track source

Bebek Giyim-Tekstil

En Ucuz Bebek Giyim-Tekstil Fiyatları

11376 ürün gösteriliyor.
Bebek Giyim-Tekstil fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Bebek Giyim-Tekstil modelleri ve Bebek Giyim-Tekstil fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Bebek Giyim-Tekstil kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Bebek Ayakkabısı, Bebek Giysi Takım, Bebek Pantolon, Bebek Body, Bebek Tulumu. 11376 adet Bebek Giyim-Tekstil fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Adidas BA9461 Fortarun Cf I Pembe Bebek Ayakkabısı
Adidas BA9461 Fortarun Cf I Pembe Bebek Ayakkabısı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
İdil Baby 8215 Krem Bebek Zıbın Takımı
İdil Baby 8215 Krem Bebek Zıbın Takımı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Choco Baby 9581 Interlok Uyku Tulumu
Choco Baby 9581 Interlok Uyku Tulumu
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Bebek Giyim Tekstili Nedir?

Bebek giyim tekstili, bebeklere ait ürünlerin tümüne verilen isimdir. Tüm bebek ürünlerini kapsar. Diğer tekstil gruplarından ayrılmasının sebebi bebeklerin daha narin ve hassas oluşudur. Hassas ciltlere özel olarak tasarım ve üretim yapılır. Bebek giysileri, ayakkabıları, çorapları bebek giyim tekstilinin içine girer. Bunlar dışındaki bebeklerin kullandığı ve ihtiyacı olan her türlü bebek ürünü de bu kategori içerisinde yer alır. Bebekler için tüm temel ürünler bebek giyim tekstili içerisindedir. Genel olarak; daha sağlıklı, yumuşak, anti-bakteriyel ürünler ile üretimler yapılmaktadır.

Bebek Giyim Tekstili Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Bebek giyim tekstili alırken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta alınan kıyafetin pamuklu ve yumuşak bir dokusu olmalıdır. Bunun nedeni ise bebekleriniz cildi çok hassas olduğu için tahriş olmaması gerekmektedir. Bebeğinizin içinde hareket etmesi için seçeceğiniz giysi biraz bol olmalı ve bebeğinizi bunaltmamalıdır. Kıyafetlerin üzerinde tüy olmamasına dikkat etmelisiniz. Alacağınız ürünün standart belgeli ürünler olması öncelikleriniz arasında olmalıdır.

Bebek Giyim Tekstilini Diğer Tekstil Ürünlerinden Ayıran Nedir?

Bebek giyim tekstilini diğerlerinden ayıran en büyük özelliği bebeklerin ciltlerine uygun hassasiyette üretilmiş olmalarıdır. Bebek ürünlerinin, yetişkinlere göre daha farklı üretimi yapılmaktadır. Daha yumuşak ve anti-alerjik kumaşlar tercih edilir. Kullanılan malzemenin toz ve kir tutmaması önemli bir ayrımdır.

Bebek tekstili içinde sayılabilenlerden bir diğer ürün de bebek ayakkabılarıdır. Bebek ayakkabıları da ortopedik olmalıdır. Kullanan bebeğin ayağını bilekten tam kavramalıdır. Bilekten kavramış ayakkabılar, ayağı sıkıca tutarlar. Burkulmalara karşı yeni adım atmaya başlayacak bebeklerin ayaklarını korurlar. İç tabanların ortopedik oluşu da bebeğin ayak sağlığı için önemli bir noktadır. Yalnızca ayakkabı değil kullanılan patiklerin de yumuşak dokulu olması gerekir. Ayağı koruyan yapıda ürünler sağlık için önemlidir.

Bebek Giyim Tekstili Nasıl Yıkanmalıdır?

İlk etapta aldığınız tüm ürünleri yıkamanızda fayda vardır. Öncelikle bebek ürünlerini ayrı yıkamalısınız. Kıyafetler küçük olduğu için çamaşır makinesine atılmadan önce filenin içine yerleştirilmesi gerekmektedir. Böylelikle eldiven ve çoraplar makinenin içine sıkışmaz ve kolaylıkla bulabilirsiniz. Yıkama dereceleri her ürünün etiket kısmında bulunmaktadır fakat genel olarak 60 derecede yıkanmalıdır. Kurulama ise açık bir alanda olmalı, kurulamanın ardından ütü yaparak mikroplardan arındırıp bebeğinize bu şekilde giydirebilirsiniz.

Bebek Giyim Tekstili Ürünleri Nelerdir?

Bebek ayakkabısı, bebekler için üretilen ayak giyim ürünleri, çoraplar, patikler, patik ayakkabılar, botlar ve ayakkabılardır. Bebeklerin ayakları çok yumuşak olduğu için ayakkabıların mutlaka bebeğin ayağına uygun olması önemlidir. Bebek giysi takım alarak içinde zıbın, çorap, eldiven, atlet ve pijama takımlarına da sahip olabilirsiniz. Genellikle kış aylarında tercih edilen bebek tulumu; penye veya pamuklu kumaşlardan üretilmiş, bebeğin üzerinin kolay giyilip çıkartılması amacıyla çıtçıtlı veya düğmeli çeşitleri olan, patikli modelleri sayesinde bebeğin ayağının üşümesini engelleyen, işlevsel yapısıyla bebeğin belinin ve karnının açılmasına engel olan tek parçalı bebek giysisidir. Bebek bekleyen bir arkadaşınız varsa bebek havlusu alarak onun ihtiyacını giderebilirsiniz. Bebeklerin en çok kullandığı bebek body, bebeklerin giymesi için pamuk, koton veya penye kumaşlardan üretilmiş, kolsuz, yarım kollu ve uzun kollu modelleri olan, çıtçıtlı yapısıyla anne ve bebeğe kullanım kolaylığı sağlayan bebek giyim eşyasıdır. Bebek eşofman alarak bebeğinizin üşümesini engelleyebilir aynı zamanda sevim olmasını sağlayabilirsiniz. Doğum yaptıktan sonra bebek hastane çıkışı alarak bebeğinizin takım olarak giyinmesini sağlayabilirsiniz. Bebek zıbın seti ise genellikle çıtçıtlı atlet diyebileceğimiz bir adet zıbın ve alta giyilen patikli bir çoraptan oluşur. Bebek sağlığı için zıbın seçimi çok önemlidir. Bu ürünlerin yanı sıra bebek kundağı, bebek çorabı, bebek şapkası, bebek mevlut kıyafeti, bebek hırkası, bebek bornozu, beresi, patik, pantolon, uyku tulumu, şort, bot, elbise, mont, t- shirt, fanila, külotlu çorap, tayt ve etek olarak da bu kategori altında yer alan ürünler arasındadır.

Bebek Giyim Tekstilinde Önemli Noktalar Nelerdir?

Bebek giyimindeki en önemli nokta, ürünlerin yumuşak ve pamuklu yapıda olmasıdır. Anti- alerjik şekilde üretilmiş ürünler tercih edilmelidir. Aksi durumda ilerleyen zamanlarda bebeklerde alerji hastalığı görülebilir.

Bebek giyim ürünleri alırken giysinin ve ayakkabının bebek üzerinde rahat durmasına dikkat edilmelidir. Alınacak ürün ne dar ne de bol olmamalıdır. Bebeği sıkıp, rahatsız edecek ürünler kullanılmamalıdır. Orta rahatlıkta olduğunda bebek kullanım sırasında daha rahat edecektir. Alışverişlerde koyu, mat renkler yerine renkli ve canlı renkler tercih edilebilir. Canlı renkler, bebeğin zihinsel gelişiminde önemli rol oynayacaktır. Bu, olumlu bir işleyiştir. Renkli ürünler bebeğin dikkatini çekecek ve zihnini canlı tutacaktır. Renklerin olumlu etkileri göz önünde bulundurularak ürün tercihlerinde bulunulabilir.

Bebek Giyim Tekstili Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Bebek giyim tekstili ürünlerinin fiyat aralıkları marka, model ve kullanılan kumaşa göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle belirli bir fiyatı olmadığı gibi belirli bir fiyat aralığı da yoktur. Sizde ihtiyacınıza göre olan bebek giyim tekstili ürünlerini belirleyebilir ve bütçenize en uygun fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Bunun yanı sıra sıraladığınız bebek giyim tekstili ürünlerinin fiyatları değiştiği anda fiyat alarmı butonu sayesinde anında haberdar olabilirsiniz. Sizde bu ürünleri incelemek istiyorsanız bebek kategorisi adı altında istediğiniz sayfayı inceleyebilirsiniz.