Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Bebek Botu Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Bebek Botu markası:

En Çok İncelenen Bebek Botu Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Bebek Botu Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
25 Temmuz 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 67 Bebek Botu modeli içerisinde en ucuz Bebek Botu fiyatı 31.63 TL iken, en yüksek Bebek Botu fiyatı 551.91 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Bebek Botu fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Temmuz 2021 tarihinde ortalama Bebek Botu fiyatı ise 203.03 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Bebek Botu Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Bebek Botu

Kış ayları geldiğinde diğer giysiler değiştiği gibi ayağa giyilen eşyalar da soğuk havadan korunacak şekilde değişir. Birçok insan bu havalarda kalın tabanlı, kalın derili ve içi kürklü ya da kalın malzemeden yapılan bot ve çizme benzeri giysiler giyer. Tıpkı büyük insanlar için yapıldığı gibi küçük kullanıcılar içinde soğuk havalarda giymek için ayakkabılar üretilir. Bu ürünlerde de diğer ürünlerde olduğu gibi ayağı sıcak ve kuru tutmak amaçlanır. Bu amaç için üretilen bebek botu da bu amaca yönelik malzemeler kullanılarak üretilir. Ürünler kızlar ve erkekler için ayrı ayrı ve farklı tasarımlara, renklere sahip olacak şekilde tasarlanır. Ürünlerin kimisi lisanslı markaların olabilir iken kimisi de ayakkabıcılarda bulabileceğiniz türden kaliteli ürünler olur. Bazı ürünler küçük yaştaki çocukların evde giymesine, karlı ya da soğuk havalarda kullan masona uygun olacak şekilde farklı özelliklere sahip olacak şekilde üretilir. Botların birçok amaca yönelik kullanımı olan farklı modelleri bulunur. Bu modelleri incelemeye başlamadan önce hangi amaç ile kullanmak için alışveriş yaptığınıza karar vermeniz daha kolay karar vermenizi sağlar. 

Bebek Botu Modelleri ve Özellikleri

Soğuk havalar özellikle hastalıkların ve soğuk algınlıklarında çoğaldığı bir dönemi kapsar. Bu aylarda karşılaşılan birçok hastalıkta çoğunlukla soğuk algınlığı sebebiyle oluşur. İnsan vücudu en çok ayaklarından üşütür. Bu nedenle kışın ayaklarınızı sıcak tutarak hastalıklardan kaçabilirsiniz. Büyük insanlarda olduğu gibi küçük çocuklarda da kalın tabanlı botlar ve çizmeler giyilir. Küçük kullanıcılar için üretilen bu ürünlerin birbirinden farklı kullanım alanları ve amaçları olduğu gibi farklı da özellikleri bulunur. Özellikle modeller cinsiyete dayalı olarak birbirinden ayrılır. Kızlar için daha renkli, prensesli ya da diğer karakterlerin kullanıldığı ürünler tasarlanırken, erkekler için daha koyu renkleri olan üzerinde araba, uçak ve benzeri karakterlerin bulunduğu ürünler tasarlanır. Bebek botları erkek çocukları için üretilir. Erkek çocukları için üretilen bu ürünlerin renkleri çoğunlukla mavi, siyah ve diğer koyu renkler içinden seçilir. Ürünlerin dış tarafa bakan yüzeyleri bazen düz bezen de animasyon karakterlerin yer alacağı şekilde renklendirilir. Markadan markaya değişse de bazı markalar bu çizimlerde lisanslı çizgi film karakterlerini kullanır. Botların tabanları kaymaz kauçuktan elde edilen kalın bir taban olacak şekilde yapılır. Kalın ve kaymaz taban çocuğun karda ve yağmurda kaymadan özgürce oyun oynamasını sağlar. Su almaz materyallerden üretilen ürünleri birçok anne ve baba gönül rahatlığıyla tercih eder. Bebek botu kız modelleri ise oldukça renkli ve süslü tasarımları ile dikkat çeker. Bu ürünlerde çoğunlukla pembe ve tonları veya diğer parlak ve canlı renkler kullanılır. Canlı renkler püsküller, fiyonklar ve diğer süslemeler ile desteklenir. Erkeklerde olduğu gibi bu ürünlerin bazılarında da çizgi film karakterleri kullanılır. Yine bu ürünlerin tabanları da kalın ve kauçuk tabandan yapılır.  Bebek ev botu modeli ev kullanıma uygun olacak şekilde hafif ve pamuklu ya da polar materyaller kullanılarak imal edilir. Ürünler ne kadar ev içinde kullanılmak için üretilseler de tıpkı diğer botlar gibi kalın ve kolay yürümeyi sağlayacak esnek tabanlara sahip olacak şekilde üretilir. Bebek botu gölgelikli modeli ise tasarım olarak üst kısmında içine yağmur suyu almasını engelleyecek bir ufak gölgelik tasarımı ile üretilir. 

Bebek Botu Fiyatları

Bebek botu fiyatı en başta botu kullanacak miniğin cinsiyetine göre ve ürünün hangi modelde olduğuna göre değişir. Her model aynı fiyat ile satılmaz. Her ürünün kendi özelliklerine göre belirlenen bir satış fiyatı bulunur. Bunun dışında erkekler için üretilen modeller araba ve benzeri figürleri ile dikkat çeker. Kız çocukları için üretilenler ise fiyonklu ya da püsküllü aksesuarları ve renkli tasarımlarıyla dikkat çeker. Bu özellikler fiyatın değişmesine neden olur. Markaların lisanslı çizgi film karakterlerini kullanarak ürettikleri modeller fiyat olarak daha yüksek fiyata satılır. Bunun dışında bazı modellerin gölgelikli tasarım gibi ek tasarım özellikleri bulunur. Bu gibi özellikleri olan ve yağmurda giymek için üretilen su geçirmez ürünler fiyat bakımından klasik modellere göre daha yüksek fiyatlara satılabilir. Eğer dayanıklı ve fiyat olarak ekonomik bir ürün satın almak isterseniz bütçenize uygun olan ürünü sitede bulunan fiyat filtrelemesi özelliği ile bulabilirsiniz. Fiyat belirleyen bu önemli ayrıntılara dikkat ederseniz bütçe kontrolü yaparak alışverişinizi tamamlarsınız. Model bilgisinin doğrudan fiyatı etkilediğini aklınızda bulundurmanız gerekir.

Bebek Botu Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kış aylarında kullanmak ve giymek için satın alınan ürünlerde dikkat etmeniz gereken en önemli özellik su geçirmez ve kaymak malzemelerden üretilmesi olur. Alacağınız ürünler deri, suni deri, lastik ya da diğer materyaller kullanılarak üretilir. Birçok kullanıcı özellikle yağmurda giymek için plastikten yapılan botları, genel kullanım içinde deriden yapılanları tercih eder. Su geçirmemesi ve kaymaması açısından dışarıda giyme amacı ile alınan modellerin sağlam olmasına dikkat edebilirsiniz. Bunun dışında erkekler ve kızlar için ayrı ve özel modeller tasarlanır. Erkekler için tasarlanan modellerde mavi ve tonları kullanılırken, kızlar için ise pembe ve tonlarında üretilen fiyonklu ve püsküllü şirin ve tatlı modeller üretilir. Model dışında cinsiyet ürünün rengi dahi belirler. Renk bebek bot modelleri içinde bu açıdan dikkat etmeniz gereken özellikler arasında yer alır. Ürünü satın alırken çocuğunuzun ayak numarasına uygun olan ürünü almaya çalışın ve içine kalın çorap giyilebileceğini de düşünerek ona göre pay vererek numara seçiminizi yapın. Ürün yorumlarını okuyarak en iyi ürünü satın alıp almadığınız netleştirebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery