Bebek Fanilası

En Ucuz Bebek Fanilası Fiyatları

12 ürün gösteriliyor.
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

Sevi Bebe, Aziz Bebe ve İdil Baby marka en ucuz bebek fanilalarını cimri.com sitesinde bulabilir, fiyatları karşılaştırabilirsiniz.

Bebek fanilası incelik, koruyuculuk, şirinlik içeren bir iç giyimdir. Bebeklerin narin tenlerine uygun olması gerektiğinden dokuları hassasiyetle seçilir. Dünyaya yeni alışmaya çalışan mini mini bebeklerin ciltlerinde bir tahriş olmasın diye ipleri, boyaları hatta dokumaları, dikişleri bile özel yapılır. Zararlı kimyasallar içermemesine dikkat edilir. Annelerin içleri rahat olsun diye özel standartları vardır. Sevgiyle sarar yavruyu ve hassasiyetle kucaklar, ısıtır, terini çeker. Özellikle kış mevsiminde dünyaya gelmiş bebekler için bebek yün fanila dokunur. Anne karnındaki sıcaklığını korusun, hayatın rüzgârlarına yavaş yavaş alışsın diye. Bebek fanila seçimini yaparken, bebeğin rahatı ve cildini tahriş etmeyecek bir ürüne yönelmeyi tercih etmek daha önemli olacaktır. “Kötü hava şartları yoktur, kötü giyinme şartları vardır” sözü Türk kadınının sıkça kullandığı bir laf ve doğruluk payı da yok değil. Eğer güzelce giyinirsek soğuk hava şartlarından etkilenmeden günümüzü keyifli bir şekilde geçirir, çoluk çocuk hastalanmadan evimize dönebiliriz. En ucuz bebek fanilalarını cimri.com sitesinde bulabilir, fanila modellerini inceleyebilirsiniz.

Bebek fanilası giydirmek önemli mi?

İlk bebeğimizi kucaklamışsak iki kişilik ailemiz artık üç kişi olmuş ve bütün dünyamız, tüm düzenimiz değişmiştir. Korunmaya muhtaç, yeni hassas bireyimiz için her şeyi düşünmek bize düşüyor. Dünyanın hırçın şartlarına alışmaya çalışan bebeğimizi zarar görmeden hazırlamak çok önemli. Hava soğuksa, sertse soğuktan, rüzgardan koruruz, hava sıcak ve bunaltıcı ise sıcaktan etkilenmesin, terleyip bunalmasın diye uğraşırız. Hem terini çekip bebeği soğutmasın hem de soğuktan korusun diye yünlü bir fanila giydirmek yerinde bir tercih olur. Bunu bir kalkan olarak düşünebiliriz. Diğer giyimlerin altına fanilayı giydirmek zıbına ve bunun gibi kıyafetlerine hazırlık yapmaktır. Mama yedirirken, salyası akarken de üzerine bulaşan ıslaklığın vücuduna ulaşmasını geciktirir ve bize fark edip bebeğimizin tenine gelmeden üzerini değiştirme imkanı sağlar.

En uygun fiyatlı bebek atletlerini, Cimri.com sitesinde, bebek giyim tekstil kategorisi altında yer alan bebek fanilası sekmesini tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.