track source
track source
track source

Akıllı Saat Aksesuarı

Akıllı Saat Aksesuarı Fiyatları

1185 Ürün gösteriliyor.
Akıllı Saat Aksesuarı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Akıllı Saat Aksesuarı modelleri ve Akıllı Saat Aksesuarı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Akıllı Saat Aksesuarı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Teleplus, Apple, Zore, Samsung. 1185 adet Akıllı Saat Aksesuarı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
2
Ally Apple Pencil 2 İçin Silikon Kılıf Koruyucu Kılıf

Ally Apple Pencil 2 İçin Silikon Kılıf Koruyucu Kılıf

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Akıllı Saat Aksesuarı Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Akıllı Saat Aksesuarı markası:

En Çok İncelenen Akıllı Saat Aksesuarı Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Akıllı Saat Aksesuarı Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
24 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 1185 Akıllı Saat Aksesuarı modeli içerisinde en ucuz Akıllı Saat Aksesuarı fiyatı 10.61 TL iken, en yüksek Akıllı Saat Aksesuarı fiyatı 2013.92 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Akıllı Saat Aksesuarı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 24 Eylül 2021 tarihinde ortalama Akıllı Saat Aksesuarı fiyatı ise 424.52 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Akıllı Saat Aksesuarı Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Akıllı Saat Aksesuarı

Klasik analog ve dijital saatten farklı olan ve giyilebilir teknoloji olarak adlandırılan akıllı saat ile kullanıcılar sadece zamanı öğrenmez. Akıllı saatin kullanıcılarını memnun edecek sağlıktan spora kadar pek çok özelliği vardır. Çocuk ve yetişkinleri için üretilen modellerinden özellikle çocuklar için tasarlananlar ebeveynlerin çocuklarının güvenliği ve nerede olduğundan haberdar olma konusunda bilgilenmek için tercih ettiği ürünlerdir. Pek çok marka tarafından üretilen akıllı saatler son günlerde iyice popülerleşmiştir. Kullanıcıların hayat standartlarını arttıran akıllı saatleri kullanırken bir takım aksesuarlara ihtiyaç duyarsınız. Bunlardan şarj aletleri en gerekli olanlardır. Kablolu ya da kablosuz modelleri olan akıllı saat şarj aletleri akıllı saatinizin uzun süre çalışmasını ve bataryası bitince de dolmasını sağlar. Akıllı saat kullanıcıya hem iş hem sağlık hem de yaşamsal olarak çok fazla seçenek sunduğu için kullanıcılar için akıllı saatin şarjı ve şarj süresi çok önemlidir. Akıllı saatin en kullanışlı aksesuarlarından birisi akıllı saat dokunmatik kalemlerdir. Akıllı saat ekranları cep telefonu ya da tabletle karşılaştırdığınızda oldukça küçük olduğu için işlerinizi hallederken bu minik kalem ucuyla daha kolay seçim yapabilirsiniz.        

Akıllı Saat Aksesuarları Modelleri

Kullanıcılar için cep telefonu veya tabletten farksız olan akıllı saatler sahip olduğu aksesuarlarla daha rahat, kolay ve güvenli bir kullanım sağlar. Akıllı saat aksesuarları akıllı saatin markasına, şarjının modeline ve aksesuarın kullanım alanına göre farklı ürün gruplarından oluşur. Akıllı saat aksesuarları akıllı saati daha güvenli kullanıp saatin uzun ömürlü olmasına da yardımcı olur. Akıllı saatin ekranı için koruyucu cam filtreler de akıllı saati güvenli kullanım için tercih edebileceğiniz aksesuarlar arasındadır. Akıllı saat ekranı akıllı saat ya da bilekliğinizin ekranıyla uyumlu olmalıdır. Bu da ekran koruyucu ve akıllı telefon markasının uyumlu olmasıyla sağlanır. Akıllı saat ekran koruyucu cam filtresi akıllı saatin ekranını her türlü çarpma, çizilme, kırılma gibi sorunlara karşı koruyup ekranınızın yeni gibi kalmasına yardımcı olur. Kolunuzdaki akıllı saatiniz fark etmeden bir yerlere çarpar ya da düşme gibi durumlarda akıllı saatinizin ekranına zarar verebilirsiniz. Eğer akıllı saatiniz Huawei markasının bir ürünüyse akıllı saatinizin ekranını yine Huawei akıllı saat aksesuarları arasında yer alan ekran koruyucu cam filtreyle koruyabilirsiniz. Akıllı saatinizin ekranını her türlü darbeye karşı koruyup akıllı saatinizin kullanım ömrünü arttıran ekran camı gibi akıllı saatin bileklik kordonları da sevilen ve akıllı saatinizin kullanım ömrünü arttıran aksesuarlar arasındadır. Akıllı saatinizin bilekliğini sadece bir arıza ya da eskime durumunda değiştirmeniz gibi bir gereklilik yoktur. Kişisel zevkiniz için de bir kordon seçebilirsiniz. Sadece alacağınız bileklik ve akıllı saatinizin markasının uyumlu olmasına özen göstermelisiniz. Birbirinden farklı renk bileklikleri alarak akıllı saatinizi daha rahat kombinleyebilir ve günlük hayatınızdaki stilinize uydurabilirsiniz. Bileklik alırken marka uyumluluğu kadar bilekliğin yapımında kullanılan malzemeye de dikkat etmelisiniz. Bilekliğinizin yumuşak ve rahat olmasına, takıp çıkarması kolay olmasına dikkat etmelisiniz. Ayrıca renkli akıllı saat bilekliği tercih ediyorsanız renginin solmamasına dikkat etmelisiniz. Eğer bilekliğin rengi solarsa zaten eskimiş gibi görüneceği için şık bir görüntü ortaya çıkmaz. İçerik olarak silikonlu ve dayanıklı bir malzemeden yapılması kullanıcının daha rahat etmesini sağladığı gibi bilekliğin de kullanım ömrünü uzatır.     

Akıllı Saat Aksesuarları Fiyatları

Akıllı saatinizi daha rahat ve güvenli kullanmanıza yardımcı olan akıllı saat aksesuarları fiyatı akıllı saat aksesuarının modeline göre değişiklik gösterir. Örneğin akıllı saatinizin ekranını korusun diye alacağınız ekran koruyucu cam filtre ile şarjı için alacağınız bir şarj aleti aynı değildir. Hatta şarj aletleri de kablolu ve kablosuz olmak üzere iki çeşit olduğu için akıllı saat için tercih edeceğiniz şarj aletlerinin bile fiyatı aynı olmaz. Fakat sadece akıllı saat aksesuarlarının kullanım alanı değil markası da akıllı saat aksesuarlarının fiyatının farklılaşmasında önemli bir etkendir. Örneğin Samsung akıllı saat aksesuarlarıyla başka bir markaya ait akıllı saat aksesuarları fiyat açısından aynı olmaz. Marka ve model dışında akıllı bileklik aksesuarlarının fiyatının değişmesine katkı sağlayan faktörlerden birisi de akıllı saat aksesuarlarının yapımında kullanılan malzeme kalitesidir. Mesela akıllı saat şarj aletinin şarj etme hızı bile şarj aletinin fiyatının değişiminde etkilidir. Akıllı saatiniz için bileklik alacaksanız bileklik fiyatını etkileyen de gene bilekliğin yapımında kullanılan malzeme kalitesidir. Bilekliğin malzemesinin silikon, metal ya da deri olması fiyatının değişmesinde etkilidir.

Akıllı Saat Aksesuarları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Son zamanlarda oldukça popülerleşen akıllı saat aksesuarlarını satın alırken bazı hususlarda bilgi sahibi olursanız kendiniz için en doğru aksesuarı seçersiniz ve yanlış ürün alıp hayal kırıklığına uğramazsınız. Akıllı saatinizin ihtiyaç duyacağı en temel aksesuarlar akıllı saatin hassas olan dokunmatik ekranını korumak için bir kırılmaz cam filtresi, bileklik kısmı için kayış, şarj kablosuz ya da kablosuz modeller için kablosuz şarj cihazı ya da ekranda daha kolay ve hızlı işlem yapmanızı sağlayan dokunmatik kalemleri gibi ürünlerdir. Ve bunlardan hangisine ihtiyaç duyuyorsanız ona uygun bir seçim yapmalısınız. Akıllı saat ya da bileklik aldınızsa hassas ekranı çevresel faktörlerden, çarpma ya da düşme sırasında oluşacak çizilme ve kırılmalardan korumak için koruyucu cam filtre kesinlikle almalısınız. Bu filtre önemsiz gibi görünse de akıllı saatinizin ekran dayanıklılığını arttırıp kullanım ömrünü uzatır. Alacağınız ekran filtresinin akıllı saatinizin marka ve modeliyle uyumlu olmasına özen göstermelisiniz. Yine akıllı saat kullanıcılarının tercih ettiği aksesuarların başında bileklik kayışları gelir. Herhangi bir sorundan dolayı kayışınızda bir problem yaşıyorsanız ya da bir yenilik yapmak istiyorsanız tercih edebileceğiniz akıllı saat kayışını alırken yapımında kullanılan malzemeye dikkat etmelisiniz. Eğer akıllı saatinizi spor yaparken de kullanıyorsanız tercihinizi suya dayanıklı silikon kayışlar olmalıdır.     

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery