Naturpy Süt Artırıcı Çay

En Ucuz Naturpy Süt Artırıcı Çay Fiyatları

1 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Marka
Naturpy
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

Bebek doğduktan sonra en önemli şey, annenin sütünün gelmesi durumudur. Bazı annelerin sütü hemen gelirken bazılarının da sütü gelmez. Bu durum için çeşitli ürünler tüketilir. Süt arttırıcı çaylar bunlardan biridir. Humana, Hipp, Naturpy, Milupa, gibi markaların süt arttırıcı çay ürünleri bulunmaktadır. Ürünlere Cimri.com sitesinden bakabilirsiniz.

SÜT ARTTIRICI ÇAY NEDİR?

Herkesin de bildiği gibi laktasyon dönemi bir kadının yeni doğum yaptıktan hemen sonra bebeğini sütü ile doyurmasıdır. Maalesef, kadınların birçoğu süt yetersizliği sorunu ile karşı karşıya geliyor. Sorunun çözümü ise süt artıcı çaylardan geçer. Bu çaylar tüketilmeye başlandıktan sonra annenin sütünde çoğalma meydana gelmekte olacaktır. Annenin yediği ve içtiği ürünler, süt olarak bebeğe geçmektedir. Bu yüzden annenin yediğine ve içtiğine çok dikkat etmesi gereklidir. Süt arttırıcı çayların en önemli özelliği de organik ve doğal oluşudur. Boya maddesi içermez. Bebeğe ya da anneye zarar verecek içerikler bulundurmaz. Diğer çaylar gibi suni aroma içermez. Süt arttırıcı çaylar farklı bitki çaylarından bir araya gelir. Genel kullanıma uygundur. Sütünüz olsa bile arttırmak amacıyla doğumdan hemen sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Farklı markaların ürettiği çaylar, farklı tatlara sahiptir. Damak tadınıza uygun çaylardan birini seçebilirsiniz. Cimri.com da aradığınız fiyat ve garantili süt arttırıcı çay ürünlerini bulabilirsiniz. Cimri.com da satışa sunulan bu ürünlerin yanı sıra anneler için kış çayı, papatya çayı ve karışık bitki çayı gibi farklı ürünlerde mevcuttur.

SÜT ARTTIRICI ÇAY NASIL TÜKETİLMELİDİR?

Her ürünün içinde olan bitkilerin farklı olmasından kaynaklı içim şekli ve tüketilme sıklıkları farklılaşabilir. Bu yüzden öncelikle aldığınız ürünün arkasında ki kullanım talimatını okumakta fayda vardır. Kullanım talimatının dışına çıkmamaya özen gösterilmelidir. Demleme şeklinde tüketilir. Günde 2 bardaktan fazlası tüketilmemelidir. Ürünleri tüketmeden öncede doktora başvurmak en iyisidir. Süt arttırıcı ürünleri kullanırken başka ekstra çay, meyve, bitki tüketilmemelidir.