track source
track source

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Emzirme Sütyeni Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Emzirme Sütyeni markası:

En Çok İncelenen Emzirme Sütyeni Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Emzirme Sütyeni Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
27 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 297 Emzirme Sütyeni modeli içerisinde en ucuz Emzirme Sütyeni fiyatı 16.66 TL iken, en yüksek Emzirme Sütyeni fiyatı 349.99 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Emzirme Sütyeni fiyatlarının ortalaması alındığında ise 27 Eylül 2021 tarihinde ortalama Emzirme Sütyeni fiyatı ise 53.42 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Emzirme Sütyeni Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Emzirme Sütyeni

Emzirme sütyenleri aynı zamanda hamile sütyenleri olarak da isimlendirilir. Emzirme sütyenleri, anneler için çok büyük oranda kolaylık sağlayan ve kullanımı oldukça pratik ürünlerdir. Emzirme döneminde anneler tarafından yoğun olarak kullanılan bu ürün, sütyeni çıkarmadan bebeğinizi emzirebilmenize imkan sağlayan iç giyimidir. Aynı zamanda telsiz özelliğine de sahip olan bu sütyen modelleri rahatsızlıkları önler ve cildinizde oluşabilecek tahrişlerinde önüne geçer. Hem annenin hem de bebeğin sağlığı için oldukça önemli olan emzirme sütyenleri, kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen ürünlerdendir. Oldukça pratik ve kullanışlı olan bu ürün kullanıcılara sağladığı kolaylığı sayesinde beğenileri kazanır. Emzirme sütyenleri, annelerin ihtiyaçlarına göre farklı çeşitlerde üretilir. Genel  olarak hamilelik döneminde annelerin maksimum konfora sahip olmaları için dizayn edilen ürünlerdendir. Farklı marka ve modellerde üretilmiş emzirme sütyenlerine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Anneler için özel olarak üretilen bu modeller toparlayıcı emzirme sütyeni olarak da sıklıkla tercih edilir. Siz de bebeğiniz sütten kesilene kadar bu sütyen modelini kullanarak konforu elde edebilirsiniz.

Emzirme Sütyeni Modelleri

Emzirme sütyeni modelleri genel olarak annelerin ihtiyacını karşılayabilecek şekilde üretilir. Bu modeller aynı zamanda sağladıkları konfor sayesinde annelerin rahat etmesine olanak sağlar. Anneler tarafından sıklıkla kullanılan bu sütyen modelleri telsiz olmaları sayesinde de vücudu tahriş etmez ve annenin hassas bedenine zarar vermez. Kullanıcıya maksimum konfor sağlayan emzirme sütyenleri hamilelik ve emzirme döneminde değişen vücut biçiminin ihtiyaçlarına tam olarak karşılık verir. Birçok kadın hamilelik döneminde oluşan değişimler yüzünden göğüs uçlarında ekstra hassasiyet hisseder. Bu durumda hassas olan vücudun tahriş olmaması için emziren kadınlara uygun olarak üretilen sütyenlerin iç yapısı pamuklu kumaşlarla  kaplanır. Bu sayede tamamen yumuşak ve hassas bir yüzeye temas eden göğüslerde herhangi bir tahriş ya da acı durumunun oluşmasının önüne geçilir. Hamile ve emziren tüm kadınlarda gerçekleşen göğüslerde ağırlık ve boyut değişiklikleri de kadınların emzirme sütyeni kullanmasını zorunlu kılar. Hamilelik esnasında anne adayları göğüs ölçülerinin ve göğüs ağırlıklarının arttığını hissederler. Bu yüzden omuzlarında ekstra yük hissederler. Bu durumu ortadan kaldırabilmek için emzirme sütyenlerinin omuz askıları daha geniştir. Böylelikle omuzlarda biriken yük geniş bir yüzeye yayılmış olur. Emzirme sütyeni destekli modeller sayesinde göğüslerde oluşabilecek sarkmalarında önüne geçilir. Özellikle kış aylarında çok tercih edilen bir model ise emzirme sütyeni atletli modelidir. Bu modeller pamuklu kumaşlardan üretilir ve anne için tam anlamı ile konfor sağlar. Kış aylarında kullanabileceğiniz bir diğer model olan çıtçıtlı emzirme sütyeni de hem belinizin açılmamasına hem de rahat bir şekilde bebeğinizi emzirmenize olanak sağlar. Emzirme sütyenleri arasında emzirme sütyeni dolgulu modellerde bulmak mümkündür. Kişisel ihtiyacınıza en uygun olacak ürünü tercih etmeniz daha doğru bir  kullanım imkânına sahip olmanızın önünü açar. Bebeğinizi pratik bir şekilde emzirebilmeniz için üretilen emzirme sütyenleri çeşitlerine göre farklılık sağlar.  Sütyeninizi çıkarmadan bebeğinizi doyurabilmenize imkan sağlayan bu modeller  pratikliği açısından da vazgeçilmezleriniz arasında yerini alır. Emzirme sütyeni dantelli modelleri farklı tasarımlarda da kullanıcıların beğenisine sunulur.

Emzirme Sütyeni Fiyatları

Emzirme sütyenleri farklı markalar tarafından farklı çeşitler ile annelerin beğenisine sunulur. Sütyen çeşitleri, modellerine ve kumaş yapılarına göre farklı fiyatlarda piyasada bulunur. Yeni doğum yapmış anneler tarafından sıklıkla tercih edilen emzirme sütyeni çeşitleri pek çok model alternatifleriyle üretilmesinden dolayı  dikkatleri üzerine çeker. Farklı markalar tarafından titizlikle üretilen sütyen çeşitleri fiyat konusunda da değişiklik sağlayabilir.  Genellikle geniş beden aralığında üretilen sütyen modelleri hamileliğin başından ve bebek sütten kesilene kadar sizin için en konforlu iç çamaşırları haline gelir. Emzirme sütyeni fiyatları genellikle her bütçeye uygun şekilde üretilir. Her bütçeden insanların bu ihtiyacını karşılayabilir olması da kullanıcılara oldukça rahatlık sağlar. Destekli emzirme sütyeni fiyatları sütyenin tasarımına ve model farklılığına bağlı olarak pek çok fiyat aralığında bulunabilir.  Hayatınızın en güzel ve en hassas döneminde değişen vücut yapınıza en uygun olacak emzirme sütyenlerine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Pek çok marka tarafından annelerin rahatı düşünülerek üretilen modellere göz gezdirmek ve fiyatlar arasında kıyaslama yapabilmek için cimri.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Emzirme Sütyeni Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Annelerin sütyen seçiminde bulunmadan önce dikkat etmeleri gereken bazı noktalar bulunur. Bu noktalar arasında en önemli olanı hem kendi sağlığınız hem de bebeğinizin sağlığı açısından telli ve rahatsız edici sütyen modellerinden uzak durmanızdır. Sütyen tercihinde bulunurken dikkat etmeniz gereken bir diğer şey sütyenin değişen göğüs bedeninize uygun olup olmamasıdır. Göğüs bedeninize uygun olan sütyenin omuzlarınızdaki yükü azaltabilmeleri için askılarının geniş ve rahat açıda bulunmaları gerekir. Aynı zamanda tellere sahip olmayan modeller vücudunuzu tahriş etmez ve daha kolay bir kullanım olanağı sağlar. Emzirme sütyeni fiyatları her kullanıcının ulaşabileceği fiyatlarda bulunması sayesinde kullanıcıların beğenisini kazanır. Farklı renklerde ve farklı desenlerde üretilen sütyenlerde bakmanız gereken en önemli şey tellerinin olmaması ve emzirirken uç kısmından mı açılan yoksa tamamen mi açılan bir model olup olmadığına dikkat etmenizdir. Kaliteli markaların üretmiş olduğu dayanıklı sütyen modelleri hamilelik esnasında ve sonrasında değişen vücut yapınıza göre ihtiyacınızı tam olarak karşılayan  ürünlerdir. Siz de bu emzirme sütyenlerinden ihtiyacınıza en uygun olanı uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery