track source
track source

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Emzirme Önlüğü Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Emzirme Önlüğü markası:

En Çok İncelenen Emzirme Önlüğü Ürünleri Hangileridir?

2022 yılı Emzirme Önlüğü Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Ağustos 2022 tarihinde Cimri.com’da yer alan 83 Emzirme Önlüğü modeli içerisinde en ucuz Emzirme Önlüğü fiyatı 19.9 TL iken, en yüksek Emzirme Önlüğü fiyatı 194.24 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Emzirme Önlüğü fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Ağustos 2022 tarihinde ortalama Emzirme Önlüğü fiyatı ise 53.56 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Emzirme Önlüğü Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Emzirme Önlüğü

Bebekler, anne ve babalar için çok değerlidir. Bebeğin sağlıklı gelişimi ise dikkat edilmesi gereken bir konudur. Aynı zamanda anne sütü bebeğin gelişimi için çok önemli bir besin kaynağıdır. Anne sütünün bebek her talep ettiğinde kolaylıkla sunulabilir olması gerekir. Emzirmek, anne ile bebeğin arasındaki hem fiziksel hem de duygusal bağı oldukça güçlendirir. Bebeğin emme sıklığına göre sütün artışı da aynı oranda olur. Fakat bazı durumlarda emzirme ortamının uygun olmaması annenin emzirmekten çekinmesine sebep olabilir. Bu tür ortamlarda anneler bebeklerini emzirmek isteyebilir. Annelerin her ortamda kolaylıkla bebeklerini emzirmeleri için tasarlanmış olan ürünler bulunur. Emzirme önlüğü bu gibi ihtiyaçlar için mükemmel bir tercih olur. Tercih edilecek olan emzirme önlüğü modelleri, bu gibi sorunları önler. Bu ürünler sayesinde herhangi bir kapalı alan ihtiyacı duyulmaz ve bebek rahatlıkla emzirilebilir. Emzirme önlükleri; kız ve erkek bebeklere uygun tasarımlarda ve modellerde üretilirken birçok markaya ait farklı tasarım seçenekleri bulunur. 

Emzirme Önlüğü Modelleri

Bebeklerine kalabalık ortamlarda emzirmeye çekinen anneler, kimi zaman battaniye veya bir örtü kullanır. Ancak ergonomik yapıda olmayan sıradan örtüler, bebekleri terletip rahatsız edebilir. Bu gibi durumlarda anneler için bebeklerini ve bezi aynı anda kontrol etmesi oldukça güçtür. Emzirme önlüğü modelleri genellikle terletmeyen kumaşlardan ve bebeğin sağlığına uygun materyallerden üretilir. İnce kumaş yapısına sahip olan emzirme önlükleri, hem sizin hem de bebeğin rahat etmesi için oldukça önemli bir üründür. Yalnızca emzirmek için değil, bebeğin üzerine örtmek için de tercih edilen oldukça fonksiyonel bir üründür. Bu sayede bebeğin güneşten veya soğuktan etkilenip hasta olmasının önüne geçilebilir. Emzirme önlüklerinin sahip olduğu askılar sayesinde, hareketli bebekler örtüyü kolaylıkla açamaz. Emzirme önlüğü kullanımı oldukça pratik ve rahattır. Emzirme önlüklerinin askılı modelleri ayarlanabilir olması sebebiyle tüm vücut yapısındaki annelere uygundur. Emzirme önlüğü telli olan modelleri anneler için çok daha kullanışlıdır. Boyun kısmındaki tel sayesinde bebeğinizi emzirirken izleyebilir, olası herhangi bir tehlikeye karşı önlem alınabilir. Hem kız hem de erkek bebeklere özel olarak tasarlanan birçok emzirme önlüğü modeli bulunur. Bu modeller renklere ve üzerinde bulunan desenlere göre kullanıcıların beğenisine sunulur. Kullanıcıların zevkine göre kırmızı, turuncu ve pembe renkler olduğu gibi; mavi, yeşil veya gri gibi renkler de tercih edilir. Ayrıca her zevke uygun olan krem ve beyaz gibi sade renklere sahip emzirme önlüğü modelleri de bulunur. Anneler tarafından kolay temizlenebilir emzirme önlükleri, sıklıkla tercih edilir. Bu sayede emzirme esnasında sıklıkla kirlenen emzirme önlükleri, çamaşır makinasında kolaylıkla yıkanabilir. Emzirme önlüklerinin kolay temizlenebilir yapıda olması, hijyen ve bebeğin sağlığı açısından oldukça önemlidir. Renk ve modelleri ile öne çıkan emzirme önlükleri set halinde de bulunabilir. Emzirme önlüğü seti genellikle zıbın, yastık veya mendil gibi farklı bebek eşyaları da içerebilir. İçerdiği ürünlerin hepsi aynı tasarımda ve renkte olduğundan dolayı anneler tarafından set olarak tercih edilebilir. 

Emzirme Önlüğü Fiyatları

Emzirme önlüğü fiyatları birçok sebepten dolayı farklılık gösterir. Başlıca sebepler arasında markası, tasarımı ve kalitesi bulunur. Birçok markanın kullandığı materyal farklı olması sebebiyle fiyatları da farklılık gösterir. Markalarına bağlı olarak kaliteleri de değişen emzirme önlüğü modelleri geniş bir ürün gamına sahiptir. Tercih edilecek olan emzirme önlüğü modelinin, sade bir model olması ile şık veya daha süslü olması arasında fiyat farkı bulunur. Sade emzirme önlüğü modelleri diğer modellere kıyasla daha uygun fiyatlarda bulunur. Bebeğinin sağlığı açısından genellikle emzirme önlüğü pamuklu modelleri tercih edilir. %100 pamuklu bir yapıya sahip emzirme önlüğü modelleri, diğer modellere kıyasla daha yüksek fiyatlarda olabilir. Tekli satılan emzirme önlükleri yerine çiftli veya set halinde satılan paketleri tercih etmek aile bütçesine katkı sağlar. Penye emzirme önlüğü diğer kumaşlardan üretilen modellere kıyasla daha uygun fiyatlarda bulunur. Ayrıca kolay temizlenebilir yapıda olan ürünler, bu özelliklerine göre fiyatlandırılır. Emzirme önlüğü fiyatlarını cimri.com’dan inceleyebilir, ürün özelliklerine göz atabilirsiniz. Dilerseniz ürünün en uygun nerede satıldığını öğrenebilir, bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. 

Emzirme Önlüğü Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Emzirme önlüğü modellerinden birini tercih etmeden önce dikkat edilmesi gereken birçok faktör bulunur. Bunlardan en önemlisi anne ve bebeğin rahat kullanımına uygun fonksiyonel emzirme önlüğü tercih etmesidir. Bebek emzirme önlükleri boyutlarına ve üretildiği materyallerine göre oldukça değişkendir. Bebek emzirme önlüklerinin birçok farklı tasarımı bulunur. Zevkinize uygun renk ve tasarımdaki önlük modelini tercih edebilirsiniz. Bebek gün içerisinde birçok kez emzirilir. Bu sebeple tercih edilen emzirme önlüğü modelinin kolay açılıp kapanabilmesi oldukça önemlidir. Bebeklerin ciltleri oldukça hassastır. Bu sebepten dolayı seçilecek olan emzirme önlüğü modeli terletmeyen kumaş yapısına sahip olmalıdır. İnsan ve bebek sağlığına zararlı olan maddeler kullanılmayan örtüleri tercih etmek, doğru bir tercih olur. Oldukça fazla kullanılan bebek emzirme önlüklerinin, makinede kolay yıkanabilir kumaş yapısına sahip olması, bebeğin sağlığı açısından çok önemlidir. Her ürün gibi emzirme önlüğü yorumları tercih edilmeden önce okunması ve iyice araştırma yapılması gereken bir konudur.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery