Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Bebek Şort Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Bebek Şort markası:

2021 yılı Bebek Şort Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
24 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 733 Bebek Şort modeli içerisinde en ucuz Bebek Şort fiyatı 7.5 TL iken, en yüksek Bebek Şort fiyatı 244.99 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Bebek Şort fiyatlarının ortalaması alındığında ise 24 Eylül 2021 tarihinde ortalama Bebek Şort fiyatı ise 32.8 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Bebek Şort Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Bebek Şort

Bebekler de tıpkı yetişkinler gibi birçok giyim kıyafetine ihtiyaç duyar. Bebeklere özel tasarlanıp üretilen birçok kıyafet seçeneği bulunur. Bebek giyimi kullanıcılar tarafından oldukça fazla bir beğeni gören ürün grupları arasında yer alır. Bu ürün gruplarının en keyifli ürün seçeneklerinin birisi de kuşkusuz ki bebek şort modelleridir. Sadece sıcak yaz aylarında değil, kalın bir çorap ile serin havalarda da giyilebilen şort modelleri bulunur. Kumaş, desen, renk ve tema olarak pek çok farklı ürün gamında bebek şortları tasarlanıp üretilir. Şortlar, özellikle 1 yaşını geçmiş, yürümeye başlayan bebeklerin hareketini kolaylaştırıp rahat olmalarına imkan sağlayan kıyafetler arasında bulunur. Sıcaklığın uygun olduğu her ortamda giyip rahat etmelerini sağlar. Bebeklere özel doğumdan aylıktan 2 yaşına kadar, birçok farklı beden ölçüsünde bebek şort modelleri bulunur. Bebekler doğduktan itibaren çok kısa zaman aralığında beden değişimleri geçirir. Bu sebeple tüm bebekler kıyafetlerini kısa süreli giyebilirler. Markalar bu nedenle farklı fiziksel ölçülerine sahip bebeklerin, ihtiyacına göre çeşitli beden ve ebatlarda şort tasarlar, üretir. 

Bebek Şort Modelleri

Bebeklere özel tasarlanan şort modelleri, ev ortamında giyilen ve ev dışında giyilen olmak üzere 2 ana grupta bulunur. Görsel kalite ve kumaş türü olarak ev içi ve dışında farklı özelliklere sahip bebek şortları tercih edilebilir. Bebekler için yetişkinlere göre daha sağlıklı giysiler tercih edilmesi gerekir. Bebeklerin vücutları gibi ciltleri de alerjenlere karşı hassastır. Bu sebeple bebeklerin giyecek oldukları kıyafetlerin, ciltlerine zarar vermemesi gerekir. Cildine temas eden kıyafetlerin büyük oranda organik materyallerden üretilmiş olması gerekir. Bebeklere özel tercih edilen şort modelinin sahip olduğu kumaş türü oldukça önemlidir. %100 pamuk şort modelleri birçok kullanıcı tarafından tercih edilir. %100 pamuk olması sayesinde rahatlıkla kullanılabilir. Diğer şort modellerinde olduğu gibi, bebek jean şort modelinde de birçok renk seçeneği bulunur. Klasik mavi kot rengi haricinde, açık mavi koyu mavi ve siyah gibi renk çeşitleri bulunur. Bebeğine klasik mavi kot rengine sahip bir bebek şortu tercih etmek isteyen kullanıcılar olabilir. Beyaz bir tişört ve jean şort ile bebeğinize oldukça şık bir kombin yapabilirsiniz. Bebek şort modelleri arasında; beli düz, düğmeli, kemerli ve lastikli gibi seçenekler bulunur. Beli lastikli modeller arasında bulunan bebek fırfırlı şort modeli birçok kullanıcı tarafından en çok tercih edilen ürünler arasında bulunur. Fırfırlı şort modellerinin farklı görünümü sayesinde oldukça şık bir görünüm sağlanabilir. Lastikli ve kemerli gibi şort modelleri gibi düğmeli şort modelleri de bulunur. Fermuarla uğraşmak istemeyen kullanıcılar düğmeli şort modellerinden bebeğine uygun şort tercih edebilir. Şortlar, diz altı ve diz üstü olarak iki gruba ayrılır. Diz altı seçenekleri arasında bebek bermuda şort modellerinden biri seçmek isteyen kullanıcılar olabilir. Diz altı olması sebebiyle diğer şort modellerine kıyasla daha az rahat bir kullanım olabilir. Yetişkinlere nazaran bebeklerin tüm gelişimleri video ya da fotoğraf ile kayıt altına alınır. Bu sebeple şort modelleri arasından canlı bir renge sahip model tercihi yapıldığında, fotoğraf ve videolarda daha hoş çıkabilir. 

Bebek Şort Fiyatları

Bebek kıyafetleri marka, model, kumaş ve kullanım amacına göre farklı fiyatlarda bulunur. Bebek şortlarının sahip olduğu kumaş çeşidine göre fiyatları değişir. %100 pamuk yapısına sahip kumaş şortlar bebekler için sağlıklı ürünler arasında bulunur. %100 pamuk yapısına sahip kumaş şortların fiyatları diğer ürünlere kıyasla daha yüksek olabilir. Kot kumaşından üretilen şort modelleri ise daha uygun fiyatlarda bulunur. Bebek şortlu takım modellerinden birini tercih etmek isteyen kullanıcılar olabilir. Şort ve tişört şeklinde takım haline getirilmiş bu modelleri tek tek almaya kıyasla daha ekonomik bir seçenek olur. Bu sayede daha rahat bir kombin yapılabilir. Kullanıcılar daha uygun seçeneklerde bulunan bebek penye şort modellerinden birini tercih etmek isteyebilir. Üretim maliyeti bakımından penyenin daha uygun bir malzeme olması sebebiyle, penye şort modelleri daha uygun fiyatlarda olabilir. Bebek şort fiyatlarını cimri.com’dan inceleyebilir, ürün özelliklerine göz atabilirsiniz. Dilerseniz ürünün en uygun nerede satıldığını öğrenebilir, bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. 

Bebek Şort Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Bebeğine şort tercih etmek isteyen kullanıcıların dikkat etmesi gereken birçok faktör bulunur. Öncelikle piyasada bulunan giyim markaları ve modelleri arasından bir seçim yapılması gerekir. Markaların birçok çeşitlilikteki ürünleri gözden geçirmek zor olacağı için kullanıcı yorumları ve tavsiyeleri tercih etmekte kolaylık sağlayabilir. Ancak pek çok insan tarafından tercih edilen ürünler doğru bir seçim de olabilir. Tercih edilen şortun bebeğin bel bölgesini sıkmasını ya da tam denk gelmesini isteyen kullanıcılar, bebek lastikli şort modellerinden birini seçebilir. Bu sayede bebeğine şortu giydirirken pratik olabilir ve bebeğin rahatlığını sağlayabilir. Tıpkı lastikli şort modeli gibi bebek askılı şort modelleri de tercih edilen ürünler arasında bulunur. Şortta sabit olan askı sayesinde omuz kısmından sabitlenerek giyilir. Bu sayede şort bebeğin üstünden kolay kolay çıkmaz. Kot rengi şort modeli ile beyaz tişört üzerinden geçen bir askı oldukça şık bir görünüm sağlar. Bebeğine şort tercih etmek isteyen kullanıcılar, bebeğine tam uygun bir beden tercih etmelidir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery