track source

Bebek Ayakkabısı

Bebek Ayakkabısı Fiyatları

1364 Ürün gösteriliyor.
Bebek Ayakkabısı fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Bebek Bakım Çantası Fiyatları
 • Bebek Bakım Seti Fiyatları
 • Bebek Banyo Küveti Fiyatları
 • Bebek Bardağı-Suluk Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Bebek Ayakkabısı Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Bebek Ayakkabısı markası:

  2021 yılı Bebek Ayakkabısı Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  24 Haziran 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 1364 Bebek Ayakkabısı modeli içerisinde en ucuz Bebek Ayakkabısı fiyatı 9.09 TL iken, en yüksek Bebek Ayakkabısı fiyatı 1616.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Bebek Ayakkabısı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 24 Haziran 2021 tarihinde ortalama Bebek Ayakkabısı fiyatı ise 246.44 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Bebek Ayakkabısı Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Bebek Ayakkabıları

  Bebeklerin yaşamlarının ilk günlerinde olduğu gibi büyüme evreleri de oldukça heyecan vericidir. Bu anlardan en önemlilerinden biri olan ilk adımı atma ve bu adımı atana kadar süren gelişim evreleri hem ebeveynler hem de çevresi tarafından büyük bir heyecanla izlenir. Tüm bu süreçlerde en önemli detaylardan birisi olan bebek ayakkabısı, seçim yapılırken oldukça dikkat edilmesi gereken konulardan birisidir. Üstelik bebeğinizin gelişim evresinde doğru bir ayak gelişimi için bebek ayakkabılarının özenle seçilmesi gerekir. Günümüzde birçok marka oldukça farklı modelleri ve çeşitleri bir arada kullanıcılara sunar. Bu nedenle öncelikle tüm bu markalar ve modelleri gözden geçirirken sahip olduğu özelliklere dikkat edilmesi gerekir. Güvenilir, her hareketini rahatça yapmasını sağlayan bir ayakkabıyı seçmek oldukça önemlidir. Hem kız hem erkek bebekler için üretilen birçok ayakkabının malzeme kalitesini gözden geçirmeli, bebeğinizin ayaklarında veya cildinde herhangi bir soruna sebep olmayacağından emin olmalısınız. Farklı boyutlarda üretilen bu modellerin bebeğinizin hızlı büyüdüğünü göz önünde bulundurarak hangisinde ayağının daha rahat edeceğini tespit etmeniz gerekir. Spor ayakkabı, sandalet, bot veya plajda giyebileceği farklı ortamlarda giyebileceği birçok farklı ayakkabı bir arada sunulur. Bu nedenle tüm bu bebek ayakkabı sektöründe istediğiniz ayakkabıyı seçerken hem bebeğinizi hem de çevre şartlarını göz önünde bulundurmanız daha doğru bir ayakkabıyı seçmenizi sağlar.

  Bebek Ayakkabısı Modelleri ve Özellikleri

  Tüm bebek ayakkabıları birçok model ile satışa sunulması nedeniyle birçok farklı özelliği de bünyesinde barındırır. Örneğin ilk zamanlarda bebeğinizin ayaklarına uygun bir ayakkabıyı seçmekte zorlansanız bile alıştırma evresinde bebek ev ayakkabı modelleri seçim yaparken daha kolay alternatifleri bir araya getirmenizi sağlar. Ev içerisinde daha rahat hareket etmesini sağlayacak ve kas gelişiminde sürekli hareket ettirmesi gereken bacak ve ayaklarını engellemeyen bir ayakkabı olması önemlidir. Panduf veya babet modelleri ile sıklıkla karşılaşılan bu ayakkabı modelleri birçok ebeveyn tarafından bebeklerinin ilk adımlarını rahat atabilmesi için seçilir. Bu modellerin yanı sıra yaz aylarında ailecek tatil yaparken bebeğinizin hassas cildinin yanı sıra plajda rahatça hareket edebilmesi için üretilen bebek deniz ayakkabısı birçok özelliği bir arada bulundurur. Özellikle kaygan, sert ve taşlı zeminlerde hareket ederken bebeğinizin ayaklarını koruması önemlidir. Üstelik kızgın kumların bebeğinizin ayak tabanında herhangi bir rahatsızlık veya tahrişin önüne geçer. Birlikte suya girdiğinizde suyun içinde göremediğiniz herhangi bir yosun, çöp veya taşın bebeğinizin ayaklarına zarar vermesini engeller. Üstelik bunların dışında parazit ve mikroplara açık olan bağışıklık sistemlerini ayakkabıların koruyuculuğu sayesinde daha az maruz bırakırsınız. Bu modellerden biri olan bebek ayakkabısı ilk adım çeşidi ile de sıklıkla tercih edilir. En heyecan verici anlardan biri olan bebeğinizin ilk adımı atmasının ardından yürümeye daha kolay adapte olabilmesi için seçeceğiniz ayakkabının da önemi büyüktür. Ayak ve ayak bileklerinin desteklendiği, dengeli bir şekilde yürümesine göre tasarlanan bir ayakkabı olması önemlidir. Ayrıca düzgün bir ayak basması konusunda kaslarını uyaran bir ayakkabı olması bu konudaki en önemli ayrıntılardan biridir. Bu nedenle bebeğinizin ilk adım ayakkabısını seçerken birçok ayrıntıya dikkat etmeniz gerekir. Bebek ayakkabıları ayrıca bebeklerinizin ay ve yaş dönemlerine göre farklılık gösterir. Örneğin; 1 yaş bebek ayakkabıları ile 6 aylık bebek ayakkabısı modelleri bebeklerin kas gelişimine, destek mekanizmasının nasıl olması gerekliliğine göre değişkenlik gösterir. Bu nedenle bebeğiniz için ayakkabı seçerken aynı zamanda bebek ayakkabı numaraları ile birlikte gelişim dönemlerini de göz önünde bulundurmanız önemlidir.

  Bebek Ayakkabısı Fiyatları

  Bebek ayakkabısı fiyatları birbirinden farklı birçok modeli bir arada bulundurması nedeniyle farklılık gösterir. İlk olarak ayakkabının malzeme kalitesi fiyatı belirleyen en önemli unsurlar arasında yer alır. Bu nedenle ayakkabınızı seçerken bebeğinizin ayağına uygun ve kaliteli bir ayakkabı almak isterseniz daha fazla fiyat ödeyebilirsiniz. Fakat bu uzun vadede bebeğinizdeki sağlık sorunlarını engelleyeceği için daha tasarruflu bir seçenektir. Yazlık bez ayakkabılar ve kışlık bot olarak tasarlanmış ayakkabılar da farklı düzeyde malzemeler kullanılması nedeniyle farklı fiyatlarla sunulur. Bu nedenle dikkatli olmanız gereken noktalardan biri botların su geçirmez ve aynı zamanda bebeğinizin ayaklarını rahat oynatabileceği bir ayakkabı olmasına dikkat etmenizdir. Bu malzemelerle üretilmiş bir ayakkabı daha yüksek fiyatlarla satışa sunulur. Farklı renkler ve modellerde bu üretimlerde fiyatları etkileyen unsurlardır. Örneğin; çizgi film kahramanları veya süper kahramanları tasarımına dahil eden seriler daha yüksek bir fiyatla sunulabilir. Bu nedenle nasıl bir tasarım istediğinizi göz önünde bulundurarak daha doğru bir fiyat analizi yapabilirsiniz. Buna bağlı olarak bebek ayakkabısı markaları farklı tasarımlarla farklı fiyatları piyasaya sunar. İstediğiniz marka ve tasarımı iyi seçebilirseniz fiyatlar konusunda da daha net bir fikre sahip olabilirsiniz. Markaların malzeme kalitesini ve bebek ayakkabısına uygun ergonomik yapısını tespit ederek istediğiniz markaya karar verebilirsiniz. Tüm bu detayları göz önünde bulundurarak seçeceğiniz ayakkabının fiyatı ve bütçenizi doğru ayarlayabilirsiniz. Tüm bunlara rağmen seçim yapamamanız durumunda sayfamız üzerinden yapılan yorumlara göz gezdirebilirsiniz. Böylece kullanıcı deneyimlerini baz alarak bebeğiniz için en doğru ayakkabıyı seçebilirsiniz. Ayrıca seçim yaptıktan sonra cimri.com üzerinden sıklıkla arama yaparak dönemsel olarak yapılan indirimleri ve kampanyaları yakalayabilir, böylece bebeğiniz için doğru ayakkabıyı en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

  Bebek Ayakkabısı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Bebek ayakkabısı satın alırken dikkat etmeniz gereken birçok özellik bunlar. Bunların en başında bebek ayakkabısı ortopedik olarak tasarlanıp tasarlanmadığı önem taşır. Bebeğinizin tüm gelişim aşamalarında doğru bir ayakkabı seçimi ile kaslarını, ayak gelişimini doğru olarak etkileyen bu seçim ilerleyen dönemlerde ortopedik olarak ortaya çıkabilecek sağlık sorunlarının önüne geçer. Bu nedenle malzeme kalitesinden ve tasarımında emin olduğunuz bir ayakkabıya yönlenmeniz hem seçim yapmanızı hem de bebeğinizin sağlığını korumanızı kolaylaştırır. Ayrıca ayakkabının hafif ve esnek olması da en önemli ayrıntılardan biridir. Bebeğiniz ayağını kolay kaldırabilmesi ve hareket ettirebilmesi için hafiflik önemli ayrıntılardan biridir. Ayakkabının içinde kolay hareket eden bir ayak için ise esneklik gerekir. Doğru büyüklükte bir ayakkabı olması da çok önemlidir. Küçük bir ayakkabı hem hareketini kısıtlar hem de sıkı olması nedeniyle kan dolaşımını engelleyeceği için bebeğinizi rahatsız eder. Bu nedenle huzursuz ve hareket etmek istemeyen bir bebekle karşılaşabilirsiniz. Kaymaz tabanlı bir ayakkabı ise bebeğinizin ilk adımlarında ve her hareketinde düşmesini engelleyerek korkmadan hareket etmesini sağlar. Böylece siz de olabilecek kazalar konusunda endişe etmezsiniz. Ayrıca cırt cırtlı bir ayakkabı seçmek bağcıklı bir ayakkabının kullanımından daha konforlu olması sebebiyle kolay bir kullanım sağlar. Sandalet seçerken de dikkatli olunması gerekir. Sandaletin ayakta koku yapmadığına ve bebeğinizin ayağını kenarlarıyla tahriş etmeyeceğinden sıkmayacağından emin olmalısınız. Plastik malzemelerden üretilmemiş olması da bebeğinizin sağlığı için önemli ayrıntılardandır. Bebek spor ayakkabılar ise hemen herkesin en çok sevdiği modeller arasında yer alır. Özellikle esnek taban ve hava alan modelleri bir araya getiren bu spor ayakkabıları bebek ayakkabısı modelleri arasında en çok tercih edilenler arasında yer alır. 

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery