track source
track source
track source

Switchler

Switchler Fiyatları

218 Ürün gösteriliyor.
Switchler fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Switchler modelleri ve Switchler fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Switchler kategorisinde en favori markalar şu şekilde: HP, Huawei, Cata, S-Link, Goldmaster. 218 adet Switchler fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Switchler Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Switchler markası:

En Çok İncelenen Switchler Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Switchler Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
25 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 218 Switchler modeli içerisinde en ucuz Switchler fiyatı 2.8 TL iken, en yüksek Switchler fiyatı 21226.47 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Switchler fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Eylül 2021 tarihinde ortalama Switchler fiyatı ise 510.47 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Switchler Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Switch

Switchler; kelime anlamı olarak anahtar, yön değiştirmek ya da açmak kapatmak gibi pek çok farklı anlamlara gelir. Switch, bilgisayarların paylaşımlarını düzenlemek için kullanılan önemli cihazlardandır. Switchler, aynı ağı paylaşan ve bu ağları etkin bir şekilde kullanan bilgisayarların birbirleriyle sürekli bir şekilde iletişimde kalmasını ya da birbirlerinden izole edilmesi için gerekli bir düzen oluşturan cihazlara verilen isimdir. 5 port, 8 port, 16 port, 24 port ve 48 port switch çeşitleri en çok tercih edilen modellerdendir. Gelişen teknoloji sayesinde çok daha hızlı switch modelleri üretilmiştir. Bu modeller ise yönetilebilir network switch ve fiber switch gibi çeşitlere ayrılır. Gelişen teknoloji sayesinde bu model switch çeşitlerinin de kullanılması zorunlu hale gelmiştir. İletişimin çok yaygın ve zorunlu olduğu bir teknolojik dünyanın içerisinde bulunduğumuz için switch modellerinin de gelişen teknolojiye göre hızları yüksek olmak zorunda kalır. Pek çok farklı marka tarafından imal edilen switch modellerinden siz de bilgisayarınız için en uyumlu olan modeli tercih ederek kullanım kolaylığı sağlayabilirsiniz.

Switch Modelleri

Switch modelleri, bağlı olduğu bilgisayarların ağ donanımları ile haberleşmesine olanak sağlar. Cihazların birbirleri ile iletişimde kalmasını sağlar. Bağlı olduğu cihazlar yazıcılar, bilgisayar ve diğer ağ donanımları olabilir. Switch nedir denildiği zaman akla ilk gelen genel olarak anahtarlama ismi ile bilindiğidir. Switchler üzerlerinde bulundurdukları portlara cihazların bağlanması ile çalışırlar. Aynı zamanda switchler, bant genişliğini her port için aynı olacak şekilde kullanırlar. Örneğin; satın alacağınız switch 50Mbps bant genişliğine sahip ise, cihazın her portu da 50 Mbps bant genişliğine sahip olmalıdır. Portlar arasından seçeceğiniz birisi, başka bir cihaz ile bağlantı kurduğu zaman diğer portta bulunan cihazlar bundan etkilenmez. Bu sayede kullanım kolaylığınızda artar. Gelişen teknoloji ile elde edilen switch modelleri pek çok çeşide ayrılır. Her bir bilginin doğru yere gitmesi ve doğru yere giderken olabildiği kadar hızlı bir şekilde gitmesini sağlayan, aynı zamanda bu işlemleri kontrol eden anahtarlara switch denir. Pek çok marka tarafından farklı özellikler ile imal edilir. Switch modellerinden biri olan gigabit switch ise, hızlı ve fiber optik bağlantıları ağ içerisinde destekler. Bu gigabit switch data oranını 10 kat arttırır. Bu sayede komplex görüntüler, video konferans ve çok yoğun bilgi içeren uygulamaların desteklenmesine olanak sağlar. Switch modellerinden biri kullanıldığı zaman ağ anahtarının her biri diğerleriyle bağımlı olmayacak şekilde veri alışverişinde bulunur. Switch modellerinin bir diğer özelliği ise birbirine bağlı olan tüm cihazların aynı hızda işlem yapmalarıdır. Aynı hızla işlem yapan switch modelleri sayesinde işleriniz ivedilikle gerçekleştirilir. Bu teknoloji sayesinde cihazlar arasındaki iletişimin sağlanabilir olması da oldukça kolaylaşır. Hem ağ donanımlarında hem de yazıcılarda sıklıkla kullanılması gereken modeller, yapmak istediğiniz her işlemi hızla yerine getirir. Günümüzde teknoloji, hayatı kolaylaştırmak için pek çok farklı şekillerde karşınıza çıkar. Switch modelleri sayesinde dosya aktarımı ve bağlantı kurma gibi  işlemler oldukça hızlanır ve bu işlemlerin bize kaybettirdiği zaman en aza iner. Özellikle işyerlerinde kolaylık sağlayan bu teknoloji kullanım alanına göre pek çok farklı model alternatifleri ile kullanıcının beğenisine sunulur. 

Switch Fiyatları

Switch modellerinin fiyatları ürünün markasına, kapasitesine, port sayısına ve fonksiyonlarına bağlı bir şekilde değişiklik gösterebilir. Sadece belli başlı cihazları ve ağları birbirine bağlamak için kullanılan 10/100 Mbps veri aktaran değerlere sahip ve 5 portlu olup Qos destek ile uyumlu cihazlar diğer modellere nazaran daha makul fiyatlar ile temin edilebilir. Ofislerde, işyerlerinde ve güvenlik sistemlerinde kullanım için oldukça gerekli olan çoklu cihazlar, komplike bir yapıya sahiplerdir. İş yerlerinizde ya da güvenlik için kullanacağınız ürünlerin, birimler arası iletişimi sorunsuz bir şekilde koordine edebilmesi oldukça önemlidir. Bunun için daha profesyonel kullanıma uygun olan switch network modellerini tercih edebilirsiniz. Bu modellerden biri olan 10/1000 Mbps veri hızına sahip ürünler tercih etmeniz daha doğru olur. Güvenliğin ve bilgi transferinin üst düzeyde olması gereken kurumlarda ağ güvenliğinin sağlanabilmesi oldukça önemlidir. Bu işlemi de gerçekleştirebilmesi için yüksek hıza sahip switch modellerinden birini satın alabilirsiniz. Farklı markaların ürettiği switch modellerinden kullanım alanınıza en uygun switchi cimri.com sayfası sayesinde uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. 

Switch Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Modem on off switch çeşitleri, farklı sistemlerde bulunan bilgisayarlar arasında bağlantı kurmaya yarayan ve bu bilgisayarlar arasında veri paylaşımı yapılmasına yardımcı olan ekipmanlardır. Ürünün markasına ve fonksiyonlarına göre değişiklik sağlayan switch modellerinden birini satın almadan önce dikkat etmeniz gereken birkaç husus bulunur. Bu hususlardan en önemlisi kullanım alanınıza göre en uygun olacak switch modeline karar vermenizdir. Modele karar verdikten sonra piyasada genel bir switch fiyat araştırması yapmanız da en doğru ürüne karar verebilmeniz için oldukça elzemdir. Farklı markaların ürettiği modeller arasından ihtiyacınıza en uygun olacak switchi kolaylıkla bulabilirsiniz. Switch modellerinin cihazlara uzaktan erişim sağlamalarının yanı sıra, her porta tanımlı farklı ağ bağlantısı da kurabilir. Bu sayede kullanımınıza en uygun olacak port sayısına sahip ürünü seçmelisiniz. Hem yapısal kablolama hem de bir ağ oluşturmak istiyorsanız da ağ ethernet anahtarlarının kullanımı sağlayan modem switchlerini de tercih ederek kullanım kolaylığının keyfini çıkarabilirsiniz. Siz de birbirinden farklı özellik ve hızlarda bulunan switch modelleri arasından ihtiyacınıza ve güvenliğinize en uygun olacak ürünü tercih edebilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery