Telefon Santralleri

Telefon Santralleri Fiyatları

154 Ürün gösteriliyor.
Telefon Santralleri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Telefon Santralleri modelleri ve Telefon Santralleri fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Telefon Santralleri kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Gigaset, Multitek, Karel, Fortel. 154 adet Telefon Santralleri fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Telefon Santralleri Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 4 Telefon Santralleri markası:

En Çok İncelenen Telefon Santralleri Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Telefon Santralleri Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 154 Telefon Santralleri modeli içerisinde en ucuz Telefon Santralleri fiyatı 299.0 TL iken, en yüksek Telefon Santralleri fiyatı 13421.08 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Telefon Santralleri fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Nisan 2021 tarihinde ortalama Telefon Santralleri fiyatı ise 778.8 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Telefon Santralleri Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri'nin Seçimi
Siemens Gigaset A120 Telsiz Telefon
Siemens Gigaset A120 Telsiz Telefon
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Telefon Santrali

Teknoloji gelişmeleriyle birlikte gelişmeye devam eden iletişim ağları beraberinde çeşitli firmalar tarafından iletişimi aktif kılan cihazları getirir. Akıllı iletişim cihazları arasında iş ve özel yaşantıda yaygın olarak kullanılan telefon santrali ihtiyaç duyulan santral hizmetini daha ulaşılabilir kılar. Çeşitli bilişim ve elektronik markaları tarafından tasarlanan santraller için aynı zamanda güçlü bir bağlantı adına telefon santrali adaptörü modelleri geliştirilir. Modellerine göre değişik işlevler sunan telefon santralleri kapı açmanın yanı sıra çağrı aktarma ve toplama gibi ek özellikler de barındırır. Telefon numaralarına senkronize edilebilen santraller özellikle evden çalışan kişiler ve meslek grupları için avantajlı imkanlar sunar. Hem kişisel hem de profesyonel açıdan telefon santralleri neredeyse tüm telekomünikasyon gereksinimlerine cevap verir. Gigaset ve Multitek gibi elektronik ve telekomünikasyon alanında lider markalar çeşitli kullanım amaçlarına yönelik santral modelleri üretir. Belirli bir dahili kapasiteye sahip olan santraller içinde uzaktan kontrol edilebilen ve bakımı yapılabilen modelleri yer alır. Uygun telefon santrallerine ulaşmak için ürün modellerini inceleyebilirsiniz.

Telefon Santrali Modelleri

Büyük markalar ve meslek alanı santral servisini kullanarak iletişim hizmetini genişletir. Ofis ve ev ortamlarında rahatlıkla sağlanabilen santral hizmeti için telefon santral cihazları bulunur. Farklı işlev ve özellikler sunan telefon santrali modelleri bulmak mümkündür. Karel, Gigaset ve Multitek gibi büyük telekomünikasyon markaları birbirinden donanımlı santral modellerini diğer firmaların ve kişilerin beğenisine sunar. Üretici markalara, ağırlığına, boyutlarına, anahtarlama ile donanımsal özelliklerine göre ideal santrali belirleyebilirsiniz. Bunların ilki olan Karel telefon santrali modelleri otomatik faks yönlendirme, 100’den fazla programlanabilir kullanım ile standart telefonlarla uyumlu kullanım sağlar. Küçük, orta ve büyük ölçekli işletmeler için santral modelleri tasarlayan Karel çoğunlukla profesyonel alandaki kullanımlara yönelik hizmetler verir. İkinci olarak Gigaset telefon santrali çeşitleri arasında kablolu ve kablosuz telsiz özellikle santral modelleri vardır. Bekletmede müzik, dahili çağrı gösterme ve harici aramalara imkanı sunan Gigaset santralleri özel ve resmi çalışmalara yönelik geniş kullanım alanı sağlar. HD ses kalitesine sahip telefon santralleri aynı zamanda yaklaşık 30 baz istasyonu ile güçlü bağlantı olanağı tanır. Handover özellikli Gigaset telefon santrallerinin donanımları arasında ortalama 30 eş zamanlı görüşme bulunur. Günlük ortalama görüşme ihtiyacına göre markanın modellerini değerlendirebilirsiniz. Son olarak Multitek telefon santrali modellerinin başlıca özellikleri arasında hat toplama, dahili görüntülü kameraya bağlama ve sesli yanıt sistemi yer alır. Abone kısıtlaması, otomatik arama ve doğrudan iç hat arama olarak bilinen DISA gibi abonelik özelliklerini de içerir. Kişilere işlem kolaylığı ve avantajı sağlayan telefon santrallerinin modelleri doğrultusunda cihaz boyutları ortalama 25x15x5 cm ile 33x26x7 cm arasındadır. Bazı modeller 8 dahili ve 4 dış hat kapasitesi ile çalışırken bazıları 1 harici ve 3 dahili kullanıma müsait olarak çalışır. Tuş kilidi, alarm, tarih ve saat ayarlarının yapılabildiği modellerin birçoğunda 200 saate yakın konuşma süresi ile 12-18 saat aralığında konuşma süresinden yararlanılır. Çalışma saatleri dışında mesaj hizmeti veren santral modelleri aynı anda uzaktan programlanma imkanı sağlar.

Telefon Santrali Fiyatları

Abone ve işlemsel özellikleri ile öne çıkan telefon santral cihazları pek çok firma için hizmet kolaylığı sağlar. Daha az oranda iş gücüne karşılık yüksek verim sağlayan santraller marka iletişim ağını canlı tutar. Telefon santrali fiyatları bazı koşullardan etkilenir. Bunlar sırasıyla santralin markası, donanımı ve sunduğu özelliklerdir. Üretici markalar çeşitli ölçeklere sahip diğer markalara yönelik farklı kalitelerde telefon santral modellerini geliştirir. Büyük ölçekli işletmelere göre uyarlanan cihazların maliyetleri küçük işletmelerinkine göre daha yüksektir. Modellerine göre değişen donanımları içinde dahili ve harici aramalar arttıkça santral ücretleri de artar. Temel özelliklerin yanında konferans ve DISA gibi bazı ek nitelikler ilave edilen modeller, diğerlerine oranla yüksek fiyatlar sunar. Kişisel kullanımlar için hesaplı bir seçenek olan telefon santrallerinden ebat ve donanım olarak daha dar olanları tercih edilir. Santral adaptörü gibi ekstra ekipmanlar toplam telefon santral maliyetlerini doğrudan artmasına neden olur. Dahili abone sayısı değişen santral modellerinin fiyatlarını arttırıp azaltır. Kullanım amacına ilişkin ideal santral fiyatlarına ulaşmak için ön araştırma yapmak önemlidir.

Telefon Santrali Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Telefon santrali satın almadan önce belirlenmesi gereken bazı kriterler bulunur. İlk olarak cihazın kişisel amaçlara yönelik mi yoksa profesyonel alanda mı kullanılacağı netleştirilir. Sonra amaç doğrultusunda eğer işletme için temin edilecekse işletmenin ölçeğine göre uygun modeller sıralanır. Modeller üzerinde belirleyici etkiye sahip cihaz fonksiyonları donanımsal ve abonelik olarak ikiye ayrılır. Eğer 18 saate yakın yoğun bir kullanım var ise ona uygun modelleri değerlendirebilirsiniz. Bazı modeller bu sınırın altında kalır ve iş performansının düşmesine neden olur. Güçlü bağlantı ve verimli bir çalışma sağlamak için baz istasyonu ve güç kapasitesi açısından yüksek değerlere sahip modelleri tercih edebilirsiniz. Hizmet ve ürünü alıcısına ulaştıran başlıca etkenlerden birisi olan doğru iletişim telefon santralleri tarafından sağlanır. O nedenle markaya ve kişiye değer katan santralleri dikkatlice seçmek ayrı önem arz eder. Cimri.com üzerinde yer alan filtreler ile işletmenize uygun telefon santrali modellerini karşılaştırabilir, satın alma değerlendirmenizi farklı modeller arasından yapabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery