track source
track source

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Hamile Külodu Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Hamile Külodu markası:

En Çok İncelenen Hamile Külodu Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Hamile Külodu Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
23 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 139 Hamile Külodu modeli içerisinde en ucuz Hamile Külodu fiyatı 7.4 TL iken, en yüksek Hamile Külodu fiyatı 249.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Hamile Külodu fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Nisan 2021 tarihinde ortalama Hamile Külodu fiyatı ise 20.81 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Hamile Külodu Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Chicco Alattisicura Göğüs Pedi 60'lık
Chicco Alattisicura Göğüs Pedi 60'lık
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Hamile Külodu

Anneler ya da anne adayları için doğum süreci en önemli günler olarak kabul edilebilir. Heyecanlı bir bekleyiş içinde olan ebeveynlerin çocuklar için yaptıkları hazırlıkların yanı sıra kendileri için de yaptığı hazırlıklar bulunur. Bu hazırlıkların arasında öncelikle kendi konforlarını sağlamak gelir. Özellikle anneler için 9 aylık bir süreyle kalmayan bu durum için anne adayları hem doğum öncesi hem doğum sırası hem de doğum sonrasında kişisel konforlarını sağlamak adına hamile külodu kullanmayı tercih edebilirler. Hamile külodu seçenekleri arasında öncelikle kadınların rahatlığını sağlamak ve esnekliklerini kaybetmeden hareket etmelerini sağlamak gelir. Kullanım itibariyle eski çamaşırların bu süreçte kullanılması kadınların vücut yapılarına da bağlı olarak değişiklik gösterebilir ancak çoğunlukla kullanılmazlar. Bu süreci kolaylaştırmak için doğum öncesi ya da doğum sonrasındaki 40 günü kapsayan lohusalık döneminde lohusa külodu olarak da bilinen hamile külodu seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Doğuma 2 ay kala kullanılmaya başlanan bu çamaşır çeşidi sayesinde anne adaylarının konforlu bir süreç geçirmeleri için olanak sağlanabilir. 

Hamile Külodu Modelleri

Anne adaylarının ya da annelerin doğum sürecinde yaşadığı sorunlardan biri de hareket esnekliği olabilir. Karın bölgesinde yaşanan büyümeye ek olarak genellikle kilo alma eğiliminde olan anneler vücutlarındaki değişime ayak uyduran kıyafet seçeneklerini tercih etmek durumunda kalabilirler. Bu durumda hem hijyenik hem de çok daha uygun olması için pamuklu hamile külodu modellerini tercih edebilirsiniz. Standart kadın iç çamaşırlarına göre çok daha esnek olan ve pamuk oranı yüksek olan bu modeller sayesinde bedene daha kolay uyum sağlayan çamaşırları tercih edebilirsiniz. Karnı saran ancak sıkmadan koruma sağlayan bu modeller sayesinde kadınların çok daha ettiğini görebilirsiniz. Rahatsızlık vermeyen ve genellikle doğal bir kumaş türünden üretilmesi nedeniyle teri emen ve terletmeyen hamile külodu modelleri arasında hamile külot korse seçeneklerini de inceleyebilirsiniz. Hamile külodu korse modelleri ile hamilelik sonrasında karın bölgesinin sarkmasına karşı önlem alabilir ve fazla kilolara karşı dış görünümüzde daha sıkı bir görünüm elde edebilirsiniz. Hamile toparlayıcı külot modelleri sayesinde karnınızı desteklemek ve toparlamak için en doğal ve kullanışlı seçenekleri elde edebilirsiniz. Genellikle %90 oranında pamuk ile üretilen ve ön panelinin çift kat olması ile bu modeller sayesinde konforlu bir kullanım elde edebilirsiniz. Destekli hamile külodu modelleri sayesinde de özellikle karın bölgesi daha çok büyüyen annelerin karınlarındaki desteği artırabilirsiniz. Bu dönemde sırt ağrıları da yaşamaya başlayan kadınlar için karın bölgesinin daha sık ve destekli durmasını sağlayabilir ve sürecin daha hafif geçmesini sağlayabilirsiniz. Uzun süreli kullanım sağlayan ve yıkanabilir özellikler sunan modellere ek olarak kullan at hamile külodu modellerini de inceleyebilirsiniz. Bu modeller sayesinde de doğum sürecinin sonuna yaklaşan kadınlar ve doğumdan hemen sonra akıntı yaşayan anneler için pratik kullanımlar elde edebilirsiniz. Hamile külodu tek kullanımlık modelleri ile daha ince yapıya sahip olan ve doğum sonrası dikiş kanamaları ve akıntılar için pratik çözümler elde edebilirsiniz. Esnekliği ile bilinen ve kullanımı son derece rahat olan kullan at modeller sayesinde hijyenik ve pratik bir kullanım elde edebilirsiniz. 

Hamile Külodu Fiyatları

Hamile külodu modelleri fiyatlarını incelerken öncelikle kullanım sağladığınız türü belirlemelisiniz. Modeller arasında yıkanabilir ve uzun süreli kullanım sağlayan modeller için daha yüksek rakamlar öderken kullan at modeller için daha uygun rakamlarla karşılaşabilirsiniz. Bu anlamda kullanım kolaylığını ve bütçenizi göz önünde bulundurabilirsiniz. Tek kullanımlık paketlerin içerdiği ürün sayısı da fiyatlandırma için önemli olur. Çoklu paketlerdeki ürün sayısı ile de fiyatların doğru orantılı olduğunu görebilirsiniz. Hamilelik dönemi kadınların hassas oldukları dönemler olduğu için bu dönemlerde doğal malzemelerden üretilmiş ve özellikle pamuk oranı yüksek modelleri tercih etmelisiniz. Doğallığı ile bilinen ve hava alma özelliği yanı sıra teri de emen seçenekler olan bu modeller sayesinde sağlıklı ve konforlu seçenekleri elde edebilirsiniz. Kumaş ve dikiş kalitesi, esnekliği ve rahatlığı ile bilinen hamile çamaşırları ile her bütçeye uygun seçenekler bulabileceğinizi bilmelisiniz. Hamilelik dönemi için ya da ebeveynlik dönemine hazırlanabilmek için ihtiyacınız olan ürünleri cimri.com adresi üzerinden bulabilir ve bütçenize uygun alışverişlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. 

Hamile Külodu Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Gebe külodu modelleri arasında seçim yaparken dikkat etmeniz gereken özellikler arasında öncelikle kullanım zamanı gelir. Genellikle vücudun değişmesi beklenen zamanların başlangıcında karnınızı desteklemeniz için bu çamaşır çeşitlerini kullanabilir ve konforunuzu sağlayabilirsiniz. Seçimlerinizi mutlaka pamuk oranı yüksek seçeneklerden yana kullanmalı ve vajinal bölgenin hijyenik olması için de gerekli önlemi almalısınız. Doğum sürecinde sıklıkla karşılaşılan vajinal enfeksiyonlar ya da idrar yolu enfeksiyonları için sağlıklı kumaş seçimleri yapabilir ve bölgenin hava almasını sağlayabilirsiniz. Yüksek bel olan ve karın bölgesini saran özellikler sunan hamile külodu seçenekleri ile vücudunuzun daha rahat olmasını sağlayabilirsiniz. Göbeği saran likralı modelleri de tercih edebilir ve doğum öncesi ve sonrası dönemde bölgenin daha sıkı olmasını sağlayabilirsiniz. Dikişsiz modelleri de tercih edebilir ve dikiş bölgelerinin rahatsızlığından kurtulabilirsiniz. Tek kullanımlık külotları da tercih edebilir ve özellikle doğum sonrasında meydana gelen kanama ve akıntılar için kesin çözüm yolu bulabilirsiniz. Açık renk ve dikişsiz modelleri tercih ederek konforlu bir süreç geçirebilir ve sağlıklı bir doğum süreci için hazırlanabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery