Mymio Fiyonklu İnterlok Kısa Kol Çıtçıtlı Yaka Pembe Kız Bebek Elbise

Mymio Fiyonklu İnterlok Kısa Kol Çıtçıtlı Yaka Pembe Kız Bebek Elbise

DeFacto N2502A2.20SP.BG115 Sarı Çizgili Fırfır Detaylı Düğmeli Kız Bebek Elbise

DeFacto N2502A2.20SP.BG115 Sarı Çizgili Fırfır Detaylı Düğmeli Kız Bebek Elbise

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Bebek Elbisesi Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Bebek Elbisesi markası:

2021 yılı Bebek Elbisesi Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
24 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 433 Bebek Elbisesi modeli içerisinde en ucuz Bebek Elbisesi fiyatı 11.58 TL iken, en yüksek Bebek Elbisesi fiyatı 435.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Bebek Elbisesi fiyatlarının ortalaması alındığında ise 24 Eylül 2021 tarihinde ortalama Bebek Elbisesi fiyatı ise 84.51 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Bebek Elbisesi Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Mymio Fiyonklu Poplin Kısa Kol Bebe Yaka Somon Kız Bebek Elbise
Mymio Fiyonklu Poplin Kısa Kol Bebe Yaka Somon Kız Bebek Elbise
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
ChatonDor Unicorn Mendil Etek Kız Bebek Elbise
ChatonDor Unicorn Mendil Etek Kız Bebek Elbise
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Bebek Elbisesi

Bebek kıyafetleri şirin ve renkli, minik kalıpları ile herkesin beğeneceği formlarda üretilir. Her yaştan insan bu minik kıyafetleri gördüğünde içi sevgi ile dolar. Bebek giysileri almak sadece küçük çocukları olan insanların aldığı eşyalar değil. Çocuk sahibi olmadan da bu eşyaları satın alabilirsiniz. Özellikle yakın çevrenizde, arkadaş ortamınızda küçük çocuğu olan kişiler var ise bu insanlara hediye olarak alınacak en iyi hediye çoğunlukla bir bebek elbisesi olabilir. Hediye götüreceğiniz ya da alacağınız kişilerin cinsiyeti ne olursa olsun bu ürünler hem kız hem de erkek çocuklarına uygun olacak şekilde üretilir. Bu ürünler özellikle küçükler için üretildikleri için renkli ve şirin modelleri ile dikkat çeker. Bebek elbisesi modelleri genel olarak bebeğin kız ve erkek olmasına veya bedenine göre çeşitlenir. Kendi bebeğiniz ya da bir yakınınızın çocuğuna severek bu modellerden satın alabilirsiniz. Birine verilebilecek en tatlı hediyeler arasında yer alır. Kız ve erkekler için üretilen bu ürünlerin tümünü cimri.com sayfasında bulabilirsiniz.

Bebek Elbisesi Modelleri ve Özellikleri

Kız ve erkekler için üretilen elbiseler özellikle cinsiyete, bedene ve yaş ya da ay bilgilerine, renk ve modellere göre değişir. Küçüklerde en az büyük insanlar kadar şık ve özenli giydirilir. Özellikle çocuklar için üretilen bu minik kıyafetler küçük ve şirin formları ile birçok insanın gönlünü fetheder. Bebek giyim ürünleri pamuklu, saten, örgü, tül, yün, sentetik ve daha birçok malzeme kullanılarak dikilir. Küçükler için dikilen giysilerin dikimi büyük insanlar için dikilen elbiselere göre daha fazla uğraş ve emek gerektirdiği için daha fazla ayrıntıya sahip olacak şekilde üretilir. Bu ürünler ana malzeme dışında üzerlerinde boncuk, işleme, cep ve benzeri birçok detay bulundurur. Bebek elbisesi örgü modelleri, özellikle yünlü ya da pamuklu malzemeler kullanılarak üretilir. Bu modellerin birçoğu fabrikasyon örgü ile de üretilebileceği gibi el örgüsünden de üretilir. Bebekler de tıpkı büyük yaştaki insanlar gibi düğün ve benzeri yerlerde, özel günlerde abiye elbiseler giyer. Bu kıyafetler özellikle renkli ve gösterişli tasarımları ile ön plana çıkar. Bebek elbisesi abiye modellerinde tül, tütü, sentetik diğer kumaşlar kullanılır. Kızlar için üretilen abiyeler kabarık etekleri ve parıltılı işlemeleri ile göz kamaştırır. Erkekler için üretilen modeller ise minik kravatlar ve papyon gibi ögeler ile zenginleştirilir. Abiye dendiğinde her zaman akla kızlar için dikilen elbiseler gelse de erkekler içinde bir o kadar geniş bir abiye çeşidi bulunur. Özellikle erkekler için dikilen abiyeler pantolon ve ceket veya yelek gibi parçalardan oluşur. Bebek balerin elbisesi de en çok satın alınan ürünler arasında yer alır. Özellikle küçük kızları minik balerinler gibi giydirmek isteyen anne babalar bu giysiyi satın alarak çocuklarını birer balerin yaparlar. Bu kıyafetin en belirgin özelliği minik ve renkli tüllerden yapılan tütülü eteği olabilir. Bu elbiseler tamamlayıcısı olan bandanalar, taçlar ve çorap eldiven gibi aksesuarları ile birlikte satılabileceği gibi tek halde de satılır. Minikler için dikilen giysilerin en belirgin özelliği hemen küçülmeleri olabilir. Bunun önüne geçmek isterseniz de alacağınız giysileri bir beden büyük alabilir ve kıyafetin seneye de giyilmesini sağlayabilirsiniz.

Bebek Elbisesi Fiyatları

Bebek elbisesi erkek ve kız çocuk modellerinin fiyatları genel olarak ürünün markasına, modeline, bedenine ve kumaş özelliği gibi özelliklerine göre değişip farklılaşır. Bu kıyafetlerin en belirgin özelliğinin başında erkek ve kızlar için ayrı ayrı üretilmeleri gelir. Erkekler için üretilen modeller daha az ayrıntıya ve detaya sahip olduğundan kızlara göre üretilen modellere göre daha uygun fiyatlara satışa sunulur. Kız çocukları için üretilen elbiseler daha fazla süse, detaya ve ögeye sahip olduğundan daha yüksek fiyatlara satılır. Abiye modellerin tümü cinsiyet fark etmeksizin daha yüksek fiyatlı olmaları ile bilinir. Abiye ürünlerin üretildiği kumaşalar daha özel olduğundan bu doğrudan fiyatlarını etkiler. Bebek bahçıvan elbisesi gibi ürünler ise özel ve kostüm gibi olan ürünler oldukları için diğer tüm modellere göre daha yüksek fiyatlara satılabilir. Bu noktada kalite ve fiyat doğru orantılı olduğu için marka da doğrudan fiyatı etkiler. Bilinen markaların ürünleri yüksek fiyatlı olabilir. Cimri.com sayfası üzerinden modellere ve fiyat bilgilerine ulaşmak isterseniz siteyi ziyaret ederek bunların tümüne ulaşabilirsiniz.

Bebek Elbisesi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Bebek elbisesi satın alırken dikkat etmeniz gereken birkaç özellik bulunur. Bunların en başında satın alacağınız ürünü kime hangi cinsiyetten bebeğe satın aldığınız gelir. Bebeğin kız ve erkek olması alacağınız ürünün bedeninden tutun, rengine ve modeline dek her şeyi belirler. Çocuğun kaç aylık ya da kaç yaşında olduğu da önemli olur. Çünkü her model her yaşa uygun olmaz. Uzun süre giyilecek elbiseler alacaksanız bir beden büyük almanız yararlı olur. Bebek bayramlık elbise modelleri gibi modeller ya da balerin ve bahçıvan gibi kostüm olarak dikilen elbiseler örgü ve benzeri modellere göre daha yüksek fiyatlı olabilir. Eğer hediyelik ve uygun fiyatlı bir ürün alacaksanız bu tip ürünlerden çok örgü ve pamuklu ürünlere bakabilirsiniz. Kızlar için alınacak modeller daha çok canlı kırmızı, pembe, beyaz ve sarı gibi renklerden; erkekler için alınacak modeller de mavi, siyah, kırmız, turuncu ve benzeri renklerden seçilebilir. Model ve fiyat bilgilerin tümüne tek bir adresten ulaşmak, tüm alışverişi güvenle tamamlamak isterseniz cimri.com’da yer alan modellere ve fiyatlara bakabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery