En uygun fiyatlı İdil Baby marka bebek t shirt seçeneklerini cimri.com sitesinde bulabilir, ürün fiyatlarını ve özelliklerini karşılaştırabilirsiniz.

Bebek t shirt tasarlama nasıl yapılır?

Bebek bodyleri son derece sık kullanılan ve çok hızlı kirlenip değiştirilen ürünlerdir. Yemek yedirme sırasında üzerine sıçramalar ya da daha büyük kazalar gerçekleşebildiğinden lekelenmelere karşı dayanıklı ve kolay yıkanabilir kumaşlardan tasarlanırlar. Bebek tişört baskıları da bu sık yıkama durumu hesap edilerek ona uygun malzeme ve mürekkep ile ve uygun bir sistem ile yapılırlar. Aksi halde desenler ve bebek t shirt yazıları birkaç yıkama içinde hızla silinebilecektir ve daha da kötüsü eskimiş bir görünüm olacaktır. Bebek t shirt kumaşları pamuklu olmalıdır. Nefes alabilmeleri sayesinde pişik ya da bunun gibi problemlere neden olmayacaktır. Özellikle yaz aylarında gün içinde ıslak kalmaması açısından sık sık değiştirilmesi gerekecektir ve yedekli olarak bulundurulması iyi olabilir. Bebek t shirt süslemeleri yaparken pul, boncuk, fiyonk gibi küçük boyutlu aksesuarlardan uzak durulmalıdır. Aksi halde bu süsler yerinden koparsa ya da bir şekilde ayrılırsa, çocuğunuz bunları bir şekilde ağzına götürüp yutabilir ve boğulma tehlikesi geçirebilir. Son derece düz, güvenli, küçük aksesuarlar içermeyen ama süslü tasarımlara öncelik vermek daha doğru olacaktır. Bu sırada kullanılacak boyaların da sağlık açısından onaylı ve güvenli olması gerekmektedir. Tüm bu sebepler nedeniyle kendiniz hazırlamak yerine, onaylı ve güvenli bir şekilde üretilmiş hazır ürünlerden satılmanız siz ve çocuğunuz için daha güvenli olabilir.

Bebek t shirt ölçüleri nasıl belirlenir?

Beden tespiti en kolay olan noktalardan biridir. Ürünlerin üzerinde bedenler ay ya da yaş olarak bulunmaktadır. Bu etiketlerin olmadığı durumlarda ise evde çocuğunuzun boyunu ve enini eliniz yardımı ile karış ile ölçüp kıyaslama yapabilirsiniz.

Bebek t shirt fiyatları ne kadardır?

Bebeğinizin günlük ihtiyaçlarını karşılayacak ve güvenle kullanabileceğiniz en ucuz bebek tişörtlerini, cimri.com sitesinde, bebek kategorisi altında yer alan, bebek giyim - tekstil sekmesini tıklayarak, bebek t shirt başlığını seçerek; ürünleri listeleyebilir; fiyat ve özelliklerini kolaylıkla karşılaştırabilirsiniz.

https://www.cimri.com/bebek-t-shirt