Bebek Bornozu

En Ucuz Bebek Bornozu Fiyatları

75 ürün gösteriliyor.
Bebek Bornozu fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Bebek Bornozu modelleri ve Bebek Bornozu fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Bebek Bornozu kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Taç, Özdilek, Altınbaşak, Ecocotton. 75 adet Bebek Bornozu fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Adidas BA9461 Fortarun Cf I Pembe Bebek Ayakkabısı
Adidas BA9461 Fortarun Cf I Pembe Bebek Ayakkabısı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
İdil Baby 8215 Krem Bebek Zıbın Takımı
İdil Baby 8215 Krem Bebek Zıbın Takımı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Choco Baby 9581 Interlok Uyku Tulumu
Choco Baby 9581 Interlok Uyku Tulumu
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Bebekler için kullanacağınız her eşya, giysi ve aparatın bebeklerin minik bedenlerine uyumlu olması konusu çok önemlidir. Aksi halde hem kullanım zorluğu yaşanabilir hem de bebekler zarar görebilir. Bebek cildine uygun malzemelerden üretilmiş, bebek bedenine uyumlu biçimde tasarlanmış olması gereken ürünlerden biri de bebek bornoz setleridir. Minik bebeğin banyosunun ardından onu, üşütmeden kolayca sarabileceğiniz bornozu ile kurulayabilirsiniz.

Bebek Bornoz Seti Gerekli mi?

Bebekler için onlara özel ürünlerin kullanımı çok önemlidir. Örneğin yetişkinlerin kullandığı havlu ile bebeği kurulamak havlunun büyüklüğü nedeniyle zor olacağı gibi, yetişkin cildine göre hazırlanmış bu havlunun dokusu bebeğin hassas cildine zarar verebilir. Bu nedenle bebeğin başını düzgünce kavrayan, onun vücut ölçüleriyle uyumlu antibakteriyel özellikte tamamen pamuk iplikten dokunmuş bir bebek bornozu ya da bebek havlusu kullanmak gereklidir.

Bebek banyosu, bebeğin kas gelişimi için ve banyonun verdiği rahatlıkla kendini iyi hissetmesi için çok önemlidir. Bebekler genellikle banyoyu severler. Mümkünse bebek küveti içinde, bebek için uygun ısıdaki su ile bebeği çok yormadan ve sarsmadan yıkamak gerekir. Bebek banyosunu yaptıktan sonra onu üşütmeden hızlıca bornoz ya da bebek banyo havlusuyla sararak kurulayabilirsiniz. Ardından bebekler için hazırlanmış bir masaj kremi ile masaj yapmanız bebeği rahatlatacak ve huzurla uyumasını sağlayacaktır.

Uygun Fiyatlı Bebek Banyo Havlusu Nereden Alınır?

Bebeğin ihtiyaçları için yapacağınız alışverişi önceden planlamanız ve bebek için doğumdan önce bir liste yaparak tüm ihtiyaç kalemlerini tamamlamanız faydalı olabilir. Bebeğin ihtiyaç duyacağı malzemelerden biri de bebek banyo havlusu ya da bebek bornozudur. Antibakteriyel özellikte, yüzde yüz pamuk, 30 derecede yıkanabilir bir banyo havlusu veya bebek bornozu bebek için uygun olacaktır. Uygun fiyatlı bebek bornozları için cimri.com mağazalarındaki ürünlerin fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Böylece en ucuz bebek banyo havlusuna en hızlı biçimde ulaşabilirsiniz. Baby Tof, Bebepan, İdil Baby, Altınbaşak, Andy Wawa, Sevi Bebe, Hobby gibi markaların ürünlerine en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.