Bebek Saç Bandı

En Ucuz Bebek Saç Bandı Fiyatları

84 ürün gösteriliyor.
Bebek Saç Bandı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Bebek Saç Bandı modelleri ve Bebek Saç Bandı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Bebek Saç Bandı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: DeFacto, Bibaby, Fonnava, Little Life, Akyüz Bebe. 84 adet Bebek Saç Bandı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Ürün Görseli Hazırlanıyor

Little Life İnce Kurdaleli Puantiyeli Tüllü İncili Dantelli Ekru-Pembe Saç Bandı

Cimri'nin Seçimi
Adidas BA9461 Fortarun Cf I Pembe Bebek Ayakkabısı
Adidas BA9461 Fortarun Cf I Pembe Bebek Ayakkabısı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
İdil Baby 8215 Krem Bebek Zıbın Takımı
İdil Baby 8215 Krem Bebek Zıbın Takımı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Choco Baby 9581 Interlok Uyku Tulumu
Choco Baby 9581 Interlok Uyku Tulumu
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Bebek saç bandı ve saç aksesuarları nelerdir?

Kız bebeklerin saçları uzadığında anneler saçlarını süslemek için genellikle süslü tokalarla ve saç bantlarıyla minik yavrularının saçlarını yaparlar. Kız bebek saç aksesuarları, onların olduğundan daha sevimli ve daha tatlı görünmesini sağlar. Üstelik bu ürünler sayesinde minik bebeğinizin saçlarına değişik şekiller verebilirsiniz. Kız bebek saç modelleri için internette bulunan çeşitli videoları izleyebilir ve küçük kızınızın saçlarını her gün farklı bir şekilde toplayabilirsiniz. Kız bebek saç aksesuarları arasında; süslü bandanalar, tokalar, saç lastikleri, klipsli tokalar, taçlar yer almaktadır. Tüm bu ürünler sayesinde kızınızın saçlarını şekilden şekle sokabilirsiniz. Bir davete ya da bir özel ortama giderken, süslü bir saç tokası ile küçük kızınızın saçlarını tutturabilir ve kendisini prenses gibi hissetmesini sağlayabilirsiniz. Bebek saç bandı satın almak istiyorsanız, en ucuz bebek saç bantlarını Cimri.com sitesinde bulabilir, fiyatları karşılaştırabilirsiniz.

Bebek saç bantları ile neler yapabilirsiniz?

Kız bebek saç aksesuarlarını, çocuğunuzun elbiselerine göre seçdiğinizde, kıyafetinin bir bütün gibi görünmesini sağlayabilirsiniz. Süslü, tatlı bir elbisenin üzerine yine aynı renklerde ya da birbiri ile uyumlu renklerde bir saç aksesuarı takarak bebeğinizin çok daha sevimli görünmesini sağlayabilirsiniz. Kız bebek saç bantları, bebek saç aksesuarları arasında en çok kullanılan ürünlerdir. Dilerseniz saç bandı ve ayakkabıdan oluşan takımı tercih ederek minik bebeğinizin elbiselerini kombinleyebilirsiniz. Birbiriyle uyumlu kombinler set içinde satılanlardan edinebilirsiniz. Saç bantları, bebeklerin baş boyutlarına göre üretildiği için, bu tip ürünleri incelerken bebeğinizin yaşını ve de baş ölçüsünü de göz önünde bulundurmanız yararınıza olacaktır. Minik bebeklerin saçları uzadığında onları rahatsız etmemesi için bebek saç lastikleri ile toplayabilir ve minik yavrunuzun rahat etmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle sıcak havalarda bebeğinizin açık saçla dolaşması, ensesinin terlemesine neden olur. Son derece rahatsız edici olan bu durumu önlemek için çocuğunuzun saçlarını atkuyruğu yaparak toplayabilir ve süslü tokalar takarak güzelleştirebilirsiniz. Dilerseniz kızınızın saçlarını örebilir ve fiyonklu klipsli tokaları kullanarak süsleyebilirsiniz. Ya da gözünün önüne gelen bir tutam saçı, klipsli fiyonklu toka ile tutturabilir ve rahatça hareket etmesini sağlayabilirsiniz. En uygun fiyatlı bebek saç bandı modellerini Cimri.com sitesinde bulabilirsiniz.