Cimri'nin Seçimi
Chicco Alattisicura Göğüs Pedi 60'lık
Chicco Alattisicura Göğüs Pedi 60'lık
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Annenin ve bebeğin hayatını kolaylaştırmak için özel olarak tasarlanmış bir üründür emzirme sütyeni. Hamilelik döneminde rahatça giyilebildiği gibi lohusa döneminde de giyilmesiyle ön plana çıkan Chezmam, Baby Jem, Elija gibi markalara ait emzirme sütyeni modelleri Cimri.com’da en ucuz fiyat avantajlarıyla sizleri bekliyor!

Emzirme Sütyeni Nedir?

Annenin ve bebeğin rahatlığı ön planda tutularak üretilmiş, göğsün orta kısmında bulunan bir cep sayesinde bebeğin rahat emzirilmesine olanak veren sütyenlerdir. Hamilelik döneminde göğüsler bebek beslenmesine hazırlanırlar. Hassaslaşan ve büyüyen göğüsler, emzirme sütyeni kullanılmasıyla rahatlığa kavuşur. Sıkı ve dar sütyenler anneyi huzursuz edecektir.

Emzirme Sütyeni Ne İşe Yarar?

Esnek ve sağlıklı yapısıyla emzirme sütyenleri hamilelikte kullanılabileceği gibi lohusalık döneminde de oldukça rahat bir şekilde kullanılabilir. Bebeğin sık sık emzirilmesi gerektiğinde, misafirlikte veya dışarı çıkıldığında çıtçıtlı emzirme sütyeni sayesinde bebeği beslemek oldukça kolaydır. Sütyenin tamamen çıkarılması yerine göğüsün ön bölgesinin açılıp bebeğin emzirilmesi; hem anne için hem de bebek için büyük kolaylık sağlamaktadır.

Bebeğin sürekli emmesi ve kanallarda süt birikmesiyle göğüsler ağırlaşır ve sarkmaya başlar. Emzirme sütyeni kullanımı ile önlem alabilir, göğüs sarkmasının önüne geçebilirsiniz. Sürekli kullanımda emzirme sütyenleri göğsü toparlayıcı etkiye sahiptir.

Emzirme Sütyeni Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Emzirme sütyeninin ilk görevi; anneye rahatlık sağlamaktır. İçerisinde rahat edeceğiniz, kopça genişliği ile sırtı kavrayan modeller tercih edilmelidir. Emzirme sütyenleri genelde beyaz, siyah ve ten rengi olarak üretilse de başka renklerde de modeller vardır. Pamuklu emzirme sütyeni genelde en çok tercih edilendir. Pamuklu ve sağlıklı yapısıyla kolay yıkanabilir olası, dayanıklı olması tercih sebeplerindendir. Dantelli çeşitleri ile şık emzirme sütyeni modelleri de bulunmaktadır. Bazı modellerde kalın askılarla, hamilelik döneminde büyüyen göğüslerin sırta uyguladığı baskı hissi ortadan kaldırılmıştır. Böylelikle anne adayı, rahatlatıcı ve destekleyici emzirme sutyeni ile rahat eder.

Bütün kıyafetlerin altında rahatça kullanılabilen emzirme sütyenlerini tarzınıza ve rahatınıza göre dilediğiniz renk ve modelde seçebilirsiniz. Cimri.com’da bulunan emzirme sütyeni çeşitlerine göz atabilir, yüzlerce model arasından en ucuz emzirme sütyenini seçebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2020 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle Play