• En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

Hamilelik ve Emzirme Ürünleri Nelerdir?

Hamilelik ve emzirme ürünleri arasında en çok kullanılan emzirme sütyeni annelerin gittikleri her yerde emzirebilmesi için tasarlanmıştır. Göğüs tarafının açılması sayesinde sütyeni komple çıkarmak zorunda kalmayacaksınız ve kolaylıkla emzirebileceksiniz. Emzirme sütyeninin ilk görevi; anneye rahatlık sağlamaktır. İçerisinde rahat edeceğiniz, kopça genişliği ile sırtı kavrayan modeller tercih edilmelidir. Emzirme sütyenleri genelde beyaz, siyah ve ten rengi olarak üretilse de başka renklerde de modeller vardır. Pamuklu emzirme sütyeni genelde en çok tercih edilendir. Pamuklu ve sağlıklı yapısıyla kolay yıkanabilir olası, dayanıklı olması tercih sebeplerindendir. Sütü olduğundan fazla gelen ve sızdırma yapan anneler için üretilen göğüs pedi, yuvarlak yapısı sayesinde göğüs ucunu kavrayarak sızdırmaları engellemektedir. Çalışan annelerin ya da bebeğiniz birkaç saatliğine annesine bırakan annelerin en çok tercih ettiği ürün olan göğüs pompası sayesinde süt elde ederek siz yokken çocuğunuzun içmesini sağlayabilirsiniz. Süt sağma işlemi sırasında rahat ve sakin olunmalıdır. Hassasiyete karşı sağma işleminden önce meme çevresine masaj yapmak ve ılık kompres uygulamak daha rahat etmenizi sağlar. Annenin her ortamda çekinmeden bebeğini emzirebilmesi için tasarlanmış olan emzirme önlükleri söz konusu ihtiyaca cevap veren ürünlerdir. Emziren annenin boynuna bağlayarak ya da boyundan omuzları üzerine geçirerek vücudunun ön kısmını örtebildiği bir önlüktür. Dolayısıyla anne, emzirme önlüğünün altından kıyafetini sıyırarak bebeği kolayca emzirebilir. Süreci kolaylaştıracak hamile ihtiyaçlarından biri de hamile külotlarıdır. Hamilelik boyunca kasıklardan göğüs altına kadar olan alanda genişleme başlar. Bu da normal külot ve alt giyim kıyafetlerinin kasık kısmını sıkarak rahatsız etmesine neden olur. Bazen bu sıkma hissi bebeği de rahatsız edebilir. Bu nedenle kasıkların üstüne çıkan hatta göbeği saran ancak sıkmayan bir çamaşır giymek yani hamile iç çamaşırı giymek gerekir. Emzirme minderi ürünü sayesinde sırtını, beliniz, boynunuz rahat ederek emzirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Süt saklama poşeti ile birlikte sağdığınız sütü buzdolabınızda saklayabilirsiniz. Süt saklama poşetlerinin kullanımı hakkında bilinmesi gereken en önemli detaylardan biri, bir poşetin sadece tek seferlik kullanım için olduğudur. Yani bir süt saklama poşetini asla ikinci kez kullanmamalısınız. Süt saklama poşetleri, sağılmış anne sütünü içine boşalttıktan sonra ağzı sıkıca kapatılarak buzdolabına konacak şekilde kullanılırlar. Önceden sağılmış süt, bebeğe verileceği zaman da poşetin içinden biberona boşaltılır. Ardından biberon sıcak su ile dolu bir kabın için bekletilerek sütün biraz ılık olması sağlanır. Aşırı sıcak olması ve soğuk olması bebek için zararlıdır.

Süt Artırıcı Çay Hamilelik ve Emzirme Ürünü Müdür?

Süt arttırıcı çay hamilelik ve emzirme ürünleri arasında yer almaktadır Bunun yanı sıra emzirme atleti, yastığı, hamile pantolonu, emzirme örtüsü, hamile pijaması ve şortu, emzirme içeceği, emzirme geceliği ve hamile atleti de bu ürünler arasında yer almaktadır.

Hamilelik ve Emzirme Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Hamilelik ve emzirme ürünlerinin fiyat aralığı marka, model ve ürün çeşidine göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle belirli bir fiyatı olmadığı gibi belirli bir fiyat aralığı da yoktur. Sizde ihtiyacınıza göre olan ürünleri sıralayabilir ve bütçenize en uygun fiyatları karşılaştırabillirsiniz.