track source
track source
track source

Cep Telefonu Araç Kiti

Cep Telefonu Araç Kiti Fiyatları

195 Ürün gösteriliyor.
Cep Telefonu Araç Kiti fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Cep Telefonu Araç Kiti modelleri ve Cep Telefonu Araç Kiti fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Cep Telefonu Araç Kiti kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Samsung, Zore, Philips, Huawei. 195 adet Cep Telefonu Araç Kiti fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Cep Telefonu Araç Kiti Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Cep Telefonu Araç Kiti markası:

2022 yılı Cep Telefonu Araç Kiti Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Ağustos 2022 tarihinde Cimri.com’da yer alan 195 Cep Telefonu Araç Kiti modeli içerisinde en ucuz Cep Telefonu Araç Kiti fiyatı 14.9 TL iken, en yüksek Cep Telefonu Araç Kiti fiyatı 410345.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Cep Telefonu Araç Kiti fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Ağustos 2022 tarihinde ortalama Cep Telefonu Araç Kiti fiyatı ise 98.3 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Cep Telefonu Araç Kiti Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Bludfire CARG7 Bluetooth Araç Kiti
Bludfire CARG7 Bluetooth Araç Kiti
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
X5 Wifi Bluetooth Fm USB Girişli Araç Kiti
X5 Wifi Bluetooth Fm USB Girişli Araç Kiti
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Cep Telefonu Araç Kiti

Cep telefonlarınız günlük iletişiminizi sağladığınız ve en çok kullanılan iletişim cihazlarıdır. Gelişen ve yenilenen teknoloji sayesinde cep telefonları ile yapmak istediğiniz tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz. Telefon konuşmaları ve mesajlaşmalar, mail alma ve gönderme, bankacılık işlemleri, sosyal medya hesapları takibi birçok işlemi yapabileceğiniz cep telefonlarını gün boyunca yanınızdan ayırmaz ve hemen hemen dakika bildirimler alabilirsiniz. Genellikle iletişim anlamında en güçlü iletişim araçları arasında bulunan cep telefonları ile hem kendiniz hem de aileniz için bilgi alışverişi yapabilir, dünyanın dört bir yanından olan bitenle ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Günün her saatinde kullandığınız cep telefonları için trafikte kullanımı kolaylaştıran ve güvenliği sağlayan en önemli malzemelerden biri de telefon araç kilidi seçenekleridir. Gün içerisinde kişisel araçlarınızı kullanırken hem kendi güvenliğiniz hem de trafiğin düzeni açısından dikkatinizi toplamanız gerekir. Olası trafik kazalarının önüne geçmek ve hem can hem de mal güvenliğini sağlamak açısından önemli olan cep telefonu kullanımı aynı zamanda trafik yasası ile de düzenlenen bir konudur. Bu bağlamda araç telefon tutucu çeşitlerini inceleyebilir ve konforlu bir kullanım elde edebilirsiniz. 

Cep Telefonu Araç Kiti Çeşitleri

Cep telefonu kullanımını kolaylaştırmak ve trafik güvenliğini sağlamak için araç telefon tutucu mıknatıslı modellerini inceleyebilirsiniz. Araç içi telefon tutucu modelleri ile gerektiğinde telefon aramalarını cevaplayabilir ya da arama yapabilirsiniz. Ayrıca ellerinizi kullanmadan mesaj yazma ve cevaplama özelliklerine de sahip olan seçenekleri kurabilirsiniz. Aracın modeline ve kullanıcının tercihlerine göre değişen özellikler sunan telefon araç tutucu çeşitleri ile güvenli ve konforlu iletişim kurabilirsiniz. Araç içine yerleşim şeklinden telefonu tutuş biçimine kadar farklı seçenekler sunan oto aksesuarları arasında bulunan telefon tutucu araç içi modelleri ile farklı özellikler sunan modelleri de tercih edebilir ve çok daha pratik bir kullanım elde edebilirsiniz. Gün içerisinde bir yerden bir yere giderken hem iletişim kurmanızı sağlayan hem de cep telefonunuzun şarj olmasını sağlayan araç telefon tutucu şarjlı modellerini tercih edebilirsiniz. Cep telefonunu yoğun bir şekilde kullanan birçok insanın en çok şikayet ettiği konu olan batarya süresini yenilemek için şarjlı modelleri tercih edebilirsiniz. Cep telefonu araç tutucu modelleri ile farklı bağlantı seçeneklerini de tercih edebilir ve telefon ile aracınızın bağlantısını kurabilirsiniz. Bluetooth telefon araç kiti seçenekleri ile aracınıza harici bir donanım ekleyebilirsiniz. İki eliniz direksiyondayken telefon görüşmeleri yapmanızı ve gelen aramaları cevaplamanızı sağlayan bu seçenekler ile dilerseniz cep telefonunuzdaki müzik listesini aracınıza yansıtabilir ya da sesli kitaplarınızı dinleyebilirsiniz. Araç telefon tutucu vantuzlu modellerini aracınızın ön kısmına ya da ön cama yerleştirebilirsiniz. Dilediğiniz zaman yerini değiştirebileceğiniz bu modeller sayesinde kullanıcının konforunu sağlayabilir ve en iyi görüş açısını elde edebilirsiniz. Araç telefon tutucu vakumlu modellerini de tercih edebilir ve gerektiğinde harita bilgisi almak için cihazınızın yerini dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Hem yol bilgisi yardımı hem de kişisel kullanımlar için ihtiyaç duyduğunuz bu modeller sayesinde dikkatinizi yolda ayırmadan güvenli bir sürüş elde edebilirsiniz. Araç telefon tutucu silikon modelleri ile de cep telefonunuzu bir bölgeye sabitlemeden tek bir aparatla kullanım sağlayabilirsiniz. Cep telefonunuzun silikon kılıfına takılan vakumlu aparatlar sayesinde dilediğiniz zaman dilediğiniz bölgede kullanım sağlayabilirsiniz. 

Cep Telefonu Araç Kiti Fiyatları

Araç telefon tutucu fiyatları değerlendirilirken öncelikle seçtiğiniz modele ve kalitesine dikkat etmelisiniz. Modeller arasında araç ile bağlantı sağlayan ve araca harici donanımlar eklemenizi sağlayan modeller için daha yüksek rakamlarla karşılaşabilirsiniz. Genellikle aracın içinde cep telefonunuzdaki müzikleri dinlemenize imkan tanıyan modeller ya da sesinizi tanıyarak cevap yazmanızı sağlayan modeller için daha yüksek rakamlar ödeyebilirsiniz. Ayrıca cep telefonunu hem kullanabileceğiniz hem de kullanım sağlarken cihazı şarj edebileceğiniz modeller için de daha yüksek rakamlar ödeyebilirsiniz. Özellikle cihazı sabitleyen modeller çok daha dayanıklı ve uzun ömürlü kullanım sağlayan modeller olarak bilinir. Eğer görüş açınızı en iyi yansıtan yeri bulabilirseniz bu modellerle pratik bir kullanım elde edebilirsiniz. Ancak cihazın yerini değiştirmek için seçtiğiniz vakumlu modeller için daha uygun rakamlar ödeseniz de sıklıkla yeri değişen vakum zaman içinde güçlü yapışma özelliğini kaybedebilir. Oto aksesuarları adına aradığınız ne varsa cimri.com adresi üzerinde bulabilirsiniz. 

Cep Telefonu Araç Kiti Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Araç telefon kiti satın alırken dikkat etmeniz gereken özellikler arasında öncelikle ürünün kalitesi gelir. Seçmiş olduğunuz model vantuzlu ve vakumlu modeller ise cihazın araca tutunmasını sağlayan vakum bölgelerinin sağlamlığına ve kullanım ömrüne dikkat etmelisiniz. Keskin virajlarda, ani fren durumlarında ve tümseklerde yerinden oynamayan modelleri tercih etmek hem trafik güvenliğini hem de sürücü güvenliğini artıracaktır. Aksi takdirde kullanıcın dikkatinin dağılmasına sebep olabilir. Mıknatıslı modellerde de mıknatısın güçlü olmasına dikkat etmeli ve dur-kalk sürecinde mıknatısın yerinden oynamamasını garanti etmelisiniz. Eğilip bükülebilen modelleri tercih ederek görüş açınız için en iyi olan yerlerde kullanım sağlayabilirsiniz. Sık sık yer değiştirmek durumunda kalmadığınız sabit seçenekler sayesinde daha uzun ömürlü kullanımlar elde edebilirsiniz. Sabit modellere eklenen ve uzayabilen kolları ile sürücüye en uygun pozisyonu alabilen modeller sayesinde de yol ile cihaz arasında en kısa göz bağlantısını sağlayabilirsiniz. Telefonunuzun hemen hemen tüm özelliklerinden yararlanabileceğiniz bluetooth bağlantı seçeneklerini de tercih edebilir, hem cep telefonundan hem de otomobilinizden en yüksek verimi alabilirsiniz. Modelleri tercih ederken otomobilinizin marka ve modelini de dikkate almanız gerektiğini unutmamalısınız.  

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery