track source
track source

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Bebek Beresi Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Bebek Beresi markası:

2021 yılı Bebek Beresi Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 110 Bebek Beresi modeli içerisinde en ucuz Bebek Beresi fiyatı 8.2 TL iken, en yüksek Bebek Beresi fiyatı 86.25 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Bebek Beresi fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Eylül 2021 tarihinde ortalama Bebek Beresi fiyatı ise 40.04 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Bebek Beresi Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Bebek Beresi

Bebek giyim ürünleri içinde yer alan bereler, kış mevsimlerinde baş bölgesini koruma amaçlı üretilir. Bereler, farklı kumaş ve iplik seçenekleri ile kullanıcılara sunulur. Bere denilince akla ilk gelenler yünlü ve kalın ürünler olsa da bebek bere çeşitleri bahar mevsimlerinde de kullanılabilecek penye gibi ince kumaşlardan da üretilir. Özellikle yenidoğan bebeklerin baş bölgeleri oldukça hassas olduğundan yeni doğdukları dönemde mevsim ne olursa olsun bu berelerin kullanılması gerekir. Bu sebeple bebek bereleri farklı bebek giyim ürünü markaları tarafından kız ve erkek bebeklere uygun olarak çeşitli boyutlarda üretilebilir. Bilindiği gibi bebekler çocukluk dönemine geçiş süreci dahil olmak üzere hızlı büyüme süreçlerinden geçtiğinden, onlar için alınan ürünlerin boyutlarının 0-12 aydan 1-4 yaşa kadar sürekli değiştirilmesi gerekir. Bu yüzden bebek giyim markaları hemen her yaştan bebek için bere ve benzeri ihtiyaçları farklı boyutlarda üretir. Set halinde de bulunabilecek olan bebek bere çeşitleri cimri.com sayfalarında farklı marka seçenekleri ve model alternatifleri ile incelenebilir. 

Bebek Beresi Modelleri

Bereler bilindiği gibi baş bölgelerini korumak üzere şapka biçiminde tasarlanan, genellikle el örmesi yöntemi ile çeşitli iplikler kullanılarak üretilen ürünlerdir. Ancak bu ürünler el örmesinin yanı sıra makine sanayinin gelişmesi ile birlikte seri üretim biçiminde de üretilir. Bereler, her yaştan kişinin kullanımına uygun olsalar da bebekler için üretilen bere çeşitleri oldukça sık tercih edilen giyim parçaları içindedir. Aksesuar olarak da nitelenebilecek bu ürünler, bebeklerin ilk doğduğu andan itibaren kullanılabilecek özelliklerde üretilir. Bebeklerin dünyaya geliş anlarından büyüme süreçlerine ve hatta gençlik dönemleri de dahil olmak üzere özellikle kış aylarında başlarını üşütmemek üzere kullandıkları bu ürünler, birçok farklı bebek giyim markası tarafından üretilir. Kış mevsimlerinde genel olarak yünlü bereler kullanılırken bahar aylarında penye ve pamuklu ürünler en çok tercih edilen bere çeşitleri içinde gösterilebilir. Bebek bereleri tasarımları bakımından farklı birçok modelde üretilebilir. Erkek bebek bere ve kız bebek bere olarak kategorilendirilebilecek ürünler farklı renk seçenekleri ile üretildiğinden, ebeveynler rahatlıkla seçim yapabilir. En sevilen bebek bereleri için örnek verilmesi gerekirse bu ürünler genelde bebek bere takımı olarak satılan çeşitlerdir. Bebek bere takımları kimi zaman içeriğinde farklı renkte birkaç bere barındırırken kimi zaman atkılı bebek bere takımı olarak satışa sunulabilir. Özellikle yünlü bere takımları bebeklerin soğuktan korunması için en çok kullanılan ürünlerdir. Bu ürünler içinde düz renk ve tasarımlar bulunabileceği gibi kulaklı, ponponlu, figürlü bereler de çocuklar üzerinde daha sevimli bir stil yaratabilir. Bu sebeple bebek giyim markaları tarafından üretilen bu ürünler yüzlerce farklı tasarımda sunulur. Kış mevsimlerinde kullanılan bir diğer bebek beresi çeşidi de yumuşak yapıları ve eğlenceli tasarımları sayesinde sık tercih edilen polar bereler olabilir. Bu ürünlerde pembe, mavi gibi klasik renk seçeneklerinin yanında siyah, beyaz, sarı, mor, yeşil, kırmızı gibi renkler de bulunabilir. Yünlü, pamuklu, polar, penye kumaşlardan üretilen bereler üzerinde yer alan figürler, kimi zaman hayvan figürleri kimi zaman da yıldız, kar tanesi, balon gibi farklı figürler olur. Birçok farklı marka tarafından üretilen ürünler, tek tek ya da set halinde cimri.com sayfaları üzerinden incelenebilir. 

Bebek Beresi Fiyatları

Bebeklerin kullanımına uygun olarak tasarlanan bebek bereleri, soğuk havalarda bebeklerin üşütüp hasta olmamaları için mutlaka kullanılması gereken ürünlerdir. Bu ürünler el örmesi ya da makine örgüsü olarak üretilir. Bebek bere fiyatları da bebek ürünü satın almak isteyen kullanıcılar tarafından araştırılan konular içindedir. Bebek berelerinin fiyatları ürünlerin üretim materyalleri, tasarımları, renkleri ve paket içeriklerine göre değişir. Kimi bebek bereleri el emeği ile üretilen ürünler olabilir. Bu nedenle bu ürünlerin fiyatları fabrika çıkışlı tasarımlara göre daha yüksek olabilir. Aynı zamanda bebek bereleri set halinde de satıldığından bu ürünlerin fiyatları da tek bere fiyatlarına göre daha yüksek etiketlerde satışa sunulabilir. Bebek berelerinin fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör ise ürünlerin markaları ile ilişkilidir. %100 pamuk, %100 yün içerikli ürünler ile içeriğinde sentetik barındıran ürünler arasında tahmin edileceği gibi fiyat farkları olması muhtemeldir. Bu sebeple bebek beresi satın almak isteyenlerin tüm bu kriterleri göz önünde bulundurarak fiyat değerlendirmesi yapması gerekir.

Bebek Beresi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Bebek bere modelleri birçok farklı tasarımda olabilir. Kış mevsimlerinde ya da bahar aylarında baş bölgesinin çeşitli tehlikelere karşı korunması amaçlı kullanılan bu ürünlerin en çok tercih edilen çeşitleri soğuktan korunmayı sağlayacak olan yünlü, pamuklu içeriğe sahip olanlardır. Bu sebeple ürün tercihi yaparken özellikle koruma kapasitelerine dikkat etmek önemlidir. Bebek beresi satın alırken dikkat edilmesi gereken diğer özellikler ürünlerin tasarımları ve içerikleri olabilir. Örneğin; yalnızca baş bölgesini koruyan berelerden ziyade ebeveynler çocuklarının boyun bölgesini de korumak isteyebilir. Bu durumda tercih edilecek seçenekler atkılı bere modelleri olabilir. Bunun yanı sıra bebekler kimi zaman bu ürünlerden sıkılıp çıkarmak isteyebileceği için ürünlerin kaşınma yapmayacak içeriklere sahip olması önemlidir. Bu sebeple de berelerin iplik kalitesi oldukça önemlidir. Kaliteli ipliklerden üretilmiş bereleri tercih etmek özellikle alerjik bünyeye sahip olan bebekler için dikkat edilmesi gereken en önemli detaylar içinde gösterilebilir. Son olarak; bebek beresi satın alırken bebeklerin bulunduğu yaş grubuna uygun bedende ürün satın almak rahatlık açısından oldukça mühimdir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery