Bebek Çorabı

En Ucuz Bebek Çorabı Fiyatları

280 ürün gösteriliyor.
Bebek Çorabı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Bebek Çorabı modelleri ve Bebek Çorabı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Bebek Çorabı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: DeFacto, Lc Waikiki, Babyjem, Disney, Mycey. 280 adet Bebek Çorabı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Adidas BA9461 Fortarun Cf I Pembe Bebek Ayakkabısı
Adidas BA9461 Fortarun Cf I Pembe Bebek Ayakkabısı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
İdil Baby 8215 Krem Bebek Zıbın Takımı
İdil Baby 8215 Krem Bebek Zıbın Takımı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Choco Baby 9581 Interlok Uyku Tulumu
Choco Baby 9581 Interlok Uyku Tulumu
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Bebeklerin en önemli ihtiyaçlarından biri de minik ayaklarını yaz kış üşütmekten koruyacak olan çoraplardır. Soğuk kış günlerinde kalın yünlü çoraplar, yazın da daha ince çoraplar kullanarak bebeklerin ayaklarını sıcak tutabilirsiniz. Bebeğin yeni yeni yürümeye başladığı dönemlerde de kaydırmaz çoraplar kullanarak zeminde kayarak düşmesini önleyebilirsiniz. Bebeğiniz, ayak tabanı altında kaydırmaz bir etki yaratan bu çoraplarla çok daha güvende hissedebilir.

Bebeklere Çorap Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Bebek çorabı alırken pamuklu ürünleri tercih etmek önemlidir. Tamamen pamuklu kumaştan üretilen çoraplar, bebeğin ayaklarını terletmez. Ayakları terlemeyen bebek, daha konforlu hissedecektir. Ayrıca terleme bebeklerin sıklıkla üşütmesine de neden olabilir. Çorapların lastik kısımlarının da çok gergin olmaması bebeğin rahatı için tercih edilmelidir.

Kız bebek çorapları, erkek bebek çorapları, çıngıraklı çoraplar, oyuncaklı çoraplar, altı kaydırmaz bebek çorapları gibi çok farklı tasarımlar arasından seçim yaparak bebeğinizin gardrobunu canlandırabilirsiniz.

En Uygun Fiyatlı Bebek Çorapları Nereden Alınır?

Ucuz bebek çorap setleri almak için Cimri.com mağazalarını ziyaret edebilirsiniz. Cimri, farklı online satış kanallarından aldığı ürün bilgisi ve fiyatları anlık olarak ekranınıza yansıtarak paylaşır. Böylece cimri.com ile en uygun fiyatlı ürünlere en kolay biçimde ulaşabilirsiniz. Cazip fiyat avantajını zahmetsizce bulabileceğiniz cimri.com, geniş ürün çeşitliliğine ulaşmanızı da kolaylaştırır. Baby Fehn, Yü-me-se, Mini Damla, Sebi Bebe, Bebetto gibi markaların bebek çoraplarını cimri.com’dan alabilirsiniz.