track source
track source
Hipp Natal 6'lı Emziren Anne Çayı

Hipp Natal 6'lı Emziren Anne Çayı

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Süt Artırıcı Çay Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Süt Artırıcı Çay markası:

En Çok İncelenen Süt Artırıcı Çay Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Süt Artırıcı Çay Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 25 Süt Artırıcı Çay modeli içerisinde en ucuz Süt Artırıcı Çay fiyatı 8.5 TL iken, en yüksek Süt Artırıcı Çay fiyatı 411.59 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Süt Artırıcı Çay fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Eylül 2021 tarihinde ortalama Süt Artırıcı Çay fiyatı ise 22.92 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Süt Artırıcı Çay Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Emziren Anne Çayı

Annelerin emzirme döneminde düzenli ve sağlıklı beslenmesi bebekleri doğrudan etkilemektedir.  Bebeğin sağlığı için emziren annelerin beslenme programları içerisinde tüm vitaminler ve besinler yer almalıdır. Uzmanlara göre sıvı tüketiminin de oldukça önemli olduğu bu dönemde anneler, günde yaklaşık 4 litre sıvı besin almalıdır. Annelerin emzirme programı içerisinde yer alması gereken ve destekleyici ürünlerden biri de emziren anne çayı çeşitleridir. Anne çayları emziren anneler arasında yaygın olarak kullanılır. Bu çaylar, annenin sütünün artırılmasına yardımcı olur. ayrıca anne çayları anne ve bebek sağlığı için oldukça faydalıdır. Genellikle süt oluşumunun artmasına olumlu etki eden bitkilerin kurutulmasıyla elde edilen anne çayları, bağışıklık sistemini güçlendirerek sağlığınızı korur. Süt artırıcı özellikli ve antioksidan açısından güçlü olan emziren anne çayları, annelerin vücut değerlerini yükselterek, emzirme sırasında oluşabilecek mineral kaybını dengeler. Annenin dengeli beslenmesi ve vitamin takviyeleri alması doğrudan bebeği de etkileyecektir. Bu yüzden emzirme döneminde, emziren anne çaylarını tüketmek, bebeğin sağlığı açısından da oldukça önemlidir.

Emziren Anne Çayı Çeşitleri

Bebeklerin gelişiminin sağlıklı bir şekilde devam etmesi için ilk altı ay özellikle anne sütünün önemi çok büyüktür. Bu süreçte; anne sütünün gelmemesi veya annenin vücudunun sütü yetersiz üretmesi problemleriyle karşılaşıyorsanız, emziren anne çayları sizin için doğru bir tercih olacaktır.  Emziren anneler için çaylar genellikle malt içeceklerden oluşur. Malt içeceklerin, anne sütünü artırıcı yönde etkisinin olduğu kanıtlanmıştır.  Emziren anne çayları, annenin süt salgılamasına yardımcı olun hormonu olumlu yönde etkileyerek süt üretimini artırmaktadır. Ayrıca kaliteli bir süt üretimi için de önemli rol oynar. Annenin bağışıklık sistemini ve sütünün kalitesini etkileyerek bebeğin daha sağlıklı beslenmesine yardımcı olur. Sağlıklı bir bebek için öncelikle annenin sağlıklı olması gerekmektedir. Bu yüzden emzirerek besleme özellikle doğumdan sonraki ilk altı aylık süreçte büyük önem taşır. Anne sütü destekleyici malt çayların içerisinde, B6, B2 ve B12 gibi önemli besinler bulunmaktadır. Anne sütünün yetersiz kaldığı durumlarda mutlaka bitki çayları veya malt çaylar ile anne desteklenmelidir. Çünkü anne sütünün fazla olması ve bebeğin sağlıklı beslenebilmesi için hayati önem taşır. Anne sütü kalitesi için gerekli olan emziren anne çayları içinde Hipp emziren anne çayı ön plana çıkıyor. Hipp markasının ürettiği anne çaylarının içinde genellikle, anason, rezene, ısırgan otu ve kimyon bulunuyor. Bu bitkiler,  doğumdan itibaren emzirme döneminde süt oluşmasına yardımcı olur. Bebeğinizin yeterli oranda beslenebilmesi için sütün çok olması gerekmektedir. Sütü az gelen annelere yardımcı olacak emziren anne çayları, günlük olarak kullanılabilir. Dilerseniz buzdolabında bekletip soğuk çay olarak da tüketebilirsiniz. Süt artırıcı çayların içinde ön plana çıkan bir başka marka, Humana süt arttırıcı çay markasıdır. Humana çayları, çeşitli bitkiler ve C vitamininden oluşmaktadır. Gluten alerjisi olanlar için de kullanılabilir, gluten içermez. Bebeğin sağlığına olumsuz etki edebilecek hiçbir yapay aroma, renklendirici ve katkı maddesi içermez. Emzirme döneminde emziren anne çaylarını, günde 3-4 su bardağı tüketmeniz faydalı olacaktır. Emziren anne çayları içerisinde en çok talep gören markalardan bir diğeri de Lactamil süt arttırıcı çay çeşitleridir. Lactamil süt arttırıcı çayı her gün bir bardak tüketerek, bağışıklık sisteminizi güçlendirebilir ve sütünüzü arttırabilirsiniz.

Emziren Anne Çayı Fiyatları

Bebeklerin beyin gelişimi ve fiziksel gelişimleri için anne sütüyle iki yaşına kadar beslenmesi, uzmanlar tarafından tavsiye edilmektedir. Annenin doğru beslenmesi, anne sütüne etki eder ve bebekler, annenin sütü ile desteklenir. Bu yüzden annenin kendine iyi bakması gerekmektedir. Emziren anne çaylarının kullanımı da oldukça pratiktir. İçilmeye hazır formda paketlerde sunulan emziren anne çaylarını günün her saati güvenle içebilirsiniz. Emziren anne çayı fiyatları çay çeşidine ve markasına göre değişiklik göstermektedir. Bebeğiniz ve sizin için en uygun olan bitki çayını seçerken, fiyatının uygun olması da önemlidir. En uygun fiyatlı emziren anne çayları için cimri.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Sayfada tüm satıcıların fiyatlarını karşılaştırabilir ve en uygun fiyatı veren satıcıdan güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Emziren anne çayları genellikle her bütçeye uygun olarak satışa sunuluyor. Farklı markalardan farklı fiyat aralıklarıyla fiyatlar belirleniyor. Bütçenize en uygun olan ürünü tercih ederek alışveriş yapabilirsiniz.

Emziren Anne Çayı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Emziren anne bitki çayları bebeklerin gelişimi için önemli olan vitamin ve protein gibi ihtiyaçların karşılanmasına yardımcı olur. Emziren anne bitki çayı satın alırken dikkat edilecek en önemli husus, sizin ya da bebeğinizin çayın içerdiği maddelere alerjisi olup olmadığıdır. Anne çayları tercih ederken mümkün olduğunca bilindik markalardan alışveriş yapmak önemlidir. Anne çaylarının günlük tüketilebilecek paketlerde korunaklı olarak satışı sunuluyor olması gerekmektedir. Çayların bulunduğu reyonların koku ve rutubet oluşumuna sebep verecek, baharat ve deterjan gibi ürünlere yakın durmaması gerekmektedir. Bebeğinizi emzirirken süt azlığı problemi yaşıyorsanız emziren anne çaylarından destek alabilirsiniz. Emziren anne çaylarının hiçbir koruyucu madde, boya ve katkı maddesi içermemesi gerekmektedir. Yalnızca raf ömrü süresi boyunca tüketilmeli ve son kullanma tarihine dikkat edilerek alışveriş yapılmalıdır. Annelerin beslenme şekilleri, emen bebekleri doğrudan etkilediği için, sağlıklı ve kaliteli ürünler tercih edilmelidir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery