Angemiel B4393EBUT Beyaz Baby Bütün Kızlar Gülüşüme Hasta Erkek Bebek Uyku Tulumu

Angemiel B4393EBUT Beyaz Baby Bütün Kızlar Gülüşüme Hasta Erkek Bebek Uyku Tulumu

Angemiel Beyaz Baby Sevilecek Tek Adam Var Onuda Annem Kapmış Kız Bebek Uyku Tulumu

Angemiel Beyaz Baby Sevilecek Tek Adam Var Onuda Annem Kapmış Kız Bebek Uyku Tulumu

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Bebek Uyku Tulumu Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Bebek Uyku Tulumu markası:

2021 yılı Bebek Uyku Tulumu Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
24 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 2002 Bebek Uyku Tulumu modeli içerisinde en ucuz Bebek Uyku Tulumu fiyatı 28.4 TL iken, en yüksek Bebek Uyku Tulumu fiyatı 502.78 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Bebek Uyku Tulumu fiyatlarının ortalaması alındığında ise 24 Eylül 2021 tarihinde ortalama Bebek Uyku Tulumu fiyatı ise 124.55 TL olarak sitemizde yer alıyor.
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Bebek Uyku Tulumu

Bebeklerin kullandıkları her ürün gibi kıyafetleri de ciltlerine ve sağlıklarına zarar vermeyen özellikte kumaş türlerinden üretilmesi gerekir. Bebek giyimindeki kumaşlar, desen ve renklendirme baskısı için zararlı kimyasal madde içermeyen boya çeşitleri ile üretilir. Sağlıklı ve doğal yöntemlerle kullanılarak üretilen kumaşlardan yapılan kıyafetler, kullanıcıların beğenisini kazanır. Bebeklerin sağlıklı gelişimleri için gereken en önemli şey konforlu bir uykudur. Bebeklerin uyku kalitesini artırmak için bebek uyku tulumu tasarlanarak uyku sırasında ısı konforunu ve hareket özgürlüğünü sağlayabilmek amaçlanır. Bebek uyku tulumlarında doğal renklendirilen ve ısı konforu sağlayan kumaş türleri kullanılarak üretim yapılır. Uyku tulumu modellerinde ergonomik kullanım sunan tasarımların yanı sıra, annelerin bebeklerine kolayca giydirebilecekleri konforda tasarımlar kullanılır. Kız ve erkek bebekler için farklı özelliklere sahip uyku tulum modelleri üretilir. Tulum modellerinde şirin detaylar kullanılarak hem konforlu hem de güzel görünümler elde edilir. Renk alternatifli geniş ürün yelpazesine sahip olan uyku tulumu modelleri, kullanıcılar tarafından beğeniyle karşılanır.

Bebek Uyku Tulumu Modelleri

Bebekler uyurken tehlikeli durumların olmaması için üstleri örtülmeden uyku konforu sağlanır. Bebekler uyku sırasında hareketlerini kontrol edemedikleri için örtü yerine bebek uyku tulumları kullanılır. Uyku tulumlarının üretiminde rengarenk kumaşlar ve birinden sevimli desenler kullanılır. Doğal olan pamuk, keten gibi kumaş türlerinden konfor sağlayan bebek tulum tasarımları yapılır. Tulum modelleri, farklı beden ölçülerine sahip bebekler için beden alternatifleri ile üretilir. Mevsimsel hava koşulları da dikkate alınarak farklı kalınlıklarda uyku tulumu çeşitleri tasarlanır. Yaz aylarında herkes gibi bebekler de sıcak hava koşullarından etkilenerek terler. Uyku tulumları; terleme olduğunda bunu emerek tolere edebilen, terleme durumunu en aza indirebilen kumaş türlerinden üretilir. Bebeklerin yaz aylarında uyku konforunu sağlayabilmek için özel tasarımlara sahip pamuklu kumaş türünden yapılan modeller tercih edilir. Bebek uyku tulumu yazlık modelleri, düşük tog dereceli kumaş çeşitleri kullanılarak konforlu yapılarda üretilir. Yazlık uyku tulumu modellerinde renk çeşitleri oldukça fazladır ve şirin hayvan figürleri ile alternatifli seçeneklere sahiptir. Kış aylarında kullanılması için polar ve pamuklu kumaş türlerinden yapılan uyku tulumu modelleri üretilir. Bu sebeple yüksek ısı konforu sağlayan, tog derecesi yüksek kumaşlardan yapılan uyku tulumu modelleri tercih edilir. Soğuk havalarda en çok tercih edilen uyku tulumu modeli ise polar kumaştan üretilen sevimli figürsel tasarımlara sahip olan polar uyku tulumlarıdır. Polar uyku tulumları, hem ısı konforu sağlayan yapıya hem de sevimli figürlere sahip tasarımları sayesinde oldukça şirin görünen modellerden biridir. Bebek uyku tulumu kışlık modelleri pek çok farklı kumaş alternatiflerinden üretilir. Farklı alternatif kumaşlar sayesinde birbirinden şirin görünen tasarımlar, canlı renk tonları ile çeşitlendirilir. Kışlık uyku tulumları alternatifleri oluşturmak için yün, polar, pamuklu kumaş türlerinden farklı tog değerlerinde tasarımlar üretilir. Kışlık tulum modelleri kolay kullanım sağlamak için farklı stillere sahip olarak tasarlanır. Bebek uyku tulumu örgü modelleri, geleneksel olarak geçmişten günümüze kadar gelen en eski yapım tekniğinin modern hale gelmesi ile üretilir. Tasarım stilleri ile vazgeçilmez güzellikte olan uyku tulum modelleri oluşturulur. Örgülerin farklı dizilimleri sonucu çeşitli desenler elde edilir. Bu örgü modellerinde kullanılan yün çeşitleri, bebeklerin ısı konforunu sağlayabilecek türden tercih edilir.

Bebek Uyku Tulumu Fiyatları

Bebeklerin uykularının bölünmesini engellemek için giydikleri kıyafetin kumaş türünün konforlu ve tasarımın hareketi kısıtlamayan şekilde olması gerekir. Uyku tulumlarının mevsimsel hava şartlarına uygun ve beden ölçülerine göre farklı tasarımları bulunur. Her uyku tulumu modeli farklı özelliklerle üretilir ve farklı fiyat aralıklarında satışa sunulur. Fiyatları etkileyen unsurlardan bir diğeri de ısı konforunda etkili olan tog derecedir. Tog derecesi yüksek, kış mevsiminde kullanılmaya uygun olan polar ve pamuklu kumaştan üretilen uyku tulumu modellerinin fiyatları yüksek olabilir. Yaz mevsimi için kullanıma uygun tog derecesi düşük uyku tulumu modelleri daha ekonomik fiyatlara sahiptir. Bebek uyku tulumu fiyatlarını etkileyen diğer unsurlar ise tasarımlarındaki farklılıklar ve farklı yaş aralıkları için üretilen farklı beden ölçüleridir. Kız ve erkek bebekler için farklı ergonomik yapılara sahip uyku tulumu modelleri mevcuttur. Uyku tulumlarının kumaş, tasarım ve konfor sağlayan pek çok özelliğe sahip tasarımları bulunur. Bu çeşitlilik nedeniyle her kullanıcın bütçesine uygun bir uyku tulumu modeli bulmak kolay olur.

Bebek Uyku Tulumu Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Bebeklerin sağlıklı gelişimleri için kaliteli ve konforlu uyku ihtiyaçlarını karşılamak gerekir. Bu amaçla üretilen bebek uyku tulumları, geniş bir ürün yelpazesinde tasarlanarak kullanıcıların beğenisine sunulur. Bebek uyku tulumu satın alırken konforlu bir uyku deneyimi için ilk dikkat edilmesi gereken etken, kumaş tog dereceleridir. Tulum modellerinde kullanılan kumaş türünün pamuk, keten, polar gibi kumaş türlerinden tercih edilmesi, kış hava koşullarına uygun olmalarını sağlar. Yaz ayları için tulumlarda pamuklu ve keten kumaş türleri, kış ayları için tulumlarda polar ve pamuklu kumaş türleri tercih etmek, ısı konforu sağlanmasında yardımcı olur. Uyku tulumlarının kumaş seçimlerini yaparken tog adı verilen, kumaş kalınlıklarını belirleyen birim miktarını incelemek büyük önem taşır. Tog derecesi düşük olan kumaşlar, hafif yapılı ve yaz hava şartları için uygun olur. Tog derecesi yüksek olan kumaşlar ise daha yoğun yapılı olduklarından kış hava şartları ile daha uygun yapıda olur. Uyku tulumu bebek için gerekli konforu sağlamak amacı ile ısıl konfor sağlayan yapılarda üretilir. Tulum modelleri, hareketlerini kısıtlamayacak tasarımlarda ve uyku sırasında konforunu etkilemeyecek yapıda olması gerekir. Tulum tercihleri, kumaş türüne, beden ölçülerine ve mevsimsel hava şartlarına uygun tog derecelerine göre yapılır.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery