track source
track source

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Bebek T-shirt Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Bebek T-shirt markası:

2021 yılı Bebek T-shirt Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 2016 Bebek T-shirt modeli içerisinde en ucuz Bebek T-shirt fiyatı 5.38 TL iken, en yüksek Bebek T-shirt fiyatı 578.25 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Bebek T-shirt fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Eylül 2021 tarihinde ortalama Bebek T-shirt fiyatı ise 52.71 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Bebek T-shirt Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Adidas FM6725 Beyaz Trefoil Tee Bebek T-Shirt
Adidas FM6725 Beyaz Trefoil Tee Bebek T-Shirt
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Wonder Kids WK17SS7105 Çiçekli Çizgili Kız Bebek Tshirt
Wonder Kids WK17SS7105 Çiçekli Çizgili Kız Bebek Tshirt
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Bebek T-Shirt

Tekstil sektörünün en çok rağbet gören ürün çeşitleri giyim ürünleri olarak gösterilebilir. İçinde binlerce farklı markanın hizmet verdiği giyim sektörüne yön veren en önemli kategorilerinden biri ise bebek giyim kategorileridir. Bebeklerin dünyaya geldikleri ilk andan itibaren gerekli olan birçok ürünün bulunabileceği kategoriler içerisinden, ebeveynler bebekleri için gereken tüm ürünleri bulabilir. Her kişinin tercihine göre çeşitlenen bu ürünlerde birçok farklı marka tarafından üretilerek satışa sunulduğundan anne ve baba adayları farklı ürün seçeneklerini deneme şansına sahiptir. Bebekler için üretilen giyim ürünleri arasında en çok satın alınan seçenekler ise bebek tshirtleri sayılabilir. Bebek t shirt çeşitleri bakımından oldukça zengin seçeneklerle bulunabilen ürünlerdir. Birçok farklı marka tarafından üretilen bu ürünler, yenidoğan boyut seçeneklerinden başlamak üzere 2 yaşa kadar bebek tshirtleri her renk ve tasarım seçenekleri ile temin edilebilecek ürünlerdir. Ancak alternatifli olarak en çok tercih edilen seçeneklere örnek vermek gerekirse hem kız hem erkek bebekler için beyaz bebek t shirt modelleri her ebeveynin birçok sayıda temin ettiği ürünlerdir. T shirt denilince akla genelde kısa kollu seçenekler gelse de bu ürünler farklı markalar tarafından uzun kollu olarak da üretilebilen ürünlerdir. 

Bebek T-Shirt Modelleri

Bebekler için üretilen giyim ürünleri arasında en zengin seçeneklere sahip olan kategori t shirt seçenekleridir. Hem kız, hem de erkek bebekler için çok sayıda marka tarafından üretilen bu ürünler birçok farklı seçenekte bulunabilir. Ancak bu ürünler  her bebek ürününde olduğu gibi titizlikle seçilmesi ve bebeklerin hassas cilt yapısına zarar vermeyecek kalitede üretilmesi gereken ürünlerdir. Bebekler için en ideal ürün seçenekleri için ise yüzde yüz pamuktan üretilen, baskılarında zararlı kimyasallar içermeyen boyalar kullanılan, materyallerinde herhangi bir alerjen madde bulundurmayan ürünler olarak sıralanabilir. Bebeklerin her döneminde sık kullanılan t shirtlerin sıralanan kriterlere uygunluğundan emin olduktan sonra her modelde seçenek tercih edilebilir. Kız bebek t shirt seçeneklerinden bahsetmek gerekirse Türkiye genelinde bebek tekstili üzerine hizmet veren birçok firma tarafından üretilen ürünler arasından her zevke uygun olarak bir model bulunabilir. Aynı durum erkek bebe t shirt modelleri için de geçerlidir. Ancak kız ve erkek bebekler için üretilen ürünler arasında tasarım farkları elbette bulunabilir. Örneğin; hem kız bebek hem de erkekler için baskılı bebek t shirt seçenekleri bulunabilse de bu ürünler arasında farklar bulunabilir. Erkek t shirtler üzerinde kullanılan baskılar oyuncak, çizgi karakterler, çeşitli figürler ya da yazılar içerebilirken kız t shirtler üzerinde kalp, çiçek, bebek baskılarına ek olarak pullar, boncuklar bulunabilir. Ancak her iki cinsiyetteki bebek için de kısa kollu, uzun kollu, askılı seçeneklerin yanında V yaka, sıfır yaka, polo yaka gibi farklı model seçenekleri bulunabilir. Bu ürünler içinden tercih edilecek modeller evde günlük yaşam sırasında, dışarıda ya da uyku sırasında kullanılmak üzere kategorilendirilebilir. Bebek tshirtleri bebeklerin ilk doğdukları aylarda genel olarak zıbın ve benzeri bebek ürünleri kullanıldığından 6 aylık bebek t shirt modellerinin daha çok tercih edildiği söylenebilir. Motor gelişimini henüz tamamlamamış olan bebeklerin çamaşır kirletme oranı çok yüksek olduğundan özellikle bu aylarda çok sayıda alternatif ile t shirt alışverişinin yapılması gerekir.  Dileyen ebeveynler tüm alışverişlerini tek bir markadan, dileyenler ise çeşitli markalardan farklı model seçeneklerinde t shirt temini yapabilir. En beğenilen markalar ve bu markaların modelleri hakkında bilgi edinmek isteyenler, cimri.com sayfalarından inceleme yapabilir. 

Bebek T-Shirt Fiyatları

Bebek t shirt fiyatları hakkında bir bilgi verebilmek için bebeklere özel olarak üretilen ürünlerin temin edildiği markaların, modellerin, ürünlerin içeriğinin ve kalitesinin bilinmesi gerekir. Ancak tüm bilgiler edinilse dahi  yine de ürünlerin fiyatları konusunda net bir aralık verilmesi mümkün değildir. Bu ürünler birçok farklı marka tarafından farklı seçenekler ile üretildiklerinden marka bünyesinde yer alan ürünler arasında da fiyat farklarına rastlanabilir. Örneğin; kısa kollu düz beyaz bir t shirt ile uzun kollu ve baskılı t shirt veya sweatshirt fiyatları birbirinden farklı olarak şekillenebilir. Aynı şekilde aynı marka bünyesinde kız bebekler için üretilen aksesuarlı t shirt seçenekleri ile baskısız seçenekler arasında fiyat farkları oluşabilir. Dolayısı ile bebek alışverişlerinde aynı marka tercih edilse bile ürünler arasında model, renk, boyut farkları olacağından fiyat farklarının oluşması da oldukça muhtemeldir. Bebek t shirtleri kimi markalar tarafından set halinde de bulunabileceğinden ürünlerin fiyatları da buna göre şekillenir. Bebek t shirtleri ile ilgili fiyat araştırması yapan ebeveynler cimri.com sayfaları üzerinden inceleme yaparak bütçelerine en uygun ürün seçeneklerini temin edebilir. 

Bebek T-Shirt Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Bebek t shirtlerini satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli özellikler ürünlerin kumaş kalitesi, baskı sırasında kullanılan boyalar, materyallerdir. Bebeklerin genel olarak yapıları hassas ve bağışıklıkları düşük olduğundan özellikle ilk doğdukları aylarda kullanılması gereken ürünlerin hassaslıkla seçilmesi gerekir. Doğumunu takip eden aylarda büyüme süreçleri hızlı ilerlediğinden giyimi ürünlerinin de sıklıkla yenilenmesi gerekir. Bu nedenle anne baba adaylarının bebekleri için tercih edecekleri ürünlerin markalarına karar vermiş ve bu markaların hizmet politikalarını önceden incelemiş olmaları gerekir. Bunlar dışında ürünlerin temininden sonra dikkat edilmesi gereken husus, bebek t shirt modelleri olabilir. Bunu da ancak ebeveynlerin stilleri belirleyebilir. Anne ve babaların bebekleri için aldıkları t shirtlerin kullanım talimatları, yıkama dereceleri gibi detaylar da bakılması gereken detaylardan olabilir. Bebeklik dönemlerinde çok sık yıkanan t shirtlerin çekme ve renk atma olasılıkları olacağından kumaş ve  kalitelerine bakmak oldukça önemlidir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery