• En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

Bebek Giyim Tekstili Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Bebek giyim tekstili alırken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta alınan kıyafetin pamuklu ve yumuşak bir dokusu olmalıdır. Bunun nedeni ise bebekleriniz cildi çok hassas olduğu için tahriş olmaması gerekmektedir. Bebeğinizin içinde hareket etmesi için seçeceğiniz giysi biraz bol olmalı ve bebeğinizi bunaltmamalıdır. Kıyafetlerin üzerinde tüy olmamasına dikkat etmelisiniz. Alacağınız ürünün standart belgeli ürünler olması öncelikleriniz arasında olmalıdır.

Bebek Giyim Tekstili Nasıl Yıkanmalıdır?

İlk etapta aldığınız tüm ürünleri yıkamanızda fayda vardır. Öncelikle bebek ürünlerini ayrı yıkamalısınız. Kıyafetler küçük olduğu için çamaşır makinesine atılmadan önce filenin içine yerleştirilmesi gerekmektedir. Böylelikle eldiven ve çoraplar makinenin içine sıkışmaz ve kolaylıkla bulabilirsiniz. Yıkama dereceleri her ürünün etiket kısmında bulunmaktadır fakat genel olarak 60 derecede yıkanmalıdır. Kurulama ise açık bir alanda olmalı, kurulamanın ardından ütü yaparak mikroplardan arındırıp bebeğinize bu şekilde giydirebilirsiniz.

Bebek Giyim Tekstili Ürünleri Nelerdir?

Bebek ayakkabısı, bebekler için üretilen ayak giyim ürünleri, çoraplar, patikler, patik ayakkabılar, botlar ve ayakkabılardır. Bebeklerin ayakları çok yumuşak olduğu için ayakkabıların mutlaka bebeğin ayağına uygun olması önemlidir. Bebek giysi takım alarak içinde zıbın, çorap, eldiven, atlet ve pijama takımlarına da sahip olabilirsiniz. Genellikle kış aylarında tercih edilen bebek tulumu; penye veya pamuklu kumaşlardan üretilmiş, bebeğin üzerinin kolay giyilip çıkartılması amacıyla çıtçıtlı veya düğmeli çeşitleri olan, patikli modelleri sayesinde bebeğin ayağının üşümesini engelleyen, işlevsel yapısıyla bebeğin belinin ve karnının açılmasına engel olan tek parçalı bebek giysisidir. Bebek bekleyen bir arkadaşınız varsa bebek havlusu alarak onun ihtiyacını giderebilirsiniz. Bebeklerin en çok kullandığı bebek body, bebeklerin giymesi için pamuk, koton veya penye kumaşlardan üretilmiş, kolsuz, yarım kollu ve uzun kollu modelleri olan, çıtçıtlı yapısıyla anne ve bebeğe kullanım kolaylığı sağlayan bebek giyim eşyasıdır. Bebek eşofman alarak bebeğinizin üşümesini engelleyebilir aynı zamanda sevim olmasını sağlayabilirsiniz. Doğum yaptıktan sonra bebek hastane çıkışı alarak bebeğinizin takım olarak giyinmesini sağlayabilirsiniz. Bebek zıbın seti ise genellikle çıtçıtlı atlet diyebileceğimiz bir adet zıbın ve alta giyilen patikli bir çoraptan oluşur. Bebek sağlığı için zıbın seçimi çok önemlidir. Bu ürünlerin yanı sıra bebek kundağı, bebek çorabı, bebek şapkası, bebek mevlut kıyafeti, bebek hırkası, bebek bornozu, beresi, patik, pantolon, uyku tulumu, şort, bot, elbise, mont, t- shirt, fanila, külotlu çorap, tayt ve etek olarak da bu kategori altında yer alan ürünler arasındadır.

Bebek Giyim Tekstili Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Bebek giyim tekstili ürünlerinin fiyat aralıkları marka, model ve kullanılan kumaşa göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle belirli bir fiyatı olmadığı gibi belirli bir fiyat aralığı da yoktur. Sizde ihtiyacınıza göre olan bebek giyim tekstili ürünlerini belirleyebilir ve bütçenize en uygun fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Bunun yanı sıra sıraladığınız bebek giyim tekstili ürünlerinin fiyatları değiştiği anda fiyat alarmı butonu sayesinde anında haberdar olabilirsiniz. Sizde bu ürünleri incelemek istiyorsanız bebek kategorisi adı altında istediğiniz sayfayı inceleyebilirsiniz.