track source
track source

Bebek Giysi Takım

Bebek Giysi Takım Fiyatları

1535 Ürün gösteriliyor.
Bebek Giysi Takım fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Bebek Gömlek Fiyatları
 • Bebek Güneş Kremi Fiyatları
 • Bebek Güneşlik Fiyatları
 • Bebek Güvenlik Kapısı Fiyatları
 • Fisher Price Yaz Erkek Bebek Kayıp Timsah Yeşil Şort Salopet T-Shirt Takım

  Fisher Price Yaz Erkek Bebek Kayıp Timsah Yeşil Şort Salopet T-Shirt Takım

  Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Bebek Giysi Takım Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Bebek Giysi Takım markası:

  2021 yılı Bebek Giysi Takım Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  18 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 1544 Bebek Giysi Takım modeli içerisinde en ucuz Bebek Giysi Takım fiyatı 8.38 TL iken, en yüksek Bebek Giysi Takım fiyatı 1043.1 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Bebek Giysi Takım fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Eylül 2021 tarihinde ortalama Bebek Giysi Takım fiyatı ise 94.53 TL olarak sitemizde yer alıyor.
  Cimri'nin Seçimi
  Aziz Bebe 10'lu Set
  Aziz Bebe 10'lu Set
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Gülücük Erkek Bebek Sarı 3'lü Takım
  Gülücük Erkek Bebek Sarı 3'lü Takım
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Bebek Giysi Takımı

  Tarihi antik dönemlere kadar dayanan en eski bebek giyim alışkanlığının bebeğin hareketini engelleyecek şekilde sarıp sarmalanarak, kundaklamak olduğu bilinir. Bu şekliyle bebek kıyafetleri çok az sayıda parçadan oluşur. Günümüzde ise bebeklerin hareket özgürlüğünün fiziksel ve ruhsal gelişimleri açısından önemi kavranmış olup bebeklerin sağlığı, can güvenliği ve çevre sağlığını önceleyen ürünler geliştirilir. Bu bakış açısı, kıyafet tasarımlarında en önemli unsuru oluşturur. Fakat kıyafet tercihinde tek parça ile aynı uyumu sağlayan takım kıyafetlere olan düşkünlük, pek çok ebeveyn için geçerliliğini korur. Hele de değişen moda akımları ile birlikte eşsiz bir çizgiye erişen bebek elbise takımları, anne babaların gönlünü çalmayı her daim başarır. Öte yandan bebeklerin sağlık ve güvenliği açısından; sağlık koşullarına uygun şekilde üretilmiş olan bebek giysileri öncelikli tercihleri oluşturur. Hal böyle olunca; yani kriterler artınca kimi markalar yarışı kaybeden, kimileri ise kazanan ilan edilir. Misal H&M grup, tüm nedenler birleştiğinde tercih görmeyi başaran markalar arasında gelir. Çünkü HM bebek takımları, hem kaliteli kumaşları hem görsel tasarım kalitesi ile anne babaların beğenisi kazanmayı başarır.

  Bebek Giysi Takımı Modelleri

  Bebek giysileri, bebeklerin temel ihtiyaçlarını karşılamasının yanı sıra hem moda hem ebeveynlerin kişisel zevklerine uygun olacak biçimde tasarlanır. Bir diğer tasarım unsurunu ise cinsiyet farklılığı oluşturur. Böylesine fazla kriter barındıran bebek giyim parçaları arasından ideal seçimleri yaparak harika kombinler oluşturmak ise ebeveynler için en keyifli uğraşlardan biri halini alır. Fakat kimi zaman da imkansız yahut çok zaman alan bir aktiviteye dönüşebilir. Bu nedenle üretilen ve ebeveynler için büyük kolaylık oluşturan bebek kombinleri seçeneği, pek çok anne baba için vazgeçilmez bebek giyim alternatifini oluşturur. Geniş bir yelpazede sunulan bebek kombinleri ile pek çok farklı biçimde karşılaşmak mümkün olur. Genellikle alt ve üst olmak üzere iki parçadan oluşan kombinler arasında aynı tasarımdan veya uyumlu tasarımlardan oluşan alt ve üst parçalar yer alır. Kız ve erkek çocuklar için ayrı ayrı tasarlanan bazı seçenekler arasında ilave olarak şapka, toka, çorap, iç giyim, üst giyim gibi alternatiflere de rastlamak mümkün olur. Pantolon veya şort detayından oluşan bebek takım elbise erkek modelleri ile daha fazla seçenek sunan kız çocuk modellerinde sergilenen zengin renk skalası ise bir diğer beğeni nedenini oluşturur. Sade renk alternatifleri ile desenli tasarım alternatifleri arasından ideal seçimi yapabilmek böylelikle çok kolay olur. Pratiklik sunan fonksiyonel tasarımlar arasında düğmeli, fermuarlı ve tek parça bebek elbise takımları bir arada yer alır. Cep, yaka, iplik, aksesuar kullanımı gibi detaylarda modeller arasında farklılık gösterir. Farklı yaş gruplarında görülen beden numarası ve tasarım zevki farklılıklarına göre üretilen modellerin pek çoğunda konfor değerlerine erişebilmek mümkün olur. Renk, desen, tasarım gibi estetik unsurlarla hazırlanan model seçeneklerinin her biri farklı kullanım amaçlarına hitap eder. Evde, sokakta, özel gün ve gecelerde, dahası her alanda farklı bir tarz gerektiren giyim deneyimlerine uygun alternatifler bir arada sunulur. Üstelik rahatlık sunan model seçeneklerinin her birinde normal ve geniş kalıplar kadar dar kalıp modellere de erişebilirsiniz.

  Bebek Giysi Takım Fiyatları

  Çoğu zaman ayrı ayrı alınan kıyafet parçalarına nazaran daha ekonomik bir seçim olan bebek takımı modelleri, bu anlamda ebeveynlerin sevgisini kazanır. Üstelik birbiri ile uyumlu ürünleri bulmak için harcanacak zamandan da tasarruf etmenizi sağlayarak çok yönlü avantaj sunar. Bu aşamada düşünülmesi gereken diğer detaylar olan kalite, tasarım ve boyut unsurları ise bebek takımı fiyatları üzerinde değiştirici etkiye yol açar. Organik ya da pamuklu kumaştan üretilen takım modelleri ile yapay malzemeden elde edilen takımların fiyatı aynı olmayabilir. Kaliteli dikiş yöntemleri ile hazırlanan ve kullanım ömrü daha uzun olan giysilerin fiyatı diğerlerinden farklı olabilir. Tasarımın güncel modaya uygunluğu ile marka değeri ise fiyatı etkileyen diğer unsurları oluşturur. Satış noktaları arasında değişkenlik gösteren fiyat değerleri ise dış fiyat faktörü olarak tüm bu faktörler üzerinde olumlu etki sağlar. Şöyle ki almayı düşündüğünüz takımlı bebek kıyafetleri ile ilgili en cazip fiyat bilgilerini sunan satış noktasında karar kılarak alımlarınızı karlı tamamlamanıza vesile olur. Bu aşamada bebek giysi takımlarına  en cazip fiyat teklifini sunan satış noktasına çabucak erişebilmek istiyorsanız; alımlarınızı tamamlamadan önce cimri.com’da fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

  Bebek Giysi Takımı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Bebek giyiminde tercihini takımlardan yana kullanmak isteyen kullanıcılar için ikili, üçlü ve daha fazla parçadan oluşan bebek giysi takım modelleri bulunur. Ve her biri şıklıkta birbiriyle yarışan tasarımlarıyla aklınızı başınızdan almayı başarır. Fakat tasarım eksenine odaklanmadan önce dikkat etmeniz gereken unsuru üretiminde kullanılan kumaş malzemesi oluşturur. Gerek ev gerekse dış giyim alternatifi olarak düşündüğünüz takımların pamuk gibi yumuşak ve doğal kumaşlardan yapılmış olması önem taşır. Böylelikle bebeğinizin cildine dost seçimler yapmış olabilirsiniz. Fakat yağmurlu havalarda giydirmeyi düşündüğünüz takımlarda su geçirmez ve çabuk kurur özelliği ile tercih gören polyester seçenekleri değerlendirmeniz çok daha ideal olur. Aynı şekilde seçeceğiniz takımın bebeğinizin içinde rahat hareket edebileceği kadar bol olması, emeklerken veya dönerken kol ve bacak hareketlerini engellememesi adına önem taşır. Alerjik reaksiyonlar göz önünde bulundurularak tüylü kıyafetler arasından yapacağınız seçimde çok daha özenli davranmanız gerekir. Tulum ve pijamaların karın kısmından pratik bir şekilde açılmasına itina gösterilmelidir. Böylece bez değiştirme işlemi daha pratik ve sağlıklı olarak yapılabilir. Esnek yakalı, omuzdan çıtçıtlı, önden açılan tulumlar veya ikili takımlar ilk aylarda ebeveynlere ve bebeğe kolaylık sağlar.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery