Bebek Patik

En Ucuz Bebek Patik Fiyatları

254 ürün gösteriliyor.
Bebek Patik fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Bebek Patik modelleri ve Bebek Patik fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Bebek Patik kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Adidas, Babyjem, Sevi Bebe, Modakids, Funna Baby. 254 adet Bebek Patik fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Adidas BA9461 Fortarun Cf I Pembe Bebek Ayakkabısı
Adidas BA9461 Fortarun Cf I Pembe Bebek Ayakkabısı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
İdil Baby 8215 Krem Bebek Zıbın Takımı
İdil Baby 8215 Krem Bebek Zıbın Takımı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Choco Baby 9581 Interlok Uyku Tulumu
Choco Baby 9581 Interlok Uyku Tulumu
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

  Bebeklerin doğduğu andan itibaren yürüme esnasına kadar geçen sürede ayaklarını sıcak tutacak, ilk adımlarını atmalarına yardımcı olacak birçok patik çeşidi vardır. Ucuz ve güvenli alışverişin adresi Cimri.com’da Sema Bebe, Chicco, Baby Fehn, Adidas gibi markalara ait en kaliteli bebek patik çeşitlerini bulabilirsiniz!

 • Bebek Patik Nedir?

  %100 pamuk ya da ince deriden üretilen, yürüme çağına gelip ayakkabı giyene dek bebeklerin ayaklarını sıcak tutmak ve korumak için üretilmiş patik çeşididir. Cırt cırtlı yapışkan veya çıt çıtlı modellerde üretilen patikler, bebeklerin ayağına kolayca giydirilmesi açısından annelerin tercihidir. Bebek ayakkabısı kullanmadan önceki evrede, bebeklerin ayaklarının koruyucusu olan patikler deri veya farklı kumaş seçenekleri ile yaz kış güvenle kullanılabilir.

 • Bebek Patik Modelleri Nelerdir?

  Üretildiği malzemeye ve yapısına göre farklı bebek patik çeşitleri mevcuttur. Çıngıraklı patik; bebeğin ulaşamayacağı iç kısmına küçük bir çıngırak konarak, bebeğin ilgisini çeken ve eğlenmesine imkân veren patik çeşididir. Bebek çorap patik; çoraba benzer yapısıyla bebeklerin ayağını ve bileğini soğuktan koruması için üretilmiş patiklerdir. Son yıllarda üretilen organik deri patikler, astarlı ya da astarsız modelleriyle ebeveynlerin tercihleri arasına girmiştir. Erkek bebek patik modelleri; klasik erkek rengi sayılan mavi ve tonlarında yapılır. Kız bebek patik modelleri ise daha süslü ve renkli tasarımlara sahiptir.

 • Bebek Patik Nasıl Seçilir?

  Bebeklerin ciltlerinin hassaslığına ve kemik gelişimlerinin yeni başladığına dikkat edilerek hareket kolaylığı yani esnekliğine, ayağını kaldırmak istediğinde rahat olması için hafifliğine ve tabi ki sağlamlığına dikkat etmelisiniz. Gelişimleri hızlı olan bebekler için birçok çeşit patik bulunmaktadır. Bebek patik ölçüleri kendi içerisinde ay ay numaralandırılır. 1 numara bebek patikleri; 2-4 ay arasındaki bebekler için uygundur. 4-8 aylık bebekler için 2 numara bebek patikleri oldukça rahat kullanım imkânı sağlar. 3 numara patikler ise 8-12 aylık bebekler için uygunken, 4 numara patikler 12 aylık ve üstü bebekler için üretilmiştir.

  Bebek patiği seçilirken özen gösterilmelidir. Narin bebek ayaklarının yapısı yeni yeni oluştuğu için ayak gelişimine olumsuz etki yapacak sert ürünler değil, yumuşak özellikli patikler tercih edilmelidir. İçi astarlı ya da astarsız modeller çorapsız da giydirilebileceği için anti alerjik kumaşlardan üretilmiş çeşitlere yönelebilirsiniz. Patiğin üzerinde düğme, çiçek gibi bebeğin koparıp yutabileceği ürünlerin olmamasına veya çok sağlam şekilde dikilmiş olmasına dikkat etmelisiniz.