track source
track source

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Bebek Şapkası Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Bebek Şapkası markası:

En Çok İncelenen Bebek Şapkası Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Bebek Şapkası Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 269 Bebek Şapkası modeli içerisinde en ucuz Bebek Şapkası fiyatı 3.99 TL iken, en yüksek Bebek Şapkası fiyatı 570.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Bebek Şapkası fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Eylül 2021 tarihinde ortalama Bebek Şapkası fiyatı ise 43.83 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Bebek Şapkası Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Sema Bebe Kırmızı Yenidoğan Bebek Şapkası
Sema Bebe Kırmızı Yenidoğan Bebek Şapkası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Sema Bebe Sarı Yenidoğan Kurdelalı Bebek Şapkası
Sema Bebe Sarı Yenidoğan Kurdelalı Bebek Şapkası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Bebek Şapkası

Şapka, yaz kış fark etmeden takılan en popüler aksesuarlar arasında yer alır. Mevsimi olmayan bu aksesuarların büyükler için üretilenleri olduğu kadar küçük yaştaki kullanıcılar içinde üretilen modelleri var. Küçük çocuklar için üretilen modeller doğal olarak büyüklere göre üretilen ürünlere göre daha küçük boyutlarda dikilir. Bebek şapkası üretim süreci diğer bebek ürünlerinde de olduğu gibi daha meşakkatli bir süreç gerektirir. Minik parçaların bir araya getirilmesi ile meydana çıkarılan bu şapkaların dikimi daha fazla dikkat ve emek ister. Bu ürünleri satın alırken çocuğunuzun cinsiyetine ya da ürünü hangi mevsimde kullanacağınıza dikkat etmeniz gerekir. Küçük çocuklar için yapılan giyim malzemelerini bulmak bazen zor olur. Her yerde doğrudan bulunmayan bu kıyafetlere cimri.com’dan ulaşabilirsiniz. Bunun dışında ürünü alırken dikkat etmeniz gereken önemli kriterler için de Cimri.com’da yer alan ürün bilgileri inceleyebilirsiniz. Ürün modellerine daha yakından bakmak ve ürünleri karşılaştırmak isterseniz karar vermeden önce kısa bir gezinti yapıp alışverişe başlamanız tavsiye edilir. 

Bebek Şapkası Modelleri ve Özellikleri

Bebek ve küçük yaştaki çocuklar için dikilen kıyafetler minik ve sevimli olmaları ile her yaştan kullanıcının içini kıpır kıpır eder. Özellikle bu kıyafetlerin rengarenk oluşu ve boyutları bu etkiyi yaratır. Ne kadar güzel olsalar da giyim malzemelerine ulaşmak zor olabilir. Her yerde bulunmayan bu ürünleri bazı çocuk giyim markaları üretir. Bu ürünler hem kızlar hem de erkekler için üretilir. Cinsiyet fark etmeksizin üretilen bu ürünlerin tümünü cimri.com sayfasındaki modeller içinde bulabilirsiniz. Bebek şapka modelleri genel olarak kız ve erkek olmak üzere ikiye ayrılır. Kızlar için üretilen modeller pembe, kırmızı, turuncu ve benzeri canlı renkleri ile dikkat çeker iken; erkekler için dikilen ürünler de mavi, sarı, yeşil ve benzeri renkleri ile dikkat çeker. Erkek çocukları için üretilen bebek şapkası erkek modelleri, birçok kostümden ilham alınarak tasarlanır. Kovboy şapkaları, balıkçı ve çiftçi şapkalı modeller bunlara örnek verilir. Modellere daha yakından bakıldığında ise çoğunun mavi ve tonlarında olduğu görülür. Erkek giyim ürünleri çoğunlukla mavi tonlarında tercih edilir. Sevimli kızlar için üretilen bebek şapkası kız modelleri de diğerlerinde olduğu gibi kostümlerden ilham alınarak tasarlanır. Özellikle balerin, tüylü, tavşan kulakları olan, fiyonklu ve benzeri modeller bu ürünlere hâkim olan temalar arasında yer alır. Kızlar için yapılan giyim malzemeleri özellikle erkeklerinkine göre daha çok olmaları ile dikkat çeker. Bu ürünlerde de daha çok beyaz, pembe, sarı ve daha açık renklerin hakim olduğu fark edilir. Bu modeller dışında özellikle bebekler için yapılan bu malzemelerden bazıları sadece duşta kullanılmak içinde üretilir. Bu ürünler bebeğin göz ve yüzünü, çocuğu sabun köpüğünden koruyacak şekilde tasarlanır. Bu ürünler sayesinde banyo esnasında herhangi bir sorun yaşamadan bu süreci tamamlayabilirsiniz. Bunlar ise genelde yumuşak plastik malzemeden yapılır. Küçükler için üretilen ürünler örme, pamuklu, peluş, tüllü ve penye gibi malzemelerden yapılır. İhtiyacınıza uygun modeli neye ihtiyaç duyduğunuzu belirledikten sonra arayınız. 

Bebek Şapkası Fiyatları

Bebek şapkası fiyatları, genel olarak şapkanın özelliklerine ve ürünün beden özelliklerine göre farklılaşır. Her giyim ürünü aynı fiyat ile fiyatlandırılmaz. Küçükler için üretilen giyim malzemelerin dikimi daha zor olduğu için bunlar daha yüksek fiyata satılır. Şapkanın fiyatını belirleyen bir diğer unsur ise ürünün yapıldığı kumaşın özellikleri olur. Pamuklu ve penye kumaşlardan dikilenler örme, peluş, tüylü ve benzeri kumaşlardan dikilenlere göre daha düşük fiyatlara satılır. Kumaş doğrudan fiyatı belirler. Kumaş dışında fiyatı etkileyen bir diğer unsur ise ürünün bedeni olur. Şapkanın büyüklüğü yani bedeni doğrudan fiyatı etkiler. Beden büyüdükçe fiyatta artar. Örme yolu ile yapılan şapkalar fabrikasyon üretim ile yapılan ürünlere göre daha yüksek fiyatlara satışa sunulur. Bu gibi giyim malzemeleri satın almadan önce küçükler için ürün üreten markaların modellerine bakabilirsiniz. Bu fiyat araştırması yapmanıza da yardımcı olur. Bütçenize dikkat etmeyi amaçlıyor iseniz bu araştırmayı yapmanız iyi olabilir. Bu şapkaları satan satıcıları, fiyat filtrelemesi özelliğini kullanarak düşükten yükseğe doğru sıralayın. 

Bebek Şapkası Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Bebek şapkası modellerine bakarken ve bunları satın alırken dikkat etmeniz gereken belli başlı kriterler bulunur. Bunların en başında da nasıl bir ürün satın almayı arzuladığınız ve neye ihtiyaç duyduğunuz gelir. Çocuğunuz erkek ya da kız ise sitede bulunan cinsiyet bölümünde cinsiyeti işaretleyerek bir filtreli arama yapabilirsiniz. Şapkayı yazın ya da kışın mı kullanacağınıza karar verdikten sonra üretildiği kumaşın yaz ya da kış için mi daha uygun olduğuna karar vermeniz gerekir. Daha sonra şapkanın kaç aylık bebekler için daha uygun olduğuna ve detaylı özelliklerine bakabilirsiniz. Şapkanın lastiksiz olmasına dikkat edebilirsiniz. Lastik küçük bebeklerin başını sıkarak kan dolaşımını engeller. Bu nedenle de pek çok anne baba lastiksiz olan ürünleri tercih eder. En ideal tercih bebek şapkası örgü modelleri olur. Örgü modeller genelde yünden üretilen yumuşak ve sıcak tutan malzemeden yapıldığı için daha çok tercih edilir. Bu bilgiyi alışveriş esnasında aklınızda tutabilirsiniz. Ürün hakkında yapılan değerlendirmeler de karar vermenizi kolaylaştırır. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery