletişim uygulamaları sayesinde sevdiğiniz insanlarla sadece sesli iletişim değil, görüntülü bir şekilde konuşmanızı da sağlar. Gelişen teknoloji sayesinde kitap okumak gibi günlük yapılabilecek aktiviteleri de içlerinde barındıran bu dijital cep telefonları e-kitap e-gazete gibi içerikleri de içerisinde barındırır. Bu telefonların yeri günümüzde fazlasıyla büyük öneme sahip olur. Sizler de dijital ve analog telefonlarınızda bulunan tüm bu özelliklerden faydalanabilirsiniz.

Analog ve Dijital Telefon Fiyatları

Telefonlar dijital veya analog olsun günümüzde sürekli olarak kullanılan iletişim aletlerinden biri olur. İstediğiniz her an istediğiniz insanla sesli iletişim kurmaya yarayan bu aletlerin önemi büyük olur. Bu aletleri satın alırken fiyatları belirli birkaç faktör çerçevesinde belirlenir. Bu faktörlerden ilki telefonun analog veya dijital olması olur. Analog telefon fiyatı dijital telefon fiyatlarına göre daha uygun olabilir. Bunun sebebi ise sunulan imkanlardan biri olarak karşınıza çıkar. Fiyatların belirlenmesinde önemli olan bir diğer etken ise telefonun özellikleri olur. Bazı telefonlar sesli yanıt, çağrı yönlendirme, telefon rehberine isim ve numara kaydedilme gibi özelliklere sahip olur. Bunlarda fiyat etkeni olarak karşınıza çıkar. Bazı telefonlar telsiz özelliğine sahip olur. Bu da bir başka fiyat etkeni olarak karşınıza çıkar. Analog veya dijital telefon satın almadan önce dilerseniz cimri.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Bu sitede ürünlerin fiyatını karşılaştırarak daha uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Analog ve Dijital Telefon Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Günümüzde büyük öneme sahip olan telefonlar fazlasıyla aktif kullanılır. Bu sebeple bu ürünleri satın alırken birkaç önemli özellikler bulunur. Bu özelliklerden ilki sahip olmak istediğiniz telefonun analog ya da dijital telefon modellerinden hangisi olduğu olur. Çünkü ikisi çok farklı özelliklere sahip olan telefonlar olarak yer alır. Bir diğer dikkat edilmesi gereken nokta ise telefonun rehber özelliği olması olur. Telefonun rehber özelliği olması sizlerin işini çok fazla kolaylaştıran bir özellik olur. Eğer seçiminizi dijital telefonlardan yana yapmayı planlıyorsanız ihtiyacınızı belirleyen bir liste hazırlamanız önerilir. Dijital telefonların birçok özelliği bulunur. Bunların içerisinde kamera, internet, mail erişimi vs gibi birçok özellik vardır. Bunlar içerisinde sizlerin ihtiyacını karşılayabilecek en iyi modeli seçebilirsiniz. Telefon satın alırken dikkat edilmesi gereken özelliklerden biri de telefonun hafıza boyutu olur. Eğer hafıza boyutu yüksek telefonlar tercih ederseniz daha çok veriyi içerisinde kaydedebilir, daha uzun süre kullanım sağlayabilirsiniz. Bu detaylara dikkat ederek size uygun olan ürünü bulabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery