Mymio Fiyonklu İnterlok Kısa Kol Çıtçıtlı Yaka Sarı 2'li Kız Bebek Salopet

Mymio Fiyonklu İnterlok Kısa Kol Çıtçıtlı Yaka Sarı 2'li Kız Bebek Salopet

Cassiope Mini Fish Pamuklu Kısa Kol Patiksiz Çıtçıtlı Yaka Mavi Erkek Bebek Şort Salopet

Cassiope Mini Fish Pamuklu Kısa Kol Patiksiz Çıtçıtlı Yaka Mavi Erkek Bebek Şort Salopet

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Bebek Salopet Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Bebek Salopet markası:

2021 yılı Bebek Salopet Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
25 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 59 Bebek Salopet modeli içerisinde en ucuz Bebek Salopet fiyatı 24.95 TL iken, en yüksek Bebek Salopet fiyatı 299.99 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Bebek Salopet fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Eylül 2021 tarihinde ortalama Bebek Salopet fiyatı ise 73.68 TL olarak sitemizde yer alıyor.
Cimri'nin Seçimi
DeFacto L4360A220SPBE410 Mavi Cepli Kız Bebek Salopet
DeFacto L4360A220SPBE410 Mavi Cepli Kız Bebek Salopet
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Fitkid Siyah Kız Çocuk Salopet
Fitkid Siyah Kız Çocuk Salopet
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Fitkid Koyu Mavi Denim Kız Çocuk Salopet
Fitkid Koyu Mavi Denim Kız Çocuk Salopet
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Bebek Salopet

Salopet, bahçıvan pantolon askılarına verilen bir isimdir. Etekler, elbiseler, pantolonlar, taşıma kucaklarının, salopet askılar ile birleşmesiyle oluşan kıyafetlerin tümüne salopet adı verilir. Salopet modelleri, şık ve rahat olmasının yanı sıra tarz bir görünüm oluşturulmasını sağlar. Bu sebeple her yaştan kullanıcının kıyafet tercihleri arasında yer alır. Salopetler; model oluşumlarında alt kıyafeti, göğsün ön tarafından arkaya doğru birleştiren, kumaş askılar yardımı sayesinde arka kumaşla birleşen tasarıma sahiptir. Bu tasarımı sayesinde oldukça konforlu bir kullanım sağlar. Salopetler; bebekler içinde kullanılması kolay, rahat ve şık olan bir giyim üründür. Tasarımlarının sevimli olması nedeniyle bebeklere çok yakışan salopet modelleri, bebek giyiminde sıklıkla tercih edilir. Bebekler için salopetler; pantolon, şort, etek, elbise, tulum gibi çeşitli alternatif modellerde tasarlanarak kullanıcıların beğenilerine sunulur. Her bebek salopet modeli tasarımı; birbirinden sevimli desen, aksesuar, süsleme kullanılarak rengarenk üretilir. Bebek salopet modelleri, oldukça geniş bir renk skalasında ürün yelpazesine sahiptir.

Bebek Salopet Modelleri

Bebek salopet modelleri; bebeklerin doğduğu andan itibaren yürümeye başlayıncaya kadar giydirilmesi ve çıkarılması oldukça kolay olduğu için sıklıkla tercih edilen bir giysidir. Bebekler için pamuklu ve kot kumaştan tasarlanan tulum modelleri en beğenilen salopet modelerindendir. Giyildiğinde oldukça sevimli bir görünüm sunan erkek bebek askılı salopet modelleri, üzerinde çeşitli hayvan figürleriyle yapılan armalar ile süslenerek çeşitlendirilir. Yaz aylarında kullanılması oldukça rahat olan bebek şortlu salopet modelleri; pamuklu ve terletmeyen kumaş türlerinden, bebeklerin cilt sağlığı için özenle tasarlanıp satışa sunulur. Şortlu salopet modelleri, hem kız hem de erkek bebekler için oldukça çeşitli renklerde tasarlanır. Kız bebekler için tasarlanan salopet modelleri; birbirinden renkli, sevimli desenlere ve çiçek işlemelere sahip süslenerek üretilir. Erkek bebeklerin şortlu tulum model tasarımı; hayvan figürü, araba sembolü ile süslenerek yapılır. Bütün bu detayların tasarımlarında kullanılması, şort salopet modellerini birbirinden sevimli hale getirir. Kız bebeklerin salopet modelleri; tül ve fırfırlar kullanılarak elbise, şort, pantolon gibi çeşitlerde tasarlanır. Tül ve fırfır detayları salopet modellerini şık ve sevimli bir hale getirerek, hoş görünmesini sağlar. Bebek fırfırlı salopet modelleri, hem kışlık hem de yazlık kumaşlardan yapılan çeşitlerde üretilir. Salopet modellerinde fırfır; paça, etek ve cep uçlarına dikilerek tasarlanır. Fırfırlı modeller çoğunlukla görünümü sebebiyle kız bebek salopet modellerinde kullanılır. Mevsimlik, kışlık ve yazlık olarak çeşitleri bulunan bebek denim salopet modelleri, en çok tercih edilen salopet modelidir. Özellikle erkek bebeklerin salopet tulum modellerinde; denim kumaş türünün üzerine çeşitli süslemeler ile detaylandırılarak, cıvıl cıvıl görünümler elde edilir. Bebek salopet takımları; hem erkek hem de kız bebekler için kombinlenen salopet ve aksesuar çeşitlerinden oluşur. Şortlu, elbiseli, pantolonlu pek çok salopet modeli; şapka, üst iç giyim çeşitleri ile kombinlenerek takım halinde satışa sunulur. Erkek bebeklerin salopet takımları; şapka, papyon, içine giyilen gömlek ya da tişört içerir. Kız bebeklerin salopet takımları ise içerisinde şapka, taç, içine giyilen gömlek ya da tişört içerir. Bebek salopet takımları; mevsime uyumlu parçaları, ayrı ayrı bir araya getirerek birbirinden şık ve sevimli görünümler elde edilmesine yardımcı olur.

Bebek Salopet Fiyatları

Tüm giyim ürünlerinde olduğu gibi salopet fiyatının belirlenmesinde de en etkili unsurlar; yapımında kullanılan kumaşın türü, miktarı, kalitesi, tasarımı ve aksesuar çeşitleridir. Bebekler için kolay giyilmesi sebebiyle sıklıkla kullanılan bebek salopet tulum modellerinin fiyatları; tasarımına, kuma türüne ve kalitesine göre farklı aralıklarda yer alır. Bebek salopet elbise fiyatları ise tasarımlarında kullanılan kumaş türüne, detaylarında kullanılan tül ve fırfır gibi aksesuarlarının türüne ve miktarına göre değişiklik gösterir. Bebek salopet modelleri; oldukça çeşitli formlarda ve tasarımlarda birbirinden sevimli görünümleri ile geniş bir ürün yelpazesi oluşturur. Her salopet modelin tasarımında kullanılan kumaşların türü farklıdır. Bu tasarım çeşitliliği nedeniyle farklı kumaş miktarları kullanılır. Kullanılan kumaş türü ve miktarı, ürün fiyatlandırmasında etkili olur. Bebek jean salopetler ise tasarımında kullanılan kot kumaş türlerinden, farklı ölçü ve tasarım çeşitliliği ile alternatifli olarak üretilir. Jean salopet fiyatları; kot kumaş türüne ve model tasarımına göre herkesin bütçesine uygun farklı aralıklarda satışa sunulur.

Bebek Salopet Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Bebekler için kolay giydirilip çıkarılabilmesi nedeniyle sıklıkla salopet askılı kıyafet çeşitleri kullanılır. Bebeklerin ciltleri hassas olduğu için onlar için üretilen bütün ürünlerin kumaş türü doğal materyallerden yapılması gerekir. Bebeklere giydirmek için alınan salopet askılı kıyafetlerin, kumaş türlerine dikkat edilerek seçilmesi oldukça önemlidir. Bebek kıyafetlerin,n yapımında pamuk, keten, bambu, yün gibi doğal malzemelerden elde edilen kumaş türleri kullanılır. Salopet modelleri arasından tercih yaparken ilk önce kullanılan kumaş türünün incelemesi gerekir. Bebek salopet modelleri; rengi, tasarımı, aksesuarı, süslemesi, işlemesi ile oldukça geniş bir ürün yelpazesinde kullanıcılara sunulur. Bebeklerin yaş gruplarına göre salopet modellerini sevimli hale getirebilmek için aksesuar süslemeler kullanılır. Salopet modelleri tercihlerinde canlı renklerde ve sevimli görünen modelleri seçmek, bebeklerin dikkatini çeker. Bebeklerin taşınmasında kullanılan salopet modeli satın alırken; dikkat edilmesi gereken en önemli unsur, taşıyabilecekleri ağırlık kapasitesi ve ergonomik ölçüleridir. Taşıma amaçlı alınan salopet modellerinde ağırlık kapasitesi ve ergonomik ölçüsüne dikkat ederek, istenilen tasarıma ve renkge sahip modeli satın alabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery